Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Потресаващ разказ на един разочарован доброволец от Витоша

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Готово ли е мястото за пистата вече или дървения материал за добив не е достатъчен?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #17
      Първо да мене комисиЬта Ако е малко, лято е все пак. Има сухи тревички, клонки и т.н. :D

      Коментар


        #18
        за пореден път медиите показаха, че са пълни циркаджиикой ще носи отговорност за тези доброволци ако стане нещо?те първи ще почнат да реват, ако не дай боже има жертванякой бил каза нещо и те вече тръбят, все едно пожарникар го е казал - а то някакъв си човечец, който сигурно грам не разбира от гасене на пожара това за писти и подобни е пълна глупост
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          Времто ще покаже. Ще видим. Ех да беше жив сега Гьобелс, щеше да се поклони пред Него . 4 дни огъня горя неумолимо, но Той каза огъня ще изгасне, и огъня изгасна .

          Коментар


            #20
            Хората които се включиха в гасенето заслужават голямо уважение. През това време някакви тарикатчета ето какви планове си правят. Кой се озърта към "Бистришко бранище"http://society.actualno.com/news_392540.html",,Витоша ски
            Bravo 1.6 / 16

            Коментар


              #21
              Аз затова спрях да карам ски още преди десет години. Може да съм един, но съвестта ми е чиста, защото не съм стимулирал и не стимулирам това безумие. Ако всички хора постъпят така, както разума и сърцето им ги съветват, то нито един инвеститор няма да има сметка да унищожава природата на България.Беше от ясно по-ясно накъде ще тръгнат нещата не само на Витоша, но и във всичките ни прекрасни планини. Лошото е, че ще дойде момент в, който връщане назад няма да има и България от райско кътче ще се превърне в поредната обезобразена територия на лицето на Земята заради алчността, глупостта и простотията на хората...
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар

              Working...
              X