Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диляна Кенанова по BTV

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диляна Кенанова по BTV

    Видях Диляна - dkenanova по BTV по време на новините , ама само я мернах. Сигурен съм, че е тя. Поздрав колежке Някой ако има видео да постне да видим.
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    #2
    Това не е първото появяване на колежката по ТВ. Преди около месец имаше дискусия по Нова ТВ /ако не се лъжа/, в която тя взе участие. Направи ми прекрасно впечатление. Поздрави и мислено нека сме с нея!
    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

    Коментар


      #3
      Добре е, ако има линк някой да го помести.ПС: Не знам за, какво става дума, но тази колежка експонира прекрасни впечатления в мен.
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #4
        http://btvnews.bg/bulgaria/obshtestv...lni-u-nas.html
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          Диляна Кенанова по BTV

          Диляна може само да е за пример !!!
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #6
            Re: Диляна Кенанова по BTV

            Румен_Хинчев написа:
            Диляна може само да е за пример !!!
            Подкрепям!Дилянчето е много много силно и смело момиче!

            Коментар


              #7
              Да да снощи я даваха в интервю по БТВ-то за промяна от здравната каса на лекарства на пациенти с бъбречна недостатъчност.Дано наистина не се случи това.Нека да имат избор хората.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                #8
                Не съм се лъгал във впечатленията си към Диляна. Болно ми е, когато Държавата ни абдикира от тези чисто човешки потребности на хора борещи се за най-ценното - здравето си.Сигурен съм, че всичко ще се нареди, както повеляват здравия разум и логика...Кураж Диляна.ПС: Краси. Благодаря за линка.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #9
                  Привет колеги :D Много благодаря на всички за подкрепата и милите думи. Тези ми появявания напоследък са част от това,което се опитваме да направим с още доста хора оставащи зад кадър Дълги години хората мълчаха и чакаха там някой си дребен чиновник да решава съдбата им.И ми омръзна да се правят дребни сметкиза 500 000 лв например. както в момента/а парите дори са и на половината/. Не е само бъбречно болните.Има още и онкоболни и хора с редки болести и всички тези хора са мачкани и държани в подчинение,защото парите не достигат.Или ставаме туристи и почваме да си доставяме лекарства отвън.Ходим,говорим си,ТЕ ни обещават,а си правят каквото си искат.Ами да въпреки цялото роптане вече Втори месец на 10 число получавам въпросния евтин заместител Болницата където се диализирам е сключила вече договора за него ох ядосах се
                  Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                  Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                  Коментар

                  Working...
                  X