Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ще премине пръв (Предимство)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой ще премине пръв (Предимство)

    От известно време из фейсбук се върти ена картинка. (Картинката по долу)Кой ще премине първи. Има доста противоречиви коментари във фейса... Дайте и вашето мнение.Моето мнение е че:1. Линейката (Спасява хора и живота им)2. Пожарната (Спасява жилища, имущество и притежатели им, ако са вътре)3. Полицията (Гони престъпниците, защитава хората)4. НСОп.п. По - голямата част от хора в коментарите слагат НСО с предиство пред Полицията, защо е така, има ли законова норма или това си е тяхно мнение.
    Прикачени файлове

    --------------------

    #2
    Мноооооого стар номер Имаше го в листовките по бай Тошово време :D Реда е следния :1. Пожарна2. Линейка3. Полиция4. НСОХа познай защо
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #3
      В Русия, откъдето е картинката, пръв ще премине автомобилът на НСО Защо - защото са по-големи диваци и от нас. Има клипчета в ютуб, как няколко линейки чакат да минат депутати с разни колички. Напишете ’мигалки’ в ютуб и им гледайте сеира на животните.. що пък обиждам животните и аз

      Коментар


        #4
        http://www.youtube.com/watch?v=Z1UDaWTkAbs най-яката за напушване
        leave something of the happiness you bring

        Коментар


          #5
          Малко извън темата, но по повод Русия, винаги съм се чудел защо руснаците си слагат камера на прозореца?

          Коментар


            #6
            Bravo 1.9 JTD написа:
            http://www.youtube.com/watch?v=Z1UDaWTkAbs най-яката за напушване
            Хората за какво спорят той ми вика за напушване
            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

            Коментар


              #7
              Където има един виц... "в тази ситуация първа ще премине маршрутката" :D иначе би трябвало:1Пожарна2Линейка3Полиция4НСО
              Fiat Bravo 99' 1.6 GT
              Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
              Fiat Bravo 99' 1.6 SX

              Коментар


                #8
                Първо колата на НСО, след това всички останали
                Един за всички, всички за мен

                Коментар


                  #9
                  coolboby написа:
                  Малко извън темата, но по повод Русия, винаги съм се чудел защо руснаците си слагат камера на прозореца?
                  Важи като доказателство при инцидент. Аз имам на всички коли, снимат напреди назад, 140$ от dealextreme. Дано не ми се налага да го ползвам тва доказателство, да чукна на дърво.

                  Коментар


                    #10
                    Аз па викам дано не се случва в БГ тая ситуация,че голямо мазало ще стане.
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      #11
                      Нека да споделя и аз моите разсъждения. Първо ще минат НСО, защото са малоумни назобани тежко въоръжени глупаци, не могат да мислят и да усещат болка и най-вече са първи по старшинство, реално в 100% от случите когато карат в специален режим нямат спешна работа, просто ги кефи да създават паника с висока скорост и сирени. След това ще мине пожарната, тъй като са с най-голямо МПС и не им пука от евентуално ПТП, освен това наистина бързат за разлика от НСО. След това патрулката, които отиват към някоя бензиностанция да ударят по едно патронче водка и да дремнат в нощната смяна, или пък да бързат да си приберат такса "Спокойствие" от някой сводник или дилър. И накрая линейката - нейният шофьор не иска да рискува живота и работата си като се ръга да мине пръв в тази ситуация и като цяло го боли знаете кое.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #12
                        Dido_Lyubenov написа:
                        Мноооооого стар номер Имаше го в листовките по бай Тошово време :D Реда е следния :1. Пожарна2. Линейка3. Полиция4. НСОХа познай защо
                        Вероятно по правилото на по-големия. :D

                        Коментар


                          #13
                          dikanio написа:
                          Нека да споделя и аз моите разсъждения. Първо ще минат НСО, защото са малоумни назобани тежко въоръжени глупаци, не могат да мислят и да усещат болка и най-вече са първи по старшинство, реално в 100% от случите когато карат в специален режим нямат спешна работа, просто ги кефи да създават паника с висока скорост и сирени. След това ще мине пожарната, тъй като са с най-голямо МПС и не им пука от евентуално ПТП, освен това наистина бързат за разлика от НСО. След това патрулката, които отиват към някоя бензиностанция да ударят по едно патронче водка и да дремнат в нощната смяна, или пък да бързат да си приберат такса "Спокойствие" от някой сводник или дилър. И накрая линейката - нейният шофьор не иска да рискува живота и работата си като се ръга да мине пръв в тази ситуация и като цяло го боли знаете кое.
                          Напълно съм съгласна с теб
                          Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                          AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                          Коментар


                            #14
                            първо трябва да мине линейката - все пак човешкия живот е над всичко, после пожарната, след това полицията и накрая нсо, но това е колажче, което на живо е толкова малко вероятно да се случи, че граничи с невъзможността

                            Коментар


                              #15
                              Кой ще премине пръв (Предимство)

                              Да бе , да ! Никоя уважаваща себе си правителствена служба за охрана няма да докара охраняваното лице до работещ светофар .Предварително ще са разставени полицаи по кръстовищата и кортежът ще профучи със 120 км./ч.
                              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                              Коментар

                              Working...
                              X