Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към колеги които работят в магазини за спортни стоки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос към колеги които работят в магазини за спортни стоки

    Колеги, трябва да купя ново колело на племенника ми, тъй като неговото му беше "умаляло" и го подарихме на децата от дома във Враца като правихме дарителската кампания. Моля, ако има такива от Вас, които имат някакви отстъпки или контакти, или пък знаят къде се продават колела на по-сносни цени да ми помогнат. Трябва ми колело, което да е 26".Предварително благодаря за съдействието!

    #2
    не разбирам от колелано ми се струва добра офертата - http://www.deals.bg/Planinski-begach...73гледах го и в Англия, преди намалението цената е около 600 лева
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      И аз не разбирам от колела, но се чудя - тия, дето са броили по 740 лв ли са баламите, или тия, дето сега го продават по 279 лв !?!Но наистина си е оферта това колело, като гледам колко струват другите... П.П. Опа... сега видях каква е процедурата... не бих се доверил на подобен начин на пазаруване. Търси магазин, в който може да пипнеш колелото, преди да го купиш.

      Коментар


        #4
        процедурата е такава, че тези велосипеди се купуват от намаление някъде в чужбинакато приключи сделката ще ги напазарят и започват да ги изпращат
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Провери в сайта на Вивело Байк шопИмат магазин в Младост и с тяхната марка карат доста известни състезатели, имат огромен избор от марки и велосипеди, дори имаше един дето тежеше 12кг. и развиваше 140км/ч.Правят и поръчкови изпълнения.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Re: Въпрос към колеги които работят в магазини за спортни ст

            vili151279 написа:
            ... къде се продават колела на по-сносни цени да ми помогнат.
            Това сигурно ви е убегнало... кви поръчки, кви маркови колела на цена като на една Ланча Капа...

            Коментар


              #7
              Преди 2 месеца като се връщахме от командировка минахме през Пазарджик и купихме колело за синчето на един колега. Човек от там ни каза къде да отидем и истината беше, че изборът е огромен, обслужването перфектно и цените с около 30% от най-ниските в София. Намира се в Пазарджик, борсата преди гарата. Преди да минеш моста за гарата влизаш в ляво в една уличка и там има много магазини за велосипеди. Няма как по-точно да ти обясня защото за първи път бях в града и не го познавам.
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                #8
                Re: Въпрос към колеги които работят в магазини за спортни ст

                Immortal написа:
                vili151279 написа:
                ... къде се продават колела на по-сносни цени да ми помогнат.
                Това сигурно ви е убегнало... кви поръчки, кви маркови колела на цена като на една Ланча Капа...
                Казвам че имат всякакви модели и цените са им добри, а като плюс могат да доставят или произведът всичко.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  кажи бюджет, че иначе ще получиш предложения от 110 лв до нагоре незнам къде е границата
                  "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                  (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                  Коментар


                    #10
                    Хубаво е да споменеш някакъв бюджет,защото 6 години бях състезател по шосейно колоездене и колелото ми за едната дисциплина струваше 2500 евро,за другата дисциплина 5000 евро,а тренировъчното беше 2500 лева.Както каза Банков поглени вариантите на Вивело,не са лоши и имат евтини варианти от порядъка на 200 и няколко лева.
                    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                    Коментар


                      #11
                      бюджета ми е до 150 лв., днес ще ходя да погледна в Карфур едно колело което е 139лв. на първа страница в каталога, Коста които работи в Спорт Депо също ми е писал на лични, в Кауфланд има намаления и 26" е 190лв., ама всички казват от магазин за хранителни стоки да не купувам колело?!

                      Коментар


                        #12
                        http://www.sportsdirect.com/dunlop-s...26-inch-939057 При положение, че тук са по 70 паунда, цената в my mall си е напълно реална. В метро има хубави колела, разгледай в младост също може да обиколиш! Съвета ми е да е без амортисьори, защото те най се прецакват и по възможност с метални педали И не давай мн пари, защото ако детето е под 15 години - след 1 година пак ще ти трябва ново!
                        Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                        Коментар


                          #13
                          Извинявам се за офф топик-а но щом искаш бързо и хубаво колело погледни >> http://fakti.bg/technozone/41718-ast...77-na-dve-gumi
                          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                          Коментар


                            #14
                            Аз пък от "про" в сферата на колелата съм чувал, че ако си купуваш колело, което е евтино, то да бъде без среден (заден) амортисьор.Просто като съвет.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #15
                              За тези пари каквото и да вземете, все тая. Както казаха BO и rebel, поне гледайте да няма заден "амортисьор". От друга страна е дете, и трудно ще му се обясни че без задна пружина е по-хубаво. Освен това всички деца в квартала имат колело с два амортисьора,... Няма да е лесно .
                              00' Bravo 105 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X