Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пробиване на регистрационен номер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пробиване на регистрационен номер

    Здравейте колеги поради леко птп ми се наложи да сменя предната броня .. всичко точно та да ви питам мисля регистрацията да я сложа без онази предпазна пластмаса под самият номер ако мога така да я нарека та въпросът ми е с какво освен дрелка да пробия номера
    Fiat Brava ELX 1.6 16V

    #2
    Re: Пробиване на регистрационен номер

    drnkk написа:
    Здравейте колеги поради леко птп ми се наложи да сменя предната броня .. всичко точно та да ви питам мисля регистрацията да я сложа без онази предпазна пластмаса под самият номер ако мога така да я нарека та въпросът ми е с какво освен дрелка да пробия номера
    В 1.С Флоберка-5,5кал. :D В 2.С пирон....и т.н. ама най-добре с дрелка :D
    MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
    ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

    Коментар


      #3
      Re: Пробиване на регистрационен номер

      а иначе за пред пагоните ядове няма нали
      Fiat Brava ELX 1.6 16V

      Коментар


        #4
        не

        Коментар


          #5
          преди малко сложих номера захванах го в десният и левият краи с по 1 болт надявам се да не изпадне някъде ако ида в кат дали ще ми сложат 1 или 2 нита за по здраво
          Fiat Brava ELX 1.6 16V

          Коментар


            #6
            Абе за нитове не знам, ама гледай някой кусур да не ти намерят, та по-добре не се мяркай там Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
            ПРОДАВАМ ДЖАНТИ СТИЛО
            Stilo JTD 115 2003 бегачка
            Brava 1,4 12V 1997 на газ
            Tempra 1,4 1993 и тя на газ
            i dr. та като се почне от 125р ... и те на газ

            Коментар


              #7
              Предната регистрационна табела се държи единствено в пластмасата - при леко "натискане" в бронята или теглича на кола спряла пред теб - има опасност да падне. Понеже съм го ял с предната си кола - на тази съм хванал табелата с 2 самонарезни болта с прави глави, викат им "копчета".
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                сега времено съм го хванал с 2 види здраво ми изглежда уш ... но ще направя като теб тази седмица
                Fiat Brava ELX 1.6 16V

                Коментар

                Working...
                X