Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към колеги които работят в магазини за спортни стоки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Затова му вземаш други гъзариики, които да компенсират. Хем ще си дадеш и парите за нещо по-качествено и полезно! Пример - километраж, каска, стоп (от онези дето мигат), заключалка(има мн добри със стойки които се закрепят за колелото) в метро има и чантички които се слагат под седалката и са доста яки Когато аз бях малък имаше едни фарове, които имах а и клаксон и радио към тях! Събираха всички деца в квартала, докато не го откраднаха
    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

    Коментар


      #17
      здравей

      Здравей колега вторият ми братовчед е луд фен на колелетата пратих му темата ти и той след 10 минути ми прати този велосипед http://www.dimibike.com/velosipedi-k...d-drag-zx1.htm и каза да не се подлъгваш за дънлопа(моля те недей) каза че това колело дава най-добри характеристики цена качество и след време когато племенникът ти реши че нещо не му харесва много лесно може да бъде упреидвано по негово желание.Успех и да напишеш какво си взел
      Fiat bravo td 100 nai izumitelniqt avtomobil suzdavan nqkoga!

      Коментар


        #18
        :D Благодаря на всички, които се отзовахте и ми помогнахте със съвети и линкове. Купих колелото от Карфур- цената му е 139 лв., взех го защото за цената си отговаря напълно на това което търся, знам че не е най-доброто но при положение, че е на 11г. и хич не го пази и го дава на всички да го карат мисля, че върши работа, пък и с темповете които расте май другото лято ще трябва вече по-голямо колело да се купува. Малко по-натам ще го обзаведа и с " гъзариики", но сме се договорили САМО ако слуша!!!П.П. колелото е Gamma- сега видях, че производителя е фирма " МАКСКОМ" ЕООД за контакти 032/ 600 870, или 032/ 921 913, ул. Пещерско шосе №13, info@sprintmaxcom.com

        Коментар


          #19
          Преди 2 години си купих колело на промоция за 169лв. Български маунтин байк от стомана и някви капли с едни гадни гуми. Карах го лятото, но след третия ден имах пришки на дланите. Разскърца се пружината, която е в средата и то само като катеря баири. Вчера реших да го изкарам и да започна отново екологичното и икономично придвижване. Днес обаче го надградих за 100лв. - смених каплите с доста по-качествени, с възможност за дискови спирачки, сложих плоски гуми за градско каране, а накрая ме зарибиха и с една греда - 20 санта ми вдигна кормилото - така след 2 години имам отново НОВО колело - при това - много добро, а това последното подобрение е уникално - вече не ме болят дланите...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            vili151279 написа:
            :D Благодаря на всички, които се отзовахте и ми помогнахте със съвети и линкове. Купих колелото от Карфур- цената му е 139 лв., взех го защото за цената си отговаря напълно на това което търся, знам че не е най-доброто но при положение, че е на 11г. и хич не го пази и го дава на всички да го карат мисля, че върши работа, пък и с темповете които расте май другото лято ще трябва вече по-голямо колело да се купува. Малко по-натам ще го обзаведа и с " гъзариики", но сме се договорили САМО ако слуша!!!П.П. колелото е Gamma- сега видях, че производителя е фирма " МАКСКОМ" ЕООД за контакти 032/ 600 870, или 032/ 921 913, ул. Пещерско шосе №13, info@sprintmaxcom.com
            Честито да му е! Да си го кара със здраве, и да порасне голям, за да може да му купиш ново догодина!!! :D
            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

            Коментар


              #21
              Meтро.
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #22
                rebel написа:
                vili151279 написа:
                :D Благодаря на всички, които се отзовахте и ми помогнахте със съвети и линкове. Купих колелото от Карфур- цената му е 139 лв., взех го защото за цената си отговаря напълно на това което търся, знам че не е най-доброто но при положение, че е на 11г. и хич не го пази и го дава на всички да го карат мисля, че върши работа, пък и с темповете които расте май другото лято ще трябва вече по-голямо колело да се купува. Малко по-натам ще го обзаведа и с " гъзариики", но сме се договорили САМО ако слуша!!!П.П. колелото е Gamma- сега видях, че производителя е фирма " МАКСКОМ" ЕООД за контакти 032/ 600 870, или 032/ 921 913, ул. Пещерско шосе №13, info@sprintmaxcom.com
                Честито да му е! Да си го кара със здраве, и да порасне голям, за да може да му купиш ново догодина!!! :D
                :D :D Благодаря! Много се изкефи племенника, ама ще си пожелая догодина да не е по-голям, че сега е 80 кг. и носи обувки 42 номер.............. не моа да му смогна вече на дрехите, обувките и колелата Дай боже да порасна аз на доходи, пък тогава и през месец мога да му купувам нови

                Коментар

                Working...
                X