Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Караме на фарове през цялата година- МВР против по еко причи

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    В БГ няма нормален полицай, който да ви глоби за 1 крушка- най- много да си я смениш на момента с резервна- а между другото дневна светлина е педерастия да го знаете-нито се вижда отдалече, нито е красиво- педерастия...
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      КИМИ написа:
      В БГ няма нормален полицай, който да ви глоби за 1 крушка- най- много да си я смениш на момента с резервна- а между другото дневна светлина е педерастия да го знаете-нито се вижда отдалече, нито е красиво- педерастия...
      Пиши на всички производители на автомобили въвели дневните светлини като стандартно оборудване съгласно Директива 2008/89/EC на ЕС и им обясни какви големи гейове са.
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        Абе извинявай ама с тези пишман регулации за какво ли не - ааааабсолютни гейове са всичките .

        Коментар


          Публикуваха ли изменението в Държавен вестник, че в петък забравих да погледна?
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            вторник ще излезе, а казват, че от петък вече ще следят

            Коментар


              ivancho написа:
              вторник ще излезе, а казват, че от петък вече ще следят
              Нормално.Ако не е посочено друго, даден закон влиза в сила 3 дни след публикуването му.
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                Аз днес направих на пикапа фаровете в режим дневни само с едно реле и два диода да светят на 25% като ползвам от предишните години монтиран таимер за вкл след контакт.
                Обичам си работата.

                Коментар


                  ФЕРАРИСТ написа:
                  ...
                  jenshen73 написа:
                  Айде да се радваме на малките "бонуси", които имаме, като бълхари.
                  Разбира се, няма нищо по удволетворяващо от това да се радваш на неква "благинка" която държавата благосклонно е решила да не ти отнеме, вместо да живее човек с угризенията и моралните несгоди за това че не се е възползвал от нещата който държавата по един или друг начин гледа да ти отнеме считайки че като гражданин имащ неописуемия късмет да живееш в нейните предели, си и длъжен до гроб за прекрасния живот който тя ти осигурява...........
                  Толкова си се упоил от собственото си его, че говориш толкова оплетено, несвързано и неразбираемо, че чак ти се чудя как ходиш до кенефа с тая противоречива същност, която имаш... Изобщо не долови иронията ми май, а?1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани. !!!!!!!!Модераторски екип на фиат-бг.орг
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    Правя си неска следния тест - имам термометър с метър жичка и сензор на края му, ползвам си го за разни неща......А че къмто 13 часа наобед понеже ми се очерта малко градско каране, взех че извадих крушката на дългите и вкарах кабела с сензора вътре във фара и затворих обратно капачето му.......най - щеше да е добре пред късите да да го мушна но там съм с лупи и не става.......естествено карам без включени фарове......След половин час из града и насам натам, спирам пред нас - отварям веднага капака и на дисплея закрепен до баласта на ксенона пише 49.7 градуса.......тва вътре във фара, дето не влиза въздух.......Мотах се към 2 часа из нас, колата стои на слънце и припек.......Излизам след 2 часа и нещо, отварям капака и гледам 57.4 градуса.......Интересно ако на тия градуси вътре във фара пусна и едни къси 100 ватови крушки колко ли ще изтрае рефлектора и изобщо околната пластика.......Надявам се сега някой да ме успокои и да каже че си кара лятоска и през деня на къси без ксенон/лупи и на рефлектори дълги години без проблеми и ще съм безкрайно доволен.......
                    jenshen73 написа:
                    че чак ти се чудя как ходиш до кенефа с тая противоречива същност, която имаш... Изобщо не долови иронията ми май, а?
                    До тоалетната ли имаш впредвид????И не - не съм.....
                    Alfa 156 2.0 TS
                    Alfa 156 20VTurbo
                    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                    Locost TF1 3.0V6

                    Коментар


                      Че това си е пълна глупост да се кара и през деня на къси светлини ,спор няма .Няма да намалеят катастрофите и убитите, ами си мисля че ще са и в повече, защото рисковите водачи ще добият още по голям кураж да карат с несъобразена скорост разчитайки ,че ще виждат всичко насреща и ще бъдат виждани от насрещните водачи.Една голяма илюзия.
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        Опитвате се да правите заключения за неща, за които хората отдавна са направили изследвания, провели са тестове, и са стигнали до единствения верен извод, че включените фарове намаляват риска от ПТП.Не се правете на по-големи разбиратели от хората, на които това им е работата.И виждам тук хора, които винаги са били за спазване на разпоредбите, а сега нещо се бунтуват. Спазвайте бе!Точно пък на нас, собствениците на италиански кочини ни е най-лесно. Завърташ копчето на ВКЛ и го забравяш.От 2004 година карам италианска кола, от тогава фарове не съм изключвал.

                        Коментар


                          Immortal написа:
                          Опитвате се да правите заключения за неща, за които хората отдавна са направили изследвания, провели са тестове, и са стигнали до единствения верен извод, че включените фарове намаляват риска от ПТП.Не се правете на по-големи разбиратели от хората, на които това им е работата.
                          Предполагам не визираш хората от австрийски произход, които са доказали точно обратното.
                          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                          Коментар


                            ФЕРАРИСТ написа:
                            Интересно ако на тия градуси вътре във фара пусна и едни къси 100 ватови крушки колко ли ще изтрае рефлектора и изобщо околната пластика...
                            Нямаш право Въпреки това, въпросът е съвсем на място.

                            Коментар


                              Аз съм за да се движим на фарове ! Защото има идиоти които дори и при полумрак не си включват фаровете ,ако са и с тъмен автомобил става страшно.

                              Коментар


                                Караме на фарове през цялата година- МВР против по еко причи

                                Може би това за идиотите е една от причините законотвореца да предложи това изменение .А в този форум има люде , които винаги са контра , но добре че мнението им не е меродавно.Две недели пътувам по път Е 70 в участъка Разград - Шумен където има следната подредба на автомобили : поляк ( с включени светлини ) - румънец ( с включени светлини ) - нашего брата ( ,, екологично ’’ възпитан ) .Изпреварването , както се досещате , е истинско приключение
                                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                                Коментар

                                Working...
                                X