Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли начин да се поправи видео карта?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ls1 написа:
    Абе...Господ да пази от майстори, това знам аз...
    Сами сме си виновни. И се сещам за оная тема за касовия бон...
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      #17
      Има майстори и майстори....
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        той проблемът с касовия бон е същия. аз да върша работата на данъчния, вместо всеки от двама ни да се стреми да си върши максимално добре своята работа и съответно да постига максимално добри резултати в нея.
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          #19
          slonikon написа:
          той проблемът с касовия бон е същия. аз да върша работата на данъчния, вместо всеки от двама ни да се стреми да си върши максимално добре своята работа и съответно да постига максимално добри резултати в нея.
          Друго исках да кажа. При наличие на платежен документ меже да се предяви претенция за некачествен ремонт. Така "майсторите" бавно, но сигурно ще изчезнат от пазара. И ще останат само МАЙСТОРИТЕ.
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар


            #20
            за мен темата по-скоро отиде в посока, че МАЙСТОРИТЕ дерат, като им падне някой "зелен", щото като попаднат на МАЙСТОР по нещо, което те не могат и тях ги дерат. и засегнатите колеги обясняват, че това нямало да е така, ако хората се стремят да си вършат добре само своята работа и според мен са прави, но това е положението! държавна политика е всеки да върши работата на другите и съответно хем нищо да не е свършено професионално, хем да има оправдание за ниските ни доходи.
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              #21
              Не е баш тъй, сок1.На нас декември ни се развали сушилнята. Развален предпазител. Дойде майстор от официалния сервиз, каза трябва профилактика. Ок, платих си, почисти я, пак същия проблем. Опа, май е предпазителя. Ами дай да го сменим, 5лв е. Ааааа, не, казва майстора, ние не ги продаваме поотделно, директно с целия нагревател комплект, със смяната към 200лв ще излезе. Ок, викам, иди вземи от някой магазин само предпазител. Ми, не работим така. Т.е. Или дай 200лв за 5лв част, или си го прави сам. Той майстора вече си е направил далаверката с ’профилактиката’, дреме му. Ок, влизам в ’майсторския’ им форум да питам. В момента в който разбраха каква е работата ’майсторите’ там млъкнаха като риби. ’викни майстор’ бе съвета. Сакън, ще им изям хляба.Та тая случка какво общо има с касови бонове, платежен документ и т.н? А да не почвам да разправям за ’майсторите’ на климатиците, там пък масово каква безхаберна паплач е...

              Коментар


                #22
                Ей от една нищо и никаква карта пак излезе кавга. Ами, за боклука е, не са много случаите на отремонтирани компоненти, още повече ако не са видими /подсказващи/ причините за повредата - примерно подути кондензатори . А за майсторите, ами ум царува, ум робува, ум патки пасе, като не знаят как да си вършат нещата, пазра ги отхвърля и в двата случая, и когато работят за без пари и когато всеки, който застане пред тях е балък, който трябва да бъде оскубан "за време".
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  #23
                  emzo написа:
                  Явно като заяждане го прие.
                  jenshen73 написа:
                  Извинявай, но за нещо, което струва 40-50лв. колко пари ще искаш да си включиш поялника?
                  20, като не го устройва да си купи нова карта !Сега остава да кажеш, че във Варна за преинсталация взимате под 30лв и че заплатата на един хардуерист е поне 600лв, защото богатите Заралии работят това за 300-400лв.
                  Един мой колега за преинсталация на Windows извън работно време взима 5лв. Отдавна се каня като имам такива задачи - да го викам него, а аз да взимам парите от клиента. Варна е град с много "специалисти", които подбиват цената. Аз после взимам двойно или тройно - според броя ръце за махане.
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #24
                    Жив и здрав да е, дано да му стигат тия 5лв поне разхода за гориво да си покрие.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар

                    Working...
                    X