Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си ароматизирам колата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На Бравото съм му слагал какви ли не ароматизатори и все по една седмица държат.Като си взех на скоро Алфата и предишния собственик беше сложил такава консерва като на снимката по-горе(но не тази марка) и като влезеш в колата се усеща миризмата,но не е натрапчива и е много приятно,а като гледам на какво прилича консервата ми се струва,че не е на по-малко от 2-3 месеца.
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #17
      ivo_Brava написа:
      Това също е много готин метод, който и аз практикувах преди, когато повече време имах да отделям на колата Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Добро решение, което обаче иска да се върши поне веднаж на две седмици предполагам.
      Колкото по-често - толкова по-добре. А като добавена стойност уж помага и за запазването на пластмасите

      Коментар


        #18
        Хванал съм го под жабката под жабката...Не го барам с месеци...Не е точно от този тип,но е същото.Само дето има дистанционно и има датчик за ден и нощ.Като съм го направил да пръска само през деня през 30 мин. и не се заминавам с глупости......Иначе варианта с праха за пране също е много сполучлив,стига да не си алергичен......Всичко друго е пълен та..ак и пари на вятъра....
        Прикачени файлове
        FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

        Коментар


          #19
          Re: Как да си ароматизирам колата?

          kalexandr написа:
          Преди време имаше едни ароматизатори, които са в стъклено шишенце, отвън с дървена обвивка. Никъде не съм намирал такива. Държаха поне 2-3 седмици.
          Мен тези шишенца ме изкарват до 3-4 месеца. Аромата в колата е приятна, но не и силен и натрапчив. Може би го ползваш по различен начин от мен или пушиш в колата и поради тази причина ти трябва по-наситен аромат.
          Няма начин да няма начин!

          Коментар


            #20
            Един ден в града и половината или поне 1/3 от шишенцето е заминало :DОтносно силата на миризмата - като се качваш е нормално да го усещаш по-силно. След няколко минути просто свикваш.

            Коментар


              #21
              ПрЪцкам по-често на шофьорската седалка и се ароматизира добре ....

              Коментар


                #22
                Re: Как да си ароматизирам колата?

                nikolovvd написа:
                kalexandr написа:
                Преди време имаше едни ароматизатори, които са в стъклено шишенце, отвън с дървена обвивка. Никъде не съм намирал такива. Държаха поне 2-3 седмици.
                Мен тези шишенца ме изкарват до 3-4 месеца. Аромата в колата е приятна, но не и силен и натрапчив. Може би го ползваш по различен начин от мен или пушиш в колата и поради тази причина ти трябва по-наситен аромат.
                Намират се в Кауфланд
                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                Коментар


                  #23
                  като си умииш крачката :D Иначе зависи от миризмата! Всяка кола си мирише различно, мойта примерно мирише отвратително, понеже я изпрах като я взех и за съжаление заваля и тя не изсъхна добре...от тогава си смърди на чорапи и нищо не може даз се направи по въпроса Веднъж се возих в една кола, която буквално миришеше на вафла "Споко" яко свежо лимонено и шоколад. Ако някой е попадал на подобен аромат - може да сподели кой е. Другия вариант е да е имало вафла някъде из колата, но ме съмнява! :D
                  Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                  Коментар


                    #24
                    На бащата колата мирише супер, а той нищо не слага, и така и не разбрах кво и кога е слагано.Ама винаги си мирише, и не е амби пур. Взел съм дездорант, като пръснеш 2 пъти, мирише 2-3 часаВинаги когато трябва :D
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #25
                      Най доброто ароматизиране ще стане , като я изпереш вътре навсякъде, нема по добро повярвай! Колата се вмирисва , като се намокри седалка или мокет и се затвори на цяло без да е исъхнала тва е главната причина , другата е, някой да е хвърлил лук от 1 месец или картоф тва пък как мирише .........
                      Punto JTD
                      http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

                      Коментар


                        #26
                        Как да си ароматизирам колата?

                        Моята вече втори месец я ,,ароматизирам’’ с люти ракии .Миналият месец се обърна едно шише 0,7 литра , като успях да спася половината , а вчера отиде половин кило...
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          #27
                          Re: Как да си ароматизирам колата?

                          Румен_Хинчев написа:
                          Миналият месец се обърна едно шише 0,7 литра , като успях да спася половината , а вчера отиде половин кило...
                          Бахти,чак яд ме хвана Мойта си мирише хубаво,никакви ароматизатори не използвам.
                          Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                          Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                          Коментар


                            #28
                            По миризмата различавам Жигули Волга Москвич и Зил. Преди години като карах Жигулито бях отказал цигарите и хайвана си възвърна заводската миризмаТова малко встрани от темата ама нейсе.
                            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                            Коментар


                              #29
                              абе колеги кво се занимавате с глупости хвърлете някой чифт миризливи чорапи под седалката и се ре6ава въпроса шегувам се и аз съм с консервите и съм доволен
                              като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

                              Коментар

                              Working...
                              X