Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Autobild се подигра с 500L

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз това списание спрях да си го купувам преди 2 години, защото започнаха да пишат какви ли не глупости, но най-дразнещото за мен е, че във всеки следващ брой имаше огромен тест на 812937128937 коли (и доста често гуми) едновременно, който поне на мен ми е толкова скучно за четене, а и освен това докато изчетеш целия тест си забравил за какво става дума в началото :D
    Fiat Bravo 1.6 16V '99
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic '09
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    ------------------------------------------------------------
    Безсмъртен съм до доказване на противното, а след това няма да ме засяга!

    Коментар


      #17
      Тестовете им са обективни донякъде, но VW винаги мачка наред. От 2009-та насам Поло не е загубило сравнителен тест, сега с Ауди А1 и UP просто цепят мрака. В теста, който споменах по-рано, между UP, Пунто и нещо друго, UP струваше 30000лв и накрая заключението беше, че понеже е толкова добър, има толкова "финна шлифовка", такова добро управление, то си заслужава цената, нищо, че има едно ел. стъкло и един airbag за тия 30000лв Ауди А1 също мачка наред, нищо, че си е поло и нищо, че струва почти 40 000лв (!!!) И не се лъжете по ревюто на Freemont, защото статията е писана от българския екип на Auto Bild Айде да дочакаме да го сравнят с Тигуан от 2006-та да видите, че Freemont не струва Един път, за последните 4 години им се отпусна от сърцето да падне Тигуан от Mazda MX5 с новия дизел, обаче сигурно на 100 места споменаха, как това всъщност не е загуба за Тигуан, как щото само заради дизеловия Sky Activ мотор спечелила мазда и после я направиха на 2 стотинки в следващия брой и ествестно загуби маздата с бензионов двигател. Не реагирала добре маздата при смяна на "динамичния център на тежестта" Как пък тия VW-та са най-добрите коли на света бе, не мога да разбера. Карал съм ги всичките голфове, 3, 4, 5, 6. Последно карах зимата един 6 за две седмици под наем, 1.6 bluemotion, хубава кола, ама бравото с нищо не му отстъпва. Да не говорим, че тоя 1.6 гореше 9, 10 планинско с чеитир души..

      Коментар


        #18
        Смешното е че Ъп се опитват да го пробутат и като имиджов автомобил като 500 и Мини, а то просто е нереално...Японските коли не ги обичат, Митсу дизелово АСХ го разкостиха и го сравняваха с климатик май Макар че въпреки че е по-евтино, е с по-голям мотор и съответно по-мощно/ускоряващо от Йети и Тигуан, но понеже харчело 1/2 литър повече....В друго сравнение бензиновото Йети спечели срещу Маздата (както казава колегата по-горе) макар че гори повече но понеже ’запазва удоволствието от шофирането и спортното усещане"А сега де

        Коментар


          #19
          Ауто Билд си е VW Bild, ама и 500 си заслужава гаврата - скъпа безполезна уж-имиджова играчка. Фиат се опитаха да повторят номера на БМВ с Мини, ама...
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар

          Working...
          X