Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предна броня за АудиЛината ми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    А и още нещо, без друго темата си е моя какво знаете за боята тип "мат" ?!Верно ли е, че боята си е обикновена, само лакът отгоре е този, който придава матовия ефект ?!Моля за мнения !
    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

    Коментар


      #32
      Към какъв точно цвят мат си се ориентирала Не съм много запознат със състава на мата , но от бояджия знам , че не всеки може да го боядисва и трябва да се нанесе на идеално прави детайли . Всъщност , подготовката и самото боядисване са най-важната част . После разбира се трябва колата да се поддържа постоянно чиста , иначе ще заприлича на кашон и всички ще си мислят , че е излющен лака от старост ... Според мен някой интересен цвят с повече дребни перли би бил по-атрактивен и не толкова претенциозен :D
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #33
        ОООооо цвета съм го подбрала повече от атрактивен - розовоо Мисля, че би било интересно и хубаво
        Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
        AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

        Коментар


          #34
          няма ли да стои като на избеляла червена кола, това розово мат?Това с мата е модна изгъзица без особено бъдеще според мен.
          F31 BMW 320d

          Коментар


            #35
            Тurbodieselcomby написа:
            няма ли да стои като на избеляла червена кола, това розово мат?Това с мата е модна изгъзица без особено бъдеще според мен.
            Еййй тва не се бях сетила ... нямам идея как ще стоихаресва ми мата, защото е различно.Трябва да се консултирам с бояджия
            Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
            AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

            Коментар


              #36
              Розов мат??? Не мисля че ще ти хареса. Пръскай металик с много перла и да е едра, лак, полиране и готово

              Коментар


                #37
                С този розов мат си стесняваш много клиентската ниша за едно евентуално бъдещо продаване на колата.

                Коментар

                Working...
                X