Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взривен автобус на летище Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Взривен автобус на летище Бургас

    http://frognews.bg/news_46219/Аз съм без думи направо...Както всички ви съм си мислел,че на нас не може да се случи ама на
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    #2
    Горките хора. Най-вероятно са руски евреи. Миналата година проблеми с Алма тур, сега пък атентат и всичко все на летище "Сарафово" се случва. Това са все неща, които не допринасят за развитието на и без друго умиращия ни туризъм.
    Един за всички, всички за мен

    Коментар


      #3
      Да.Засега има информация за 5-ма загинали Туй да трепеш с бомби хора отишли на почивка,деца и въобще невинни хора не намирам дума да го нарека
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #4
        http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/atentat_v_burgas_vzriviha_avtobus_na_letishteto_im a_zaginali-157750.html"Ливанската ислямистка групировка "Хизбула" подготвя атентат срещу израелски туристи, дошли на почивка в България, съобщи на 5 януари израелският вестник "Аарец" "
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          Навсякъде казват, че автобуса първо се е запалил и след това се е взривил.Тая година сигурно горяха 10 автобуса най-малко.Според мен не е бомба.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Ами защо тогава на места се пише,че предницата на автобуса е буквално разпиляна...не разбирам много от автобуси ама ако приемем,че е взрив от пожар отпред има ли какво да се взриви,че чак да разруши предницата.Не знам...
            EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
            Fiat Punto 1.2 16v Sporting

            Коментар


              #7
              Току-що по БТВ казаха, че и другите 2 автобуса, които са се запалили, също са с израелски туристи.
              Един за всички, всички за мен

              Коментар


                #8
                Море взрив си е било...Сега като слушам разказ на очевидец по БТВ...Лошо... Много лошо.
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  kiro_of_the_day написа:
                  Море взрив си е било...Сега като слушам разказ на очевидец по БТВ...Лошо... Много лошо.
                  Аз ще ти кажа току що се връщам от там,летището е на 500 метра от нас.Мой приятел кара автобус който е бил през два автобуса от взривения,отишъл е да пие вода и когато е излизал от летището автобуса е гръмнал,казва че е бил човек който е взривил рейса.На приятеля ми автобуса е изгорял напълно но е бил празен.Целия паркинг е във кръв и други неща,всяка година по това време идват да играят хазарт във Сл.бряг.Но е атентат.

                  Коментар


                    #10
                    Кво видях... прибирам се от работа и на кръговото на изхода за Варна хвърчат линейки - викам некоя катастрофа ше е станала - дано да е след Сарафово, да не изстърва Тур де Франс... Пътувам - гледам един черен облак - горе долу над езерото - т.е. 3-4 км. от летището - викам някоя газова бутилка е гръмнала в кола към Каблешково и линейките отиват натам... Прибрах се нормално... явно е станало 15-20 минути преди да се прибера...Сега ще ходя с жената към Бургас и се чудя дали ще мога да мина...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      donnna написа:
                      Кво видях... прибирам се от работа и на кръговото на изхода за Варна хвърчат линейки - викам некоя катастрофа ше е станала - дано да е след Сарафово, да не изстърва Тур де Франс... Пътувам - гледам един черен облак - горе долу над езерото - т.е. 3-4 км. от летището - викам някоя газова бутилка е гръмнала в кола към Каблешково и линейките отиват натам... Прибрах се нормално... явно е станало 15-20 минути преди да се прибера...Сега ще ходя с жената към Бургас и се чудя дали ще мога да мина...
                      През солниците брат.

                      Коментар


                        #12
                        Отново невинни хора стават жертва на фанатици. И за още по-голямо съжаление това се случи в България, което е плашещо. Отвратително престъпление! П.П. Много отдавна не съм пътувал с автобус, а още по-малко с влак, но предполагам, че мерките за сигурност са нулеви и за терористите е било елементарно да реализират замисъла си.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #13
                          snake написа:
                          Отново невинни хора стават жертва на фанатици. И за още по-голямо съжаление това се случи в България, което е плашещо. Отвратително престъпление! П.П. Много отдавна не съм пътувал с автобус, а още по-малко с влак, но предполагам, че мерките за сигурност са нулеви и за терористите е било елементарно да реализират замисъла си.
                          Снейк аз ще ти кажа как се влиза там.Влизаш със колата,стигаш до една бариера и натискаш едно копче излиза ти фишчето и си влизаш на паркинга и си правиш каквото поискаш.Можеш също така да минеш пеша през един музей където има много самолети и пак си на паркинга където са автобусите.Така че няма проблеми да вкараш и цяла кола бомба никой няма да те провери.

                          Коментар


                            #14
                            За жалост е така.И на бариерата си дават зор единствено да събират таксата от престоя на платения,но не и охраняем паркинг и не пестят сили да се карат понякога с хората,а какво става вътре,кой какво внася и изнася хич не им дреме...дремят по столовете и само парите ги вълнуват.
                            EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                            Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                            Коментар


                              #15
                              white_shark написа:
                              За жалост е така.И на бариерата си дават зор единствено да събират таксата от престоя на платения,но не и охраняем паркинг и не пестят сили да се карат понякога с хората,а какво става вътре,кой какво внася и изнася хич не им дреме...дремят по столовете и само парите ги вълнуват.
                              Тези, които стоят на бариерата най-вероятно са си частна фирма, която отговаря за паркинга и не им влиза в задълженията да изпълняват роля на секюрити. Друг е въпросът, че охраната лапа мухи.
                              Един за всички, всички за мен

                              Коментар

                              Working...
                              X