Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пловдив - Доспат през Девин или Батак?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пловдив - Доспат през Девин или Батак?

    Чета, че и двата пътя са лоши, обаче този през Девин бил по-лош. Ако някой има пресни впечатления кой път е по-добър, ще се радвам да сподели. мерси предварително.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    #2
    През Девин пътя е в нормално състояние , има доста кръпки но без фрапиращи дупки, след язовир Цанков камък обаче все едно си в друга държава , пътя и оформлението около него е перфектно. След разклона за Триград пак е тук-там с някоя кръпка но става. Аз се излъгах да мина след Доспат през Велинград- Сърница и няма такъв ужасен... терен щото не е път. Може би ако на някой се налага през Доспат към Батак е по-добре , през Сърница не мисля да минавам повече.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Аз минавах преди две години по пътя Батак - Доспат. Не е нищо фрапиращо, минава се покрай два язовира, изобщо целият е живописен, а гледката, когато се появи яз. Доспат, е зашеметяваща. Ако се кара внимателно, няма проблеми. Сега, да не излезе, че те подвеждам, аз минавам и по много по-лоши пътища, за две години може и да се е влошил, но като се има предвид, че и преди това не са го поддържали този път, мисля, че е в същото състояние.
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #4
        напиши в Гутъл "ремонт батак доспат" и ще получиш отговор на въпроса...п.п. Пътя покрай Цанков камък наистина си струва милионите....
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          donnna написа:
          напиши в Гутъл "ремонт батак доспат" и ще получиш отговор на въпроса...п.п. Пътя покрай Цанков камък наистина си струва милионите....
          Мерси
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            ele написа:
            donnna написа:
            напиши в Гутъл "ремонт батак доспат" и ще получиш отговор на въпроса...п.п. Пътя покрай Цанков камък наистина си струва милионите....
            Мерси
            През Доспат никога, за нищо на света, не минавай с италианска кола Пътят покрай "Цанков камък" е като от австрийските алпи изваден.

            Коментар

            Working...
            X