Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на кола.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    1,8 TD e доказан катър на Форд, не знам някой да е имал проблем с двигателя на Мондео/Ескорт/Фиеста с тоя дизелак... Има случаи на проблеми с ГНП, но ремонта е не повече от 250-300лв и забравяш завинаги за проблеми с тая помпа, докато при прочутите помпи Бош цените на ремонта започват от 800лв... Виж, окачването е слабичко, биалетки и тампони на стаб.щанга на всеки две години - задължително...TDDI имат проблемни дюзи, TDCI е много сполучлив, но рядко се намират 90-коньовите... Повечето в търг.мрежа са 115 и 130к.с. с високия данък...За сведение на Na4ko_0 и ele: С по - стария ми катър ’94г 1,8 ТД съм постигал уникалния и абсолютно реален разход от 4,7/100 от София до Бургас без пуснат климатик и със скорост 100-110км/ч... Мерено е абсолютно точно от пълно(до капачката) до пълно, даже за да съм сигурен, че наистина е пълно се гяках на теглича, за да размърдам нафтата в резервоара и да събере повече... На Лукойла в Бургас ме гледаха като полезно изкопаемо, но това е др тема Yellow_Flash_Colorz_PDT_06Ако някой не лови вяра бих си направил една разходка до морето и като заредим на Бургас ако разхода е по - малко от 5/100 аз гориво няма да плащам А по темата: коли за този бюджет - бол. Можеш да избираш между хиляди автомобили. Обикаляй и разглеждай, каквато ти дойде на сърце - вземай без много да му мислиш, всичко е късмет.
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    Коментар


      #32
      Yavor написа:
      coolboby написа:
      Идеята за автомобил под 100к.с. е данъка, а дали е 115 или 150, горе долу все тая.Алфата отпада. Благодаря все пак.
      Няма и 100лв на година е разликата в данъка... В застраховката 20-30лв на година. Всичко това се пуска на вноски ако не ти се дават на куп.Не че те убеждавам, ама кефа е друг!Бъди сигурен!
      Всеки път , като се кача в "Alfa"-та си казвам , че бих могъл да карам тази кола цял живот. Не че те убеждавам, но "Arese"-шестака придава на колата допълнителна магия, която те завладява тотално
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #33
        Благодаря за коментарите. Все пак избора беше 1.8 90к.с.Може да заключите темата

        Коментар


          #34
          coolboby написа:
          Благодаря за коментарите. Все пак избора беше 1.8 90к.с.Може да заключите темата
          А марката?
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #35
            snake написа:
            coolboby написа:
            Благодаря за коментарите. Все пак избора беше 1.8 90к.с.Може да заключите темата
            А марката?
            Форд Фокус 1.8 ТД 90 хечбек 4/5 вр.Да им е честит и само безаварийни , пък после да споделят впечатления
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #36
              Честито и от мен!
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #37
                Честито и от мен. Страхотен избор на двигател, помпата при Фокусовия 1,8 ТД е Бош, което си има своите плюсове и минуси.Пожелавам ти много безаварийни километри с новата колица :D
                M-Benz E 250 TD 150hp
                M-Benz 200d 75 hp
                Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                Коментар


                  #38
                  Добър избор, но преди да купиш колата провери самата стаб. щанга за пукнатини, много обичат да се пукат.пп Надявам се да не си припомниш оная приказка за Форда, циганина и зимата
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #39
                    Аз знам и друга приказка. Капака отпред се заключвал с ключ, че двигателя да не избяга от срам Това с заключването отпред с ключ ми се струва малко нож с две остриета. Някой колега преди време беше се оплаквал от това, но не мога да се сетя какъв точно беше проблема.

                    Коментар


                      #40
                      Честито и от мен колега,със здраве да си я караш и много безаварийни километри.Добър избор си направил.Офф:също така бременна ученичка и Форд,срам за семейството. (шегувам се разбира се)
                      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                      Коментар


                        #41
                        Глупости са това, малко ли лафове за фиат знаете :DСупер избор, да му се кефиш дълго, наборе

                        Коментар


                          #42
                          vital написа:
                          Глупости са това, малко ли лафове за фиат знаете :DСупер избор, да му се кефиш дълго, наборе
                          Естествено,че са глупости,аз го посъветвах за този модел и този мотор,ако нямах наблюдение нямаше да пиша.
                          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                          Коментар


                            #43
                            Честито за новата придобивка Боби.Като идваме към Търново,ще се видим на по кафенце и да се похвалиш на живо.
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              #44
                              Мой познат отключил капака, отворил, сложил ключовете нейде по мотора, долял антифриз и затворил... Та после с такси до дома за резервен ключ!
                              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                              Коментар


                                #45
                                RoMeO_156_GTA написа:
                                snake написа:
                                coolboby написа:
                                Благодаря за коментарите. Все пак избора беше 1.8 90к.с.Може да заключите темата
                                А марката?
                                Форд Фокус 1.8 ТД 90 хечбек 4/5 вр.Да им е честит и само безаварийни , пък после да споделят впечатления
                                и кво сега,да отваряме нова тема В.Търново-форд среща?!
                                ex.Мареа ТД100

                                Коментар

                                Working...
                                X