Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ГТП в Пловдив - най евтино?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ГТП в Пловдив - най евтино?

    Хаиде колеги , казваите къде е най-тънко да минеш ГТП с АГУ в Пловдив. Аз отивам утре на балкана, ама като се върна в неделя да си видя темата да сте я напълнили до тогава за сметка на това Ви благодаря предварително
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    Вариант 1: обаждаш се на Явор да ти го мине тънкана Вариант 2: на Карловско шосе в посока КЪМ Пловдив имаше една малка кола, на коята пишеше ГТП 20 или 25 лв.
    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

    Коментар


      #3
      Вариант 2: на Карловско шосе в посока КЪМ Пловдив имаше една малка кола, на коята пишеше ГТП 20 или 25 лв.[/quote]подкрепям
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        mims написа:
        Вариант 1: обаждаш се на Явор да ти го мине тънкана
        Кой е Явор, и какво значи тънкана - евтино е, не се заяжда за белжки за данък, или и двете?????
        Alfa 156 2.0 TS
        Alfa 156 20VTurbo
        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
        Locost TF1 3.0V6

        Коментар


          #5
          Аааа, аз нямам намеса в тая работа! Държа да подчертая!
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            ГТП в Пловдив - най евтино?

            На филибарски език си пишат , вие де се слагате уа ?
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              В махалата бе майна зад Кауфланда. 11 години с 4 различни коли-никаф проблем ем бяха таралясници от секъде.Тази година беше върха-въобще на валяците не ма спря а направо под камерата ..бяха мокри гумите а и беше-10гр.
              LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
              ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

              Коментар


                #8
                stef написа:
                Вариант 2: на Карловско шосе в посока КЪМ Пловдив имаше една малка кола, на коята пишеше ГТП 20 или 25 лв.
                подкрепям[/quote] Правиш обратен на мототехника,завиваш след 200м. в дясно за Гаганица,минаваш прелеза и веднага в ляво20м. по-надолу е мястото.Успех.
                Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                Коментар


                  #9
                  Как така не са ви 40 лв прегледите?!
                  Brava 1.6 16V 103hp

                  Коментар


                    #10
                    steven написа:
                    Как така не са ви 40 лв прегледите?!
                    Еми, пловдивски цени явно
                    ПРОДАВАМ ДЖАНТИ СТИЛО
                    Stilo JTD 115 2003 бегачка
                    Brava 1,4 12V 1997 на газ
                    Tempra 1,4 1993 и тя на газ
                    i dr. та като се почне от 125р ... и те на газ

                    Коментар


                      #11
                      Благодарско колеги това на карловско и аз съм го мяркал и дори си мислех с хондата да мина от там ама тя е 4х4 което не се изключва и трябва специална програма за валяците и не ми се рискуваше. Но за ланчока ще е екстра Любо къде в махалата зад кауфланд има ???? аз съм от скоро в тая махала и не я познавам добре каква цена е там ?
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                      Коментар


                        #12
                        На гърба на Кауф....има цял аутокомплекс-гуми муми предници задници..само че е 40 и няколко кинта .След 17 часа сигурно преглеждат секви таралясници без проблем-4авд..4х4..8х8..16х16
                        LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                        ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                        Коментар


                          #13
                          Аааааааааааа тракиския кауф, щото като каза махалата и аз се замислих за кауфа в кършака, а зад него е циганската махала и си викам освен некои мангал да е отворил сервиз Мерси Любо 40+ не ми се дават, ще скокна да видя тея на карловско , хем са ми и близо щото пък не знам прегледа на колата заяждат ли се КАТ за датата която пише в талона или се минава през месеца на които е дупката.
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                          Коментар


                            #14
                            Днес минах ГТП в пункта на при надлез родопи, дето е Шела долу. Прегледа там е 30 лева, независимо с газова или без 4х4 или не, само за справка:- за Хондата ми заради 4х4 и газ вече ми искат по 45-50 кинта на други места. Всичко хубаво ама малко се престарават в тоя сервиз, върнаха ме за спирачни маркучи и накладки, ОК за маркучите не успорвам но накладките ми са меко казано отлични сигурно 50 % от колите по пътищата са с по слаби от моите накладки. След кратка справка в аутодата дават минимална дебелина на феродото 1,5мм на мен тва чесно ми се вижда много малко и не бих ги държал до там, но да ги сваля с 6,5мм феродо, щото били износени ще ме изивняват!!! Та така, сега съм с нови накладки и едни стари резерва които предполагам пак ще си сложа щото колата с тях спираше чудесно, новите като за начало и те са ОК ама да си износя старите първо
                            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                            Коментар

                            Working...
                            X