Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с флашка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с флашка

    така днес си купих флашка 4 гб качих и песни трагвам да я пускам на цд то ми ЛГ обаче ми дава юсб ерор 1 . пробвах я на други цд та и си трагва супер на моито цд пробвах други 2 флашки на моито и си бачкат някой ако може да ми каже защо тази не се отваря
    fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
    alfa 145

    #2
    Провери под какъв формат са форматирани работещите и неработещата флашки. Предполагам са под различни формати.

    Коментар


      #3
      daley написа:
      Провери под какъв формат са форматирани работещите и неработещата флашки. Предполагам са под различни формати.
      +1 форматирай флашката наново.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        Другите флашки колко ГБ бяха. Някои СД-та, имат граница на големината на носителите. Може твоето да чете примерно флашки до 2ГБ(малко вероятно, но...). Другото вече колегите са ти го казали - да форматираш с друг формат NTFS, FAT, виж твоето СД какъв формат чете.
        Manowar - Татко
        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

        Коментар


          #5
          въпросътсерешавамноголеснокупувашсиновоЦДиновафлаш каповъзможностнай-скъпите/задаможешдасехвалиш/инямадаимашпроблемиаакопакнетихаресвазахвърляшикуп увашновидокатоулучиш.
          Fiat Punto 1,1- 1996г.
          газ-бензин , "Lovato"

          Коментар


            #6
            Neno Er написа:
            въпросътсерешавамноголеснокупувашсиновоЦДиновафлаш каповъзможностнай-скъпите/задаможешдасехвалиш/инямадаимашпроблемиаакопакнетихаресвазахвърляшикуп увашновидокатоулучиш.
            Бат Нено, аз вече съм се отказал от това поколение. Неспасяеми са, не си прави труда

            Коментар


              #7
              Както са писали и колегите по-горе, форматираш я под FAT16 или FAT32 и качваш наново файловете. Ако е по-стар модела на CD-то ти вероятността да поддържа външни носители до 2GB е много голяма.п.с. и вярно, за в бъдеще пиши малко по-грамотно, за да очакваш някой да взема на сериозно въпросите ти.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #8
                batproho написа:
                Както са писали и колегите по-горе, форматираш я под FAT16 или FAT32 и качваш наново файловете. Ако е по-стар модела на CD-то ти вероятността да поддържа външни носители до 2GB е много голяма.п.с. и вярно, за в бъдеще пиши малко по-грамотно, за да очакваш някой да взема на сериозно въпросите ти.
                Е как ще форматира 4GB под FAT16??? Най-съвместимата файлова система е FAT32, като дори някои олигофренясали уреди задължително искат да е FAT32...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  fat16, 4gb Култово !!!

                  Коментар


                    #10
                    jenshen73 написа:
                    batproho написа:
                    Както са писали и колегите по-горе, форматираш я под FAT16 или FAT32 и качваш наново файловете. Ако е по-стар модела на CD-то ти вероятността да поддържа външни носители до 2GB е много голяма.п.с. и вярно, за в бъдеще пиши малко по-грамотно, за да очакваш някой да взема на сериозно въпросите ти.
                    Е как ще форматира 4GB под FAT16??? Най-съвместимата файлова система е FAT32, като дори някои олигофренясали уреди задължително искат да е FAT32...
                    Знам че FAT32 е значително по-съвместима, но знам ли каква поддържа CD-то на колегата. Не случайно казах да пробва и с двете.p.s. примерно моя USB адаптер поддържа FAT12, FAT16, FAT32 и външни носители до 250GB, така че нещо не му пречи да пробва.
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      аз се сещам и за още нещо а на другите флашки песните в папки ли са или не може би не чете папки или обратно да ги иска в папка
                      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                      Коментар


                        #12
                        batproho написа:
                        jenshen73 написа:
                        batproho написа:
                        Както са писали и колегите по-горе, форматираш я под FAT16 или FAT32 и качваш наново файловете. Ако е по-стар модела на CD-то ти вероятността да поддържа външни носители до 2GB е много голяма.п.с. и вярно, за в бъдеще пиши малко по-грамотно, за да очакваш някой да взема на сериозно въпросите ти.
                        Е как ще форматира 4GB под FAT16??? Най-съвместимата файлова система е FAT32, като дори някои олигофренясали уреди задължително искат да е FAT32...
                        Знам че FAT32 е значително по-съвместима, но знам ли каква поддържа CD-то на колегата. Не случайно казах да пробва и с двете.p.s. примерно моя USB адаптер поддържа FAT12, FAT16, FAT32 и външни носители до 250GB, така че нещо не му пречи да пробва.
                        Виж сега, знам всички файлови системи, т.е. и аз ги поддържам, но FAT16 НЕ поддържа 4GB медия Т.е. ако форматира с FAT16 флашката му ще стане 2GB, а останалите 2 ще са неизползваеми, щото пък джагата няма да поддържа дялове на преносимо устройство.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          Трябва ти флаш памет usb 2.0.Твоята най вероятно е usb 3.0 която си купил..На някои сидита 3ката не тръгва(тръгват само песни без да са на папки вътре и то с голям зор).А ако сложиш папки изписва ерор 1.Пробвай да сложиш само песни без папки и ще ти тръгне,но ще чете много дълго преди да тръгнат.Вземи си флашка usb 2.0 и си готов.Ако ти е по стар модел чете до 4гб.По новите от 2 години четат и 8гб..
                          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                          Коментар


                            #14
                            Много съвети, но верният е : купи си флашка 2 GB ! Не си първият, който допуска грешката да си купи флашка с голям обем и после да се чуди защо не му я разпознава мр3 плеъра. Тази си я ползавай за други цели.
                            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                            Коментар

                            Working...
                            X