Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Позволени децибели ?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Позволени децибели ?

    Интересува ме,колко са позволените децибели за музика в колата и имат ли КАТ уреди,с които да я замерват и ако нямат,имат ли право да ми пишат акт примерно за силна музика ?
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    #2
    Мисля че не е регламентирано.......ако са ти писали акт по кой член е?
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #3
      ФЕРАРИСТ написа:
      Мисля че не е регламентирано.......ако са ти писали акт по кой член е?
      Не са ми писали,само са се заяждали и забележки са ми правили.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Абсурд да имат уред, така че може да се заядат но за писане на акт не ми се вярва.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          МОже нещо там по общинските работи за вдигане на шум в определени часове или нещо такова, но не и ЗДвП

          Коментар


            #6
            Нарушаване на обществения ред

            Коментар


              #7
              Е то е ясно че примерно посред нощ ако се раздумка из квартала ще гризне дръвцето :D. Говорех в общия случай през деня, че нямат основание и апаратура за анализ.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #8
                Аз имам навика да слушам силно музика в колата и досега не са ме спирали да се заяждат, а не е като да не съм минавал покрай доста катаджии с доволно силен саунд :D
                Fiat Bravo 1.6 16V '99
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic '09
                Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
                ------------------------------------------------------------
                Безсмъртен съм до доказване на противното, а след това няма да ме засяга!

                Коментар


                  #9
                  T-Jet написа:
                  Аз имам навика да слушам силно музика в колата и досега не са ме спирали да се заяждат, а не е като да не съм минавал покрай доста катаджии с доволно силен саунд :D
                  Е, докато не попаднеш на някой, комуто това не се нрави. За нула време ще намери за какво да те рендоса, бъди уверен! :D Инак силата на музиката в колата е правопропорционална на големината на съчмата в главата на собственика!
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #10
                    muns61 написа:
                    Е, докато не попаднеш на някой, комуто това не се нрави. За нула време ще намери за какво да те рендоса, бъди уверен! :D
                    По принцип е така, но пък и милиционера може да попадне на някой дето законите на Нютон не са му чужди.....
                    Alfa 156 2.0 TS
                    Alfa 156 20VTurbo
                    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                    Locost TF1 3.0V6

                    Коментар


                      #11
                      ФЕРАРИСТ написа:
                      muns61 написа:
                      Е, докато не попаднеш на някой, комуто това не се нрави. За нула време ще намери за какво да те рендоса, бъди уверен! :D
                      По принцип е така, но пък и милиционера може да попадне на някой дето законите на Нютон не са му чужди.....
                      Добри идеи даваш, но чудно - стиска ли ти да ги приложиш на живо и ще понесеш ли съдебния процес за "посегателство над длъжностно лице"?
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        Точно тази сутрин една колежка, която живя 2-3 години в Шотландия, разправяше че там е забранено музиката да се чува извън колата.При нарушение - глоба + изземване и УНИЩОЖАВАНЕ на уредбата!
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          jenshen73 написа:
                          ФЕРАРИСТ написа:
                          muns61 написа:
                          Е, докато не попаднеш на някой, комуто това не се нрави. За нула време ще намери за какво да те рендоса, бъди уверен! :D
                          По принцип е така, но пък и милиционера може да попадне на някой дето законите на Нютон не са му чужди.....
                          Добри идеи даваш, но чудно - стиска ли ти да ги приложиш на живо и ще понесеш ли съдебния процес за "посегателство над длъжностно лице"?
                          По принцип един от принципите на Нютон гласи че на всяко действие, има равно по сила и обратно по посока противодействие.......апропо както милиционера може да се заяде за каквото му кефне, така и някой дето също е достатъчно ербап и знае къде и кво да говори и пише, може да му докара подобни ядове......Чудно ми е защо ти веднага си помисли за "посегателство на некво длъжностно лице"........аз не посягам да длъжностни лица, прегрешенията ми спрямо тях са че от както се научих да псувам наскоро и често споменавам както някой от тях, така и някой техни близки роднини.......
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            #14
                            ФЕРАРИСТ написа:
                            jenshen73 написа:
                            ФЕРАРИСТ написа:
                            muns61 написа:
                            Е, докато не попаднеш на някой, комуто това не се нрави. За нула време ще намери за какво да те рендоса, бъди уверен! :D
                            По принцип е така, но пък и милиционера може да попадне на някой дето законите на Нютон не са му чужди.....
                            Добри идеи даваш, но чудно - стиска ли ти да ги приложиш на живо и ще понесеш ли съдебния процес за "посегателство над длъжностно лице"?
                            По принцип един от принципите на Нютон гласи че на всяко действие, има равно по сила и обратно по посока противодействие.......апропо както милиционера може да се заяде за каквото му кефне, така и някой дето също е достатъчно ербап и знае къде и кво да говори и пише, може да му докара подобни ядове......Чудно ми е защо ти веднага си помисли за "посегателство на некво длъжностно лице"........аз не посягам да длъжностни лица, прегрешенията ми спрямо тях са че от както се научих да псувам наскоро и често споменавам както някой от тях, така и някой техни близки роднини.......
                            Може да си е мислил за ябълката, дето е направила лека цицина на Нютон, докато си е почивал на сянка ...

                            Коментар


                              #15
                              ФЕРАРИСТ написа:
                              По принцип един от принципите на Нютон гласи че на всяко действие, има равно по сила и обратно по посока противодействие.......апропо както милиционера може да се заяде за каквото му кефне, така и някой дето също е достатъчно ербап и знае къде и кво да говори и пише, може да му докара подобни ядове......Чудно ми е защо ти веднага си помисли за "посегателство на некво длъжностно лице"........аз не посягам да длъжностни лица, прегрешенията ми спрямо тях са че от както се научих да псувам наскоро и често споменавам както някой от тях, така и някой техни близки роднини.......
                              Не е принцип на Нютон, а е Третият Закон на Нютон: Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие...По принцип си прав, но де факто имаме един дървен философ повече.
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X