Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бас каса към лаптоп и ел. мрежа.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бас каса към лаптоп и ел. мрежа.

    Здравейте, заминаваме за една виличка на рожден ден и ще се смажем. Проблема е, че музичката ще идва от едни колони 5 + 1 и не е нещо жестоко. Дойде ми идея, дали не мога да вържа баса към тези колони и съответно към ел мрежата, а не към колата. Как точно да я реализирам тази простотия и какви са рисковете за тубата ми, а и за мен като цяло?
    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

    #2
    1. Ако нямаш усилвател, който да захрани бас касата се обезмисля връзването към колонките 5+1, защото те са изчислени да си хранят колонките, няма как да захранят и да свирне по силно ако вържеш бас касата., най вероятно ще свирне, но като сила ще е същото както с оригиналния бас.2. Ако имаш усилвател в колата, който захранва бас касата има вариант да го вържеш към ел. инсталацията у вас на 220V, но за това ти трябва преобразувател /незнам дали това е точния термин/, който да ти свали от 220V на 12 или 14V /не съм сигурен за точната цифра/, на които работят автомобилните усилватели иначе ще го изгориш.
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Имам усилвател, амиии имам едно универсално зарядно за лаптоп, на което има едно дето се върти и има разделения 12, 15, 18 и тн V, ако изглеждам тъп, ще се оправдая с това, че що се отнася до тока, знам само, че като те удари не може да му върнеш! :D
      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

      Коментар


        #4
        А аз съм на принципа, че не вярвам на нещо, което не може да се види Нека по компетентни се изкажат дали може да стане с това зарядно от лаптопа, че тука проба-грешката ще коства пари, а и купона без музика няма да е същия
        punto HGT

        Коментар


          #5
          Това зарядно от лаптопа няма да ти свърши работа, защото мощността му е малка 40-50 вата максимум.
          Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
          Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

          Коментар

          Working...
          X