Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си люк.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся си люк.

    Търся си стъклен люк от тия дето преди се продаваха и може да си монтира на колата. Та ако някой е виждал някъде из илиенци или в някой магазин да свирка, че пикапа ми Пижо няма клима а на дълъг път ми бръмва главата при отворен прозорец.
    Прикачени файлове
    Обичам си работата.

    #2
    Не си мисли, че с това на тавана ще ти е по-тихо... Мен ако питаш като човек без климатик - аз си се научих да си карам на духалка, никога не спира, зиме-лете само коригирам топлото

    Коментар


      #3
      И аз ползвам духалката но и тя доста шуми и не ги пускам над 3 степен имах преди години една Витара с люк но нямам спомени за шума. Странно е че никой не е видял да се продават люкове преди години доста често се срещаха.
      Обичам си работата.

      Коментар


        #4
        Аз имам фабричен люк ама познай....използваем е вечерта или като не пече слънцето.Отворен назад ще ми се запали главата,повдигнат само в задния край пак повече напича отколкото влиза въздух,че е доста тъмен.Ако затворя щората по-добре и него да затворя щот файдата съвсем изчезва.Иначе на дълго спор няма,че е по-тих и не удря вятъра във врата като при свален прозорец.И зимата човек може да диша свеж въздух без да измръзва
        EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
        Fiat Punto 1.2 16v Sporting

        Коментар


          #5
          От 400 км пътуване на отворени прозорци вече 6-ти ден не мога да се оправя от схващане на плешките и врата. Все още ходя малко като Робокоп.Колега, тези люкове за DIY поставяне ли са

          Коментар


            #6
            Да, за DIY поставяне са.Едно време ги продаваха по магазините за авточасти, сега от доста години никъде не съм виждал.Вижте по моргите ако питате мен...Вярно - доста обикаляне ще падне.Лошото при тези за допълнително поставяне е че много често текат - просто като няма фабрично предвидени отводнителни канали и се разчита на добро уплътняване, всяко посукване на купето може да докара теч...
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Що не пробваш да сложиш дефлектори(май така се казваха) на прозорците. Може да има някакъв ефект.Според мен е прекалено рисковано да си дупчиш покрива.

              Коментар


                #8
                http://www.ebay.com/sch/i.html?_saca...+sunroofТук има няколко предложения. Потърси и в английския - ebay.co.uk, че от там доставката е по-вероятна.
                Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                Коментар


                  #9
                  Колега не е ли по-добре да си сложиш направо климатик? Нали с такива работи се занимаваше?

                  Коментар


                    #10
                    Само да споделя че от хладина чанта става супер мобилен климатик е с малко корекция и ръчен труд но се получава добре и е сравнително достъпно... Пък и може да си го носиш навсякъде....
                    Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                    Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                    Коментар


                      #11
                      Как по-точно?

                      Коментар


                        #12
                        Занимавам се но поставям битови клими и зареждам автомобилните. А поставяне на авто климатик си трябва доста сервизна работа която не е по силите ми.Това с авто моргите е идея ще взема да пробвам да потърся.
                        Обичам си работата.

                        Коментар


                          #13
                          А има ли хладилни чанти с компресорно охлаждане?
                          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                          FIAT БРАВО 1.2 16v
                          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                          Коментар


                            #14
                            Здрасти колега, прати ми данните си, за да ти подаря един. Някъде ми се подмяташе един такъв в сервиза. Ще гледам да го открия днес и да го снимам, за да кажеш дали те устройва.Лек и успешен ден

                            Коментар


                              #15
                              Виж в "Prodawalnik",има една обява от днес за два люка с различни размери,нови,немски.От Русе е обявата.
                              Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
                              ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

                              Коментар

                              Working...
                              X