Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

искате ли си касов бон?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    искате ли си касов бон?

    Последната 2 седмици ходим по разни кръчми по южното черноморие. Навсякъде дават само служебен бон като ти носят сметката и се правят на ударени като искаш касов бон. В Созопол се събра целия персонал барабар с управителката на касовия апарат, за да ни пуснат касов бон след като си поискахме. Смятайте колко често пускат касов бон. Та интересно ми е вие обръщате ли внимание какъв бон ви дават като ви носят сметката и искате ли си касовия бон по заведенията като не го донесат?
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    Изобщо, ама изобщо не ме интересува какво ми дават.Данъчните да си ги гонят, не е моя работа.

    Коментар


      #3
      Immortal написа:
      Изобщо, ама изобщо не ме интересува какво ми дават.Данъчните да си ги гонят, не е моя работа.
      И ти подлежиш на санкция, ако не си изискаш касовия бон
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #4
        avvasilev написа:
        Immortal написа:
        Изобщо, ама изобщо не ме интересува какво ми дават.Данъчните да си ги гонят, не е моя работа.
        И ти подлежиш на санкция, ако не си изискаш касовия бон
        Не ми пука!

        Коментар


          #5
          Ще ! Като те санкционират
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            Изобщо, ама изобщо не ме интересува какво ми дават.Данъчните да си ги гонят, не е моя работа.
            Дидо, твоя работа е. Не защото си длъжен или ще те глобят, а защото те лъжат по този начин. Те си начесляват в сметката ти всички данъци и ДДС, а после си ги прибират в джоба. Всички реват от държавата, а ние едно просто нещо неправим: да си искаме касов бон.
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #7
              Сядаш, като дойде сервитьорката поглеждаш часовника си и казваш на човека с когото си седнал ’Айде, тези да проверим и се прибираме’. А ако той отговори ’Е да ама не сме направили акт на никой още’ и гледай какво става. :D

              Коментар


                #8
                Никога не искам, ако видя че е възможно дори и казвам да не ми пускат......
                Alfa 156 2.0 TS
                Alfa 156 20VTurbo
                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                Locost TF1 3.0V6

                Коментар


                  #9
                  Винаги. Утре ако ме хвани някоя диария или недай си боже нещо сериозно, по-добре да имам нещо черно на бяло. Вече не само искам касов бон, ами и ги пазя. Откакто ги пазя съм много добре. Купух си наскоро един простир за дрехи, който след седмица се счупи. Върнах го и ми дадоха друг. Ако бях изхвърлила касовата бележка, щях да съм 40 лева назад. Мисля, че е задължение на всеки да иска касов бон - както z_sutrov каза, в тази сума има данъци, които някой си ги прибира, а след това ревем, че няма пари.
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #10
                    искате ли си касов бон?

                    Искам касов бон и от тоалетни даже , ама кой знае защо забравят след това да ми искат мангизи Вчера в един магазин закупихме един от двата статива за рисуване.Прибрахме се в къщи и установихме , че един шарнир е строшен .Газ обратно , ама като не взела моята съпруга касовата бележка ....последва диво прехвърляне на колички и преследване на купувачи с надзъртане в пазарските им транспорти дорде я намерим заветната хартийка.Сменихме стативът , а по-горе отказващите касови бонове да ми кажат как бихме го сторили , ако я нямаше бележката.
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      #11
                      Според зависи ситуацията и хората насреща искам или не искам
                      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                      Коментар


                        #12
                        Само от бензиностанцията си вземам касова бележка и то защото да мога да си смятам по лесно разхода и да видя кога и колко съм заредил, и то не от всички бензиностанции а само от големите вериги. А иначе нямам навика да си искам касова бележка и досега не съм имал проблеми с това :D .

                        Коментар


                          #13
                          а вие дето не искате, даже ако може казвате на ви пускат - плащате ли си данъците?
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            да, ама с нежелание
                            браво 1,6/90 - 09 г.

                            Коментар


                              #15
                              Sev написа:
                              а вие дето не искате, даже ако може казвате на ви пускат - плащате ли си данъците?
                              Разбира се - ежедневно......
                              Alfa 156 2.0 TS
                              Alfa 156 20VTurbo
                              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                              Locost TF1 3.0V6

                              Коментар

                              Working...
                              X