Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Един малко тъп въпрос за камерите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    jenshen73 написа:
    veselin10 написа:
    ( по кумонизма)
    Колега и ти твърдиш, че продаваш и разбираш от компютри? Кумона? Комуна е корена на думата Комунизъм. Сори, бях ти обещал да не споря с теб, но не съм обещавал да не се заяждам за ОЧЕВАДНА неграмотност.
    Ти пък сега ! Пръстите му изпреварват мисълта :D
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #17
      kiro_of_the_day написа:
      Immortal написа:
      Не карайте бързо!
      Това е решението, не карайте бързо! Но нали има гъзари,особено по АМ "Тракия" ми иде да карам Танк, да видя тогава дали ще святкат дебеловратите малоумници.Аз самия може би от 3-4 год. карам много по внимателно и бавно, честно да ви кажа се чувствам по-добре така,който бърза да минава.Въпреки това пак ще се намери за какво да се заяде с теб другаря Милиционер.

      Коментар


        #18
        Dido_Lyubenov написа:
        Ти като го минаваш тоя път често, не се ли научи че вече самио с камери се залагат куките ?
        Абе уж си мислех че им знам долу горе постовете за стоене и се пазех, ама за пръв път от една година път ги виждам да са на това място. Май май както споменаха колегите ще трябва да караме бавно, ама като не ме свърта да се влача с 90 и се отпускам до нормалните в днешно време 110-120(някой път и 20-30 отгоре, ама ай ся подробности ) . Та ако са ме фотографирали ще ви кача снимката да ви се "похваля" .

        Коментар


          #19
          kiro_of_the_day написа:
          Immortal написа:
          Не карайте бързо!
          хихихи, кой го казва
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар

          Working...
          X