Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови цени на картите за метрото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Задълбавате в други неща...Според мен идеята за премахването на картите за 1 и 2линии е единствено с цел да се стимулира използването на цялостната градска мрежа, включително и метро и т.нар довеждащ транспорт. Същото се отнася и за метрото - до сега е имало един лъч, цената е била Х, сега имаш 2ри лъч, следователно ценaта е Х+Y.

    Коментар


      #17
      Според мен 35 лева не е никак лоша цена, разбира се 23 е по-добра, но и 35 хич не е зле. Не знам защо се оплаквате. Според мен дори е съпоставима в съотношение цена/средна работна заплата с Лондон.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #18
        но е и с дължината на линиите на метрото в Лондон
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          Re: Нови цени на картите за метрото

          presinka написа:
          Не се възмущавай. Специално с картите за градския транспорт има толкова много несправедливости. Например: аз съм софийски жител, но съм студентка редовно обучение в Свищов. Заради това нямам право да ползвам преференции за пътуване (карта за студенти) в обществения транспорт в София. Други колеги, които са жители на други населени места, различни от София, но учат в столицата, имат всякакви права за отстъпки в градския транспорт и не само. Не че имам нещо против тях, но защо аз нямам?! Както казах - много несправедливи неща има в градския транспорт. Така или иначе нищо не може да се промени, така че не се ядосвай.
          Здравейте,Това е така, но от последните 2 месеца всички студенти с ISIC карти могат да ползват намаление в СКГТ. Поздрави,ISIC БългарияБлагодарим за ценната информация, но съгласно правилата на нашия форум, сте в нарушение:4.6. Забранява се включването на рекламни материали по какъвто и да било начин в мнението, личната информация, подписа и/или автара на потребителя, освен с изричното разрешение на УС на ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ.
          http://facebook.com/isicbulgaria

          Коментар


            #20
            Re: Нови цени на картите за метрото

            ISIC написа:
            Здравейте,Това е така, но от последните 2 месеца всички студенти с ISIC карти могат да ползват намаление в СКГТ. Поздрави,ISIC България [/color]
            В сайта не пише нищо за такъв тип отстъпки. Освен това навсякъде са споменати само студенти редовно обучение.
            Един за всички, всички за мен

            Коментар


              #21
              vital написа:
              Задълбавате в други неща...Според мен идеята за премахването на картите за 1 и 2линии е единствено с цел да се стимулира използването на цялостната градска мрежа, включително и метро и т.нар довеждащ транспорт. Същото се отнася и за метрото - до сега е имало един лъч, цената е била Х, сега имаш 2ри лъч, следователно ценaта е Х+Y.
              Ехо, ами като открият линията до летището цената колко ще бъде?То е все едно да откриеш нова автобусна линия и да повишиш цените на всички линии. Това с метрото е чиста проба ограбване. Метролиния 1 има да речем 12 спирки. Линия 2 и тя има 12. Колко спирки имат средната автобусна линия? Автобусите са на дизелово гориво, метрото е на ток. Метрото превозва много повече пътници отколкото която и да е автобусна линия в София. Няма логика за нова цена! Освен това какво ще ме стимулират да ползвам втората линия при условие че кракът ми едва ли ще стъпи в жк Надежда. Мога да те убедя че хората от Надежда ще си ползват метрото доста интензивно, както в момента го ползват Люлинчани.

              Коментар


                #22
                Като я открият ще му мислиме :DНяма какво да ме убеждаваш, това е съвсем нормално. Ако имам подходящо метро и аз бих си пътувал с него.

                Коментар


                  #23
                  vital написа:
                  Като я открият ще му мислиме :DНяма какво да ме убеждаваш, това е съвсем нормално. Ако имам подходящо метро и аз бих си пътувал с него.
                  Абе незнам дали е така. При условие че картата за цялата градска мрежа е 50 лева , а за метрото е 35 и освен това с метрото нямаш достъп дори до една трета от града.

                  Коментар


                    #24
                    Нови цени на картите за метрото

                    mitakkk написа:
                    vital написа:
                    Задълбавате в други неща...Според мен идеята за премахването на картите за 1 и 2линии е единствено с цел да се стимулира използването на цялостната градска мрежа, включително и метро и т.нар довеждащ транспорт. Същото се отнася и за метрото - до сега е имало един лъч, цената е била Х, сега имаш 2ри лъч, следователно ценaта е Х+Y.
                    Ехо, ами като открият линията до летището цената колко ще бъде?То е все едно да откриеш нова автобусна линия и да повишиш цените на всички линии. Това с метрото е чиста проба ограбване. Метролиния 1 има да речем 12 спирки. Линия 2 и тя има 12. Колко спирки имат средната автобусна линия? Автобусите са на дизелово гориво, метрото е на ток. Метрото превозва много повече пътници отколкото която и да е автобусна линия в София. Няма логика за нова цена! Освен това какво ще ме стимулират да ползвам втората линия при условие че кракът ми едва ли ще стъпи в жк Надежда. Мога да те убедя че хората от Надежда ще си ползват метрото доста интензивно, както в момента го ползват Люлинчани.
                    Метрото кой го дълбае ? Карлсон , който живее на покрива ли ? Парите от билетите отиват за инвестиции в метрополитена .Аз пък мога да отговоря така - на ден няма да пуша 20 цигари , а ще пафкам 18 и ще компенсирам увеличението на цената на картата .Апропо , в софийското метро можеш да си купиш билет в едната посока , докато в Букурещ няма ,, не искам ’’ - предлагат ти само двупосочен билет ( 4 RON ).
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      #25
                      Re: Нови цени на картите за метрото

                      presinka написа:
                      ISIC написа:
                      Здравейте,Това е така, но от последните 2 месеца всички студенти с ISIC карти могат да ползват намаление в СКГТ. Поздрави,ISIC България
                      В сайта не пише нищо за такъв тип отстъпки. Освен това навсякъде са споменати само студенти редовно обучение.
                      Да, в сайта все още не пише, тъй като имаше неща за доизясняване. Известили сме картопритежателите и съвсем скоро ще има информация и за всички, които тепърва ще притежават ISIC карти.Относно редовното обучение, то самите ISIC карти се издават единствено за ученици и студенти редовно обучение. Студентите задочно обучение по принцип си нямат намаление в СКГТ. Поздрави,ISIC Българияп.п. извинявам се на администраторите за линка.
                      http://facebook.com/isicbulgaria

                      Коментар


                        #26
                        Re: Нови цени на картите за метрото

                        Румен_Хинчев написа:
                        mitakkk написа:
                        vital написа:
                        Задълбавате в други неща...Според мен идеята за премахването на картите за 1 и 2линии е единствено с цел да се стимулира използването на цялостната градска мрежа, включително и метро и т.нар довеждащ транспорт. Същото се отнася и за метрото - до сега е имало един лъч, цената е била Х, сега имаш 2ри лъч, следователно ценaта е Х+Y.
                        Ехо, ами като открият линията до летището цената колко ще бъде?То е все едно да откриеш нова автобусна линия и да повишиш цените на всички линии. Това с метрото е чиста проба ограбване. Метролиния 1 има да речем 12 спирки. Линия 2 и тя има 12. Колко спирки имат средната автобусна линия? Автобусите са на дизелово гориво, метрото е на ток. Метрото превозва много повече пътници отколкото която и да е автобусна линия в София. Няма логика за нова цена! Освен това какво ще ме стимулират да ползвам втората линия при условие че кракът ми едва ли ще стъпи в жк Надежда. Мога да те убедя че хората от Надежда ще си ползват метрото доста интензивно, както в момента го ползват Люлинчани.
                        Метрото кой го дълбае ? Карлсон , който живее на покрива ли ? Парите от билетите отиват за инвестиции в метрополитена .Аз пък мога да отговоря така - на ден няма да пуша 20 цигари , а ще пафкам 18 и ще компенсирам увеличението на цената на картата .Апропо , в софийското метро можеш да си купиш билет в едната посока , докато в Букурещ няма ,, не искам ’’ - предлагат ти само двупосочен билет ( 4 RON ).
                        Твоето изказване е в стила ’’на чужд гръб и сто тояги са малко". Ако си мислиш че с билетчета сме построили втория лъч н метрото жестоко се лъжеш. Все едно да кажеш, че с парите от винетките се строят магистрали.

                        Коментар

                        Working...
                        X