Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво JTD в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво JTD в Пловдив

    Имам молба, ако някой колега от Пловдив се намира близо до една автокъща на бул. Васил Левски 105А, това е Карловско шосе преди Ален Мак, да хвърли един поглед на едно сребристо Браво, което се продава там. Качвам снимки на колата. Ако си заслужава, ще отида да я огледам и аз, но скоро няма да имам път на там. Интересуват ме основните неща видими на пръв поглед:-външни забележки-следи от удари-работа на двигателя-термостат-има ли ABS-и т.н. Дано някой отдели, 10 минутки, благодаря предварително!
    Прикачени файлове
    Bravo TD100

    #2
    Прилича на JTD 105 и е GT - трябва да има ABS. Успех, дано да е добра колата и да си я напазаруваш с кеф. И номера! Номера да ти го монтират по-надолу, да могат да се вадят плафоните! От снимките е видно, че най-вероятно е блокирал моторът на задната чистачка. Под лефия фар като че ли има по-голямо разстояние до бронята, може да е заблуда от светлината.

    Коментар


      #3
      Мотора на чистачката е "бял кахър" ще го оправим лесно. И моето Браво е GT, но няма ABS, затова го отбелязвам като нещо важно
      Bravo TD100

      Коментар


        #4
        По скоро прилича на 1.6 ГТ 2001год. по джантите и маската. Трябва да има АБС
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          JTD е колата, коригирах си заглавието! :D
          Bravo TD100

          Коментар


            #6
            JTD GT трябва да има ABS както и други шукарийки в повече от SX варианта.п.с. моето също е такова .
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Трябва, не трябва, може да има, може и да няма. И такива съм виждал
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Bravo TD100

                Коментар

                Working...
                X