Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тест за интелигентност

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тест за интелигентност

    Ето какво ми изпрати една позната, прочетете текста:
    Прикачени файлове
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Ами, чете се - трябва малко въображение само...
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Е какъв тест е това??? Това може да покаже само колко са неграмотни децата, а и ние самите, след като можем с лекота да четем текст на шльокавица, но не знаем кой е Патриарх Евтимий, например. Простотия.

      Коментар


        #4
        Еми нали сме навсякъде най-яки, а и образованието ни е от най-добрите (което е най-голямата лъжа) ...
        ПРОДАВАМ ДЖАНТИ СТИЛО
        Stilo JTD 115 2003 бегачка
        Brava 1,4 12V 1997 на газ
        Tempra 1,4 1993 и тя на газ
        i dr. та като се почне от 125р ... и те на газ

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          Е какъв тест е това??? Това може да покаже само колко са неграмотни децата, а и ние самите, след като можем с лекота да четем текст на шльокавица, но не знаем кой е Патриарх Евтимий, например. Простотия.
          Обаче, децата знаят, а ние само предполагаме, кой е Рамбо Силек :D
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            ебаси.. ся и от феисбука снимките ли почнахте да качвате!!!!


            https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

            Коментар


              #7
              Re: Тест за интелигентност

              NikMar написа:
              Ето какво ми изпрати една позната, прочетете текста:
              Ас така го чета. Тъпичко ми е.Този текст е доказателство за-в какви невероятни и неочаквани ситуации може да попадневашият мозак и как да разреши правилно възникналият проблем.В началото ви беше трудно,но сега четете текста автоматически, без да се замисляте излишно върху написаното,Ако разбрахте този текст , бъдете доволни от себе си ! Не всеки човек може да прочете този текст!
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

              Коментар


                #8
                Некой може ли да ми дефинира какво е това "интелигентност" и какви са критериите за оценка?

                Коментар


                  #9
                  Humppa написа:
                  Некой може ли да ми дефинира какво е това "интелигентност" и какви са критериите за оценка?
                  Ми не може, едва ли и да има, защото такова животно няма. Може да се "измери" косвено, но пак не вярно, защото всеки реагира по различен начин на различни дразнения.

                  Коментар


                    #10
                    Re: Тест за интелигентност

                    cveiba написа:
                    NikMar написа:
                    Ето какво ми изпрати една позната, прочетете текста:
                    Ас така го чета. Тъпичко ми е.Този текст е доказателство за-в какви невероятни и неочаквани ситуации може да попадневашият мозак и как да разреши правилно възникналият проблем.В началото ви беше трудно,но сега четете текста автоматически, без да се замисляте излишно върху написаното,Ако разбрахте този текст , бъдете доволни от себе си ! Не всеки човек може да прочете този текст!
                    Може би не трябваше да го пишеш за да може и друг да се пробва.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #11
                      Аз се пробвах преди да чета коментарите надолу, защото знаех че някой ще е дал отговора вече. Отне ми около 5 -10 секунди да се ориентирам, а сина ми директно започна да го чете, без да се замисли. На жената и трябваше малко повече време а се ориентира в обстановката - около 20 - 30 секунди :D Само котката не схваща идеята. Хитро са го измислили, харесва ми като идея.
                      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                      Коментар


                        #12
                        Чете се, пп Може да го ползваме като попържаме във форума
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #13
                          4Б3 К4К30 С3 4373, 43 Н1670 Н3 Р435Р4Х.

                          Коментар


                            #14
                            ogi28b написа:
                            4Б3 К4К30 С3 4373, 43 Н1670 Н3 Р435Р4Х.
                            Аааа, ще се наказваме май. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                            Коментар

                            Working...
                            X