Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

търся някой, имащ достъп до цените в сайта на евро07

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    търся някой, имащ достъп до цените в сайта на евро07

    и по точно, интересува ме цената на предни дискове брембо и предни накладки феродо за браво 1.6

    #2
    Звънни им, казват цени по телефона.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Брембо добре, ама не им слагай феродо на тях, има цяла тема в алфа форума защо не бива.Избери някакви по-качествени - ТРВ например. Е, по скъпи са ама спирането е съвсем различно.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Дай тая тема Явка, че аз съм доволен от FDB серията.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Дай тая тема Явка, че аз съм доволен от FDB серията.
          http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=72781
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Yavor написа:
            emzo написа:
            Дай тая тема Явка, че аз съм доволен от FDB серията.
            http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=72781
            Колеги от около 15к км съм с Брембо Макс и накладки Феродо,не помня кой модел бяха но за тия километри и при стабилни спирания почти всеки ден,накладките дори не са изхабили скосената си част.
            Това изчерпва въпроса! Моята кола беше с дискове Брембо и 15 000 км карах с накладките, с които я купих (Феродо Премиер ака FDB), след това й купих отново същото Феродо и гарантирам, че фаската на накладките много бързо се износи, а сега е с Брембо Макс с накладки АТЕ по препоръки от къде ли не и съм по-недоволен. Общо с Феродо Премиер съм карал около 30 - 35 000 км върху дискове Брембо, които преди да купя колата незнам колко хиляди километра имаха.Аз гарантирам, че Феродо Премиер е много добра накладка и не износва по посочения във въпросната тема начин. Същото може да ти го гарантира и Jimy, тъй като е с абсолютно същата комбинация по препоръки от мен. На колегата с Алфата вероятно са му монтирали най-евтината серия FSL, която няма нищо общо с FDB, освен по първата част от името си - Феродо.

            Коментар


              #7
              Стига бе, дай по тая тема да правим изводи.Брембото ако е менте ? То и да не е менте, не е кой знае кво.И ако е сложил FSL серията.Тая тема за мен, нищо не значи.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Аз от около 7000км съм с Феродо FQT, а преди това бях с FSL. Разликата е ОГРОМНА. FQT спират уникално добре и не свирят изобщо, но забелязах, че се хабят много бързо и джантите не мога да си ги видя чисти, постоянно са в прах от феродо, но като цяло съм доволен.
                НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                Коментар

                Working...
                X