Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за пускане на нет от лаптопа на таблета...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    rebel написа:
    Сещам се и за друго решение - хотел с интернет :D
    Хахах, и аз за това първо се сетих, ама ще ходим на една база на Хасковската община, за която не съм убеден че ще има, или ако има - ще е само около барчето.Самата база е доста декари и едва ли са я покрили общината цялата Абе келешлък е моето, хора
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #17
      Явка, мини покрай мене да ти дам един безжичен МТЕЛски 3G рутер.Само не знам дали не е заключен към сим-картата, която е в него. Иначе със сигурност е заключен към МТЕЛ.Ама ще ти трябва ток за него, т.е. не става за на плажа.

      Коментар


        #18
        Immortal написа:
        Явка, мини покрай мене да ти дам един безжичен МТЕЛски 3G рутер.Само не знам дали не е заключен към сим-картата, която е в него. Иначе със сигурност е заключен към МТЕЛ.Ама ще ти трябва ток за него, т.е. не става за на плажа.
        А, тва ше е прекрасно! Аз за плажа не ща Не си нося даже и телефона там - не само за да не го пълня с пясък, ами и мразя да говоря на плажа.Ше му ръгна моята карта и ше си имам локален вай-фай хотспот Има време Дидо до тогава, все ще намеря начин да се възползвам от предложението ти!Хихи, най много да се окаже че има нет на мястото като ида, след толкова подготовки...Или пък че Мтелската мрежа е жив зян и се влачи като слонски черва - както ми се случи на Балкана по нова година - едвам хващаше са разговори, да не говорим за интернет
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #19
          Yavor написа:
          Или пък че Мтелската мрежа е жив зян и се влачи като слонски черва - както ми се случи на Балкана по нова година - едвам хващаше са разговори, да не говорим за интернет
          В това бъди сигурен

          Коментар


            #20
            Immortal написа:
            Yavor написа:
            Или пък че Мтелската мрежа е жив зян и се влачи като слонски черва - както ми се случи на Балкана по нова година - едвам хващаше са разговори, да не говорим за интернет
            В това бъди сигурен
            Ей, ама си злобар
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар

            Working...
            X