Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Fiat Punto 1.2 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Несбъдната ми мечта Икономична и пъргава градска кола. По-горе са ти казали кусурите й. Всичко останало е въпрос на късмет. Не искам да прозвучи гадно, но до преди 3-4 месеца, когато аз търсих такава почти не се намираше читава. Повечето, които гледах на общо състояние - ходова част и двигател бяха що годе биващи, но имаха много дребни забележки, които лично мен ме дранят. Тук одрано, там чукнато леко и т.н. 3-4 дена работа.Успех !П.С. Колата има уникалнааааа задница, тия триъгълни стопове са ми постоянно пред очите ...
    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

    Коментар


      #17
      Моето мнение е : Фиат или дизел, или да не е фиат Вземаш си 80 коня от някой колега от форума, или от човек, търсиш да е по евтин, да може да го стегнеш добре, и после само газ , буквално само нафта и газ. Тия бензинови инжекциони дето , като му пуснеш климатика и ти яде 8-9 литра тая малолитражка ги заеби. С дизела ше пееш 4-4.5 извън града, 5 макс 6 в града и тва е. Слагаш му един чип и става супер ежедневка. И най важното - каквато и да е колата, гледай да е на по малко километри, и я заведи на диагностика ако може , както те посъветваха.И ако е дизел, настъпвай я от 1500 оборота на 3-та , 4та и 5та да видиш ако трепери сваляй им цената
      Punto JTD
      http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

      Коментар


        #18
        Да използвам на колегата темата...Тъй като и аз си търся Пунто,въпреки,че искам повече JTD...Загледах се в една обява на 1.2 спортинга със 6 скорости със стикер на форума.Момчето било от Търново,а е на името на Варненец.Дано да види темата колегата да каже мнение за колата..Пък и може някой от форума да я знае..Много ми е кофти така по 200-300 км. за едно гледане.. Ето я и колата: http://www.cars.bg/u711089

        Коментар

        Working...
        X