Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Караме на фарове през цялата година- МВР против по еко причи

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    През деня карах без фарове. След като приеха закона продължавам да карам и ще карам без фарове през деня, докато някой полицай не ме спре. Според мен идеята на фаровете е да ти осветяват пътя през нощта и при намалена видимост. Пък да си приемат закони каквито си искат.
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    Коментар


      T_SHOW написа:
      През деня карах без фарове. След като приеха закона продължавам да карам и ще карам без фарове през деня, докато някой полицай не ме спре. Според мен идеята на фаровете е да ти осветяват пътя през нощта и при намалена видимост. Пък да си приемат закони каквито си искат.
      Браво колега.Много геройски звучиш.Аз пък на такива като тебе им пресвяткам с дългите,да си мислят квото си искат.Като искаш да караш без фарове си сложи поне някви дневни светлини,да те забелязват хората.И пак да повторим:Целта на карането със светлини през деня е да те забелязват останалите участници в движението,а не ти да виждаш по-добре.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        Еее, стига с това забелязване! Някой нагоре каза, че който не вижда, да ходи на лекар или на проверовъчен изпит. Утре ще ни накарат да си боядисаме колите в свтоотразителен цвят (като велосипедистите), а на тавана да сложим зелен буркан. В града НЯМА нужда от дневни светлини и то през лятото! Ако всеки спазва ограниченията, и кьорав да си пак ще "забелязваш" останалите. Ще кажете, че не всички карали с позволена скорост? ОК, но вместо да се мисли как да се накарат хората да спазват ЗДП, се измисля една простотия (лично мнение), която един вид оправдава нарушителите. Аман!
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          Е при мен на пикапа днес ми изгоря крушката на левия фар съвпадение или просто са и минали часовете.
          Обичам си работата.

          Коментар


            sok1 написа:
            Еее, стига с това забелязване! Някой нагоре каза, че който не вижда, да ходи на лекар или на проверовъчен изпит. Утре ще ни накарат да си боядисаме колите в свтоотразителен цвят (като велосипедистите), а на тавана да сложим зелен буркан. В града НЯМА нужда от дневни светлини и то през лятото! Ако всеки спазва ограниченията, и кьорав да си пак ще "забелязваш" останалите. Ще кажете, че не всички карали с позволена скорост? ОК, но вместо да се мисли как да се накарат хората да спазват ЗДП, се измисля една простотия (лично мнение), която един вид оправдава нарушителите. Аман!
            прав е колегата, даже най-добре колите да се боядисат в няколко светлоотразителни цвята едновременно, щото със сигурност ще има и някой далтонист по пътищата. а, и единият цвят трябва да е сив, че говедата, дето пресичат магистралата, май виждаха черно-бяло.изобщо дано скоро някой очен лекар от горно нанадолнище да се включи в пътното законодателството, че и той да допринесе с челния си опит!
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              Ну, давай с начала

              Коментар


                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар


                  Пичове, всички МПС трябва да се движат с включени къси светлини или такива за движение през деня. Точка.

                  Коментар

                  Working...
                  X