Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за интернета на Булсат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за интернета на Булсат

    Колеги, как е нета на Булсат, гледам скоростите са супер за цената си, но по ме интересува колко е стабилен, има ли прекъсвания , да не се губи чат пат като тоя на БТК, до сега и в момента съм още на близу по отношение на нета им няма абсолютно никви забележки, за 8 години не помня да е спирал дори за миг!!! Ама ме нервят нещо последно време с ТВ и ще ги сменям. Та слушам потребители на Булсат че в момента съм в процес на избор на нов доставчик.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    При мен от година и нещо е супер. Няма прекъсвания никакви.От десетина дни обаче насам почтги всеки ден прекъсва, и то за дълго - няма по 3-4 часа. Имат някакъв проблем на местно ниво изглежда. Иначе като скорост съм доволен - особено за парите си...

    Коментар


      #3
      Скоростите мерил ли си отговарят ли на обещаните. Общо взето наи ми е важно да не спира, щото мен като ми спре нета и ми иде да се самоубия ритуално.
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Плащам за 14 Мbps - 7 лвТова е току що, в час пик за интернетя

        Коментар


          #5
          Е хубууу де аз гледам и такава цена не намирам, 14 мб е за 13 кинта, сигурно си хванал някъква промоция или какво ? Аз имам и антена тяхна ще трябва д аги питам ако ползвам и ТВ + Нет ква цена ще ми направят щото пише че услугите могат да се комбинират.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            Нямате ли локални доставчици с прилична скорост и без договори и тн. ? На Дидо като му гледам скоростта и ми се плаче.ПП.Е верно ,че давам 20лв,ама съм от как се помня на тоя доставчик и нямам обвързващи договори и прекъсвания на нета.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Е тва е въпроса- без договори! че много съмнително стана при мене вече и не се знае кое какво до кога и за тва неща да се връзвам с договор и на голяма сметка. Инак локални доставчици маи от близу по читав няма но без договор при тях е 20 кинта за 20 мб което ми се види доста само за нет Абе хем сърби хем боли Басиииииииииииииии 82 даунлоуд, чак се депресирах а тея ша ми искат 20 кинта за 20 мб
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар


                #8
                krasio_79bs написа:
                Нямате ли локални доставчици с прилична скорост и без договори и тн. ? На Дидо като му гледам скоростта и ми се плаче.
                За толкова си плащам бе, Краси... иначе предлагат и много по-високи. И да, това ни е локалния доставчик. Булсат го купиха, и разходите ми паднаха от 45 лв за телевизия и интернет до 25.80, без промяна в качеството.Цената ми е комплексна с телевизията.Общо плащам 25.80 лв, разбито по следния начин:-Стандартен пакет телевизия: 12.80-Премиум пакет: +2 лв-Допълнителни приемници: 2 х 2 лв = 4 лв-Интернет 14 мб/с: + 7 лв

                Коментар


                  #9
                  Slavi_Lancia написа:
                  Е тва е въпроса- без договори! че много съмнително стана при мене вече и не се знае кое какво до кога и за тва неща да се връзвам с договор и на голяма сметка. Инак локални доставчици маи от близу по читав няма но без договор при тях е 20 кинта за 20 мб което ми се види доста само за нет Абе хем сърби хем боли Басиииииииииииииии 82 даунлоуд, чак се депресирах а тея ша ми искат 20 кинта за 20 мб
                  Чак не ми се вярва.В Бургас има поне 5 локални доставчика без договор и що годе прилични скорости,а Пловдив трябва да имате поне 10 локални.Поразпитай приятели из махалата и съм сигурен ,че ще намериш някой приличен доставчик.По договор трябва да ми осигуряват 60 Mbps в Бг и до 15 Mbps международен,ама истината е друга,за това най-добре да тестваш у някой познат за какво иде реч.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #10
                    Е до сега рових в гугъл за доставчици, двамата които покриват моя район искат по 20 лева за 20 мб продължавам да търся
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                    Коментар


                      #11
                      Не сме доволни.Тоя ъплоад никога не е постиган.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        Re: Мнение за интернета на Булсат

                        Slavi_Lancia написа:
                        Колеги, как е нета на Булсат, гледам скоростите са супер за цената си, но по ме интересува колко е стабилен, има ли прекъсвания , да не се губи чат пат като тоя на БТК, до сега и в момента съм още на близу по отношение на нета им няма абсолютно никви забележки, за 8 години не помня да е спирал дори за миг!!! Ама ме нервят нещо последно време с ТВ и ще ги сменям. Та слушам потребители на Булсат че в момента съм в процес на избор на нов доставчик.
                        От година съм им абонат - имам по-малко "разговори" с поддръжката отколкото докато бях на БТК (Виваком). Скоростта ми е 4MB/сек, и въпреки, че кабеляците висят по небето - до момента не съм имал проблеми. Чакам с нетърпение оптиката им да стигне и до мен. Поддръжката са разбрани хора, не те правят на малоумен идиот, както от БТК, отзивчиви са и не ми искат лев за статично IP.
                        emzo написа:
                        Не сме доволни.Тоя ъплоад никога не е постиган.
                        Каквото плащам, това получавам:
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          телевизия

                          За Булсатком го знаем що за стока са някой да каже нещо за Виваком ТВот UTP кабел -лан кабел.
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #14
                            Ямболския локален интернет плащам 20 лева за не ограничен не мисля че е зле
                            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                            Коментар


                              #15
                              Ibiza написа:
                              Ямболския локален интернет плащам 20 лева за не ограничен не мисля че е зле
                              В каква заблуда си не те знам, но Телехаус НЕ Е локален доставчик.
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X