Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идеи за монтаж на 3ен разклонител 12в brava/o (тип запалка)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    krasio_79bs написа:
    Нали си има букса на самият детектор.Вадиш от там когато няма да го ползваш и готово.
    моят радар е същия най - вероятно ще го направя така и аз а за разклонителя ми дойде една друга идея дали ще стане и него да го вържа към плафона
    Fiat Brava ELX 1.6 16V

    Коментар


      #17
      Няма причина да не стане.Но тия разклонители са пълен т***к. Ползвах такъв за кратко време.Непрестанно изплюваше някой консуматор,а на вторият месец след като го подарих кабелите му при входа към гнездата се бяха прокъсали.С такова чудо не бих рискувал да има постоянно напрежение към него.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #18
        Ами то на разклонителя на всяко гнездо има копче за включване и изключване и мисля че няма да има проблеми
        Fiat Brava ELX 1.6 16V

        Коментар


          #19
          На входа нямаш такъв бутон.Там ще имаш постоянно напрежение и може да направиш беля.Мисли за някой прекъсвач който да спира всичко,ако го вързваш така.
          Прикачени файлове
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #20
            И аз съм сменил 3-4 такива разклонителя. Обикновено според мен ги прецаквам при навиване на кабела :DЗнам за стрелбата, имам по една Kобра във всяка кола :D

            Коментар


              #21
              popara801 написа:
              S_BANKOV написа:
              Аз ще пускам в багажника такъв да си захранвам хладилната чанта и за лампа да си светим у тъмнотоПатент - СОК1
              Да да поплезно е.На Либра-комби има оригинално в багажника за хладилна чанта.
              яз пък си монтирах сам http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...mage_id=7272и стана перфектно а по темата аз си взиам ток за консуматорите от запалаката ама от кабелите и а за радара съм му взел ток от контрола на антената на CD и съм прокарал кабела зад жабката по колонката и под тавана така имам работещ Радар само при пуснато CD а пък на братовчеда сме го вързали да взима ток от осветлението на часовника (Пунто МК1) и там пък работи само на габаррити (фарове) и пак си е терикатско
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #22
                Шалев, ти пък с къв акъл си монтирал запалка в багажника, вярно че е по удобно да си пушиш там ама с гая газова бутилка???!!??
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #23
                  Вече ще ги ползваме като индикация за молове и бензиностанции. Нали имат автоматични врати! :D
                  Няма начин да няма начин!

                  Коментар


                    #24
                    krasio_79bs написа:
                    Нали си има букса на самият детектор.Вадиш от там когато няма да го ползваш и готово.
                    И аз ползвам такъв, но моят е монтиран в плафона.ЦЪК
                    Stop giving directions, just say "Follow me."
                    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                    Коментар


                      #25
                      S_BANKOV написа:
                      Шалев, ти пък с къв акъл си монтирал запалка в багажника, вярно че е по удобно да си пушиш там ама с гая газова бутилка???!!??
                      Банкоооов аз дори не пуша неможах да си намеря 12V изход (като букса) и затова ползвах запалка (то е почти същото)иначе нося хладилна чанта в багажника в тия жеги
                      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                      Коментар


                        #26
                        krasio_79bs написа:
                        vital написа:
                        Малко извън темата, ама да питам Краси, този руски радар-детектор върши ли работа?
                        Върши.Работи само на Х банд и поради този факт дава по малко смущения от евтините Кобри.С какъвто и детектор да си,издебнат ли те със "стрелба" нямаш шансове.
                        не е точно така, ако радара ти има поп ъп режим, демек да хваща много кратки сигнали на Х, може да се оттървеш- ясно, че ако стрелят по теб гориш, но ако караш и пред теб на 50 метра примерно има кола, по която стрелят, дори да е след завой, ще ти писне радара и ще намалиш. Случвало ми се е. И без това е рядкост човек да кара по напълно пуст път, та да няма по кого да стрелят преди теб.
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар

                        Working...
                        X