Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Autobild се подигра с 500L

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Autobild се подигра с 500L

    Здравейте колеги!В новя брой на AutoBild има статия за 500L .Незнам но прочетох само 4-5 неща за характеристиките и останалото беше хленчена за това ,че горната част била копирана от MINI Coyntryman което според мен не е така а проста това са новите тенденции в дезайнали дори и да беше копирана горната част не могат да нарекат 500L КОПИЕ на Mini countryman!!!!!и НАЙ НАГЛОТО беше да нарекат миниго "оригинал" а 500L"фалшификат"!Преятен ден колеги!

    #2
    Показах го на жена ми и тя не го хареса! Докато 500 си го харесва много и в момента.Самото име 500L определено навява на мисъл за удължена версия на 500, а то реално си е друга бира ...А тавана подозрително прилича на този на Мини, ама то не е лесно да се твори нещо уникално всеки път.А още помня колко бяха очаровани от Автобилд като взеха за 100 000 км тест Луйджи (така бяха кръстили 500).
    F31 BMW 320d

    Коментар


      #3
      Нищо ново от немците, haters, gonna hate
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #4
        Маанете ги тия глупаци autobild. За мен е важно мнението на Top Gear, а те се кефят на всичките разновидности на FIAT 500 :D
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          Абе ако става на въпрос, то цялата кола си прилича на МИНИ, даже си му е 2ник. Но въпроса е - на кой му дреме? Ако някой си я купи, значи му харесва, а дървените философи като почнат "ми то е копирано от мини"...доста безмислено!
          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

          Коментар


            #6
            dikanio написа:
            Маанете ги тия глупаци autobild. За мен е важно мнението на Top Gear, а те се кефят на всичките разновидности на FIAT 500 :D
            Но това не се отнася за Grane Punto Abarth. Оня дъртия п*дал му капело от уплътненията.Едва ли някой производител на автомобили би си позволил да пропусне грешка в уплътненията. Единствената кола на която съм се возил и е капела е БМВ Е46 кабрио, но все пак това е кола на 9-10 години. Grande Punto Abarth е относително нова кола при положение, че теста в Top Gear беше преди няколко години.`ич не се кефя на Top Gear.

            Коментар


              #7
              Абе Гранде Пунто далеч не е най-здравия Фиат Не случайно хвалят Панда, кой там от тях караше 1.4 :D

              Коментар


                #8
                vital написа:
                Абе Гранде Пунто далеч не е най-здравия Фиат Не случайно хвалят Панда, кой там от тях караше 1.4 :D
                Нямам наблюдения за Гранде Пунто, макар и да съм карал 500-600км, но това за уплътненията звучи смешно.

                Коментар


                  #9
                  То задните врати масово не могат да се отворят, ти за уплътнения 2 пъти серво... не мерси

                  Коментар


                    #10
                    Кой обръща внимание на фашаги...
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Autobild се подигра с 500L

                      Vafanculo tutti i tedesci
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар


                        #12
                        Че прилича да така е, но наистина на кой му дреме ?!От друга страна лоша реклама няма А за Фриймонта обаче статията е добра
                        Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                        AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                        Коментар


                          #13
                          Във почти всеки брой на Autoblid има тест BMW срещу AUDI Тия хора само едни и същи тестове правят с почти едни и същи автомобили

                          Коментар


                            #14
                            Тъй като съм абониран за Ауто Билд, за да има какво да чета в банята, да не кажа тоалетната, ще ви споделя моите доста шокиращи наблюдения :D Никога, абсолютно никога, VW не е загубило сравнителен тест, дори и пасат, който на продължителния тест го вкараха 9 (!) пъти в сервиза и смениха помпа дюза цялото управление и чарколяк си мачкаше всичко с "финна шлифовка", "делови кокпит" и т.н., дето тоя "делови кокпит" не може да познаеш в коя кола си седнал от него, шкода ли е, поло ли е, голф ли е, все същото :D Наскоро с новия VW Up станаха максимално смешни, кола на годината, революционен.. обаче екстра "жабка" - 495лв, в най-високото оборудване има вече и цял ЕДИН електрически прозорец. Та тия неща на страна, истината е, че самите тестове и точки са доста, ама ДОСТА манипулирани. Пример - Сравняват пунто, UP и пежо май беше - пунтото с климатроник, блутут, вход за карта и USB, UP с един ел. прозорец и жабка - 9 точки за оборудване на пунто и 9 за UP. Предните и задни седалки разстояния на Пунто с по 5-10см по-големи от UP - точки за каросерия, качване и простор по-високи за UP. TwinAir 80, 90 коня - но не е толкова еластичен колкото атмосферния 75 коня на VW. Просто понякога съм откривал такива несъответствия, че може шапката да ти падне. Някой ден може да ги събера, пазя си ги всичките, ще бъде много интересно. Истината е, че за Auto Bild има само VW, Audi и BMW.. на Opel хич не му цепят басма, ама нормално, не е немски а GM. КИА-та я представят винаги с немския шеф-дизайнер, Форд го представят като модела от Кьолн. Абе мързи ме да пиша, ама на такива съм се нагледал, че по-нагласена работа никъде няма

                            Коментар


                              #15
                              Гледах сравнителен тест по тая немската Автомотор енд спортМежду УП и 500 с туинеиър,Фиата направи 4-5секунди по бързо100км.Да не говорим за оборудването,пълен смях.
                              Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                              Коментар

                              Working...
                              X