Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Караме на фарове през цялата година- МВР против по еко причи

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Еле, мнението и доводите ти абсолютно се препокриват с моите .
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #77
      batproho написа:
      Еле, мнението и доводите ти абсолютно се препокриват с моите .
      Ба.и сваляча
      EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

      Коментар


        #78
        Твърдо против.В светлата част на денонощието при ясно и слънчево време който не види цяла кола срещу себе си няма да види и фарове и по-добре да не шофира.Иначе съм съгласен,че кола на фарове се забелязва по добре,но тук става въпрос,че някои изобщо не виждали колите без фарове или пък ги мислели за спрели.Който иска да си кара на фарове не пречи на никой,но да не го правят задължително.
        Fiat Marea 1.8 16v HLX
        Hyundai Terracan 2.9 CRDI

        Коментар


          #79
          "ЗА" Въпреки, че освен увеличения разход на гориво, което хич не ми се коментира (повече от 10 години, откакто ми скимна все на фарове да си карам... колко ли съм "вътре" Yellow_Flash_Colorz_PDT_06) води до по-честа смяна на крушките, което тези със Стило до болка познаваме А иначе, по темата - Вярно, че си е голяма колата и се вижда от далече през деня, ама я се замислете, като ви заблести насреща слънцето сутрин рано, или надвечер, не е ли наистина по-добре като ви блясва и нещо друго, а не неясен силует, дето да се взираш аджеба какво е и идва ли ми насреща или не?
          ПРОДАВАМ ДЖАНТИ СТИЛО
          Stilo JTD 115 2003 бегачка
          Brava 1,4 12V 1997 на газ
          Tempra 1,4 1993 и тя на газ
          i dr. та като се почне от 125р ... и те на газ

          Коментар


            #80
            itan75 написа:
            batproho написа:
            Еле, мнението и доводите ти абсолютно се препокриват с моите .
            Ба.и сваляча
            Защо бе Гошо, не си ли съгласен и ти с твърденията на Еле :P
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #81
              За извън града е много по добре на фарове дори и през слънчево време, забелязвасе по добре превозното средство и аз извън града винаги си ги пускам. В града разстоянията са по малки и скоростта е по бавна и мисля, че не трябва да е задължително през цялата година, с само през по тъмните месеци от годината.
              Fiat Bravo TD100

              Коментар


                #82
                campain написа:
                Твърдо против.В светлата част на денонощието при ясно и слънчево време който не види цяла кола срещу себе си няма да види и фарове и по-добре да не шофира.Иначе съм съгласен,че кола на фарове се забелязва по добре,но тук става въпрос,че някои изобщо не виждали колите без фарове или пък ги мислели за спрели.Който иска да си кара на фарове не пречи на никой,но да не го правят задължително.
                По същата логика хора,които си мислят че като не пускат фаровете ще спестят гориво трябва да не карат коли ... А зимата да не си пускаш фаровете през деня е равносилно на малоумие.
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #83
                  Princo написа:
                  campain написа:
                  Твърдо против.В светлата част на денонощието при ясно и слънчево време който не види цяла кола срещу себе си няма да види и фарове и по-добре да не шофира.Иначе съм съгласен,че кола на фарове се забелязва по добре,но тук става въпрос,че някои изобщо не виждали колите без фарове или пък ги мислели за спрели.Който иска да си кара на фарове не пречи на никой,но да не го правят задължително.
                  А зимата да не си пускаш фаровете през деня е равносилно на малоумие.
                  Откакто е измислен автомобила има няма над 100 години - досега всички са били малоумници.Сега обаче напоследък се навъдиха умници и си пускат фаровете...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #84
                    Хахаха, това вече е брутално Киро, що според тебе е задължително новите коли да имат дневни светлини :DВерно, че човечеството затъпява, ама не вярвам това да е причината :D

                    Коментар


                      #85
                      Що все си мисля, че предназначението на фаровете е да осветяват, когато няма достатъчно дневна светлина? Щом пък толкова от по-далече се вижда колата, дайте направо на дълги да караме през деня, та още от по далече да се виждаме...направо и клаксона да свържем да свири непрекъснато, та ако случайно някой не ни види, поне да ни чуе?! Аман от глупости.

                      Коментар


                        #86
                        Линейките тогава защо имат звуков и светлинен сигнал?

                        Коментар


                          #87
                          Значи според мен е най-добре да ги махнете тея фарове,то и без това в града нощем уличните лампи осветяват добре,само дето ще се притеснявате за крушки и за разход.А производителите дето в момента произвеждат масово колите си с ДРЛ светлини,са някакви прости хорица. А тва мислене за едно време нямало,едно време е нямало климатици в колите,нито абс,нито ел.стъкла.Е да ама дойде ново време,не бих си купил вече кола без климатик и абс. Ама все пак е много по-добре да се говори против нещо дето ще е от полза,вместо примерно да поговорим защо по дяволите трябва да съм си платил данъка,че да мина ГТП.
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #88
                            Да бе хора.Пускайте си фаровете.Няма нищо сложно,а е ефикасно.Може в дадена ситуация това да струва живота Ви!!!
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              #89
                              Princo написа:
                              Значи според мен е най-добре да ги махнете тея фарове,то и без това в града нощем уличните лампи осветяват добре,само дето ще се притеснявате за крушки и за разход.А производителите дето в момента произвеждат масово колите си с ДРЛ светлини,са някакви прости хорица. А тва мислене за едно време нямало,едно време е нямало климатици в колите,нито абс,нито ел.стъкла.Е да ама дойде ново време,не бих си купил вече кола без климатик и абс. Ама все пак е много по-добре да се говори против нещо дето ще е от полза,вместо примерно да поговорим защо по дяволите трябва да съм си платил данъка,че да мина ГТП.
                              Да ама никой не те задължава със закон да си пускаш климатика нали?А за мен дневните свелини са поредната изгъзица, с която да ни вземат повече кинти под удобното прикритие за безопастност.
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                #90
                                Сигурен бях, че това ще кажеш

                                Коментар

                                Working...
                                X