Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

4 малки котенца в гаража ми-за подаряване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    4 малки котенца в гаража ми-за подаряване

    Приятели в гаража ми са се заселили 4 малки котенца.Тигрова шарка са на около 20-30 дена максимум да са.Така или иначе ще ги махам,защото миналата година брах ядове с едни които се бяха заселили между ламаринения покрив и фазера на тавана и едвам ги разкарах.Ако някой ги иска ще му ги изловя в един кашон и са негови.Офертата важи за Бургас.Най-късно довечера смятам да ги сложа в кашонче,да ги махна и да пръсна срещу паразити и така.
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    #2
    Какво означава да ги сложиш в кашонче и да ги махнеш? Пък после и да пръснеш срещу паразити ? Подари ги едно по едно, така само прехвърляш проблема на друг или ги обричаш на смърт!!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Колега ако толкова ги искаш дай да ти ги пратя по някой твой приятел до София.Това подаряване 1 по 1 може да трае и месеци.Не ми се гледат котки,нямам условията,нямам и желание-точка по въпроса.Аз няма да ги хвърля на боклука или в морето.Просто ги слагам в един кашон и ги премествам зад гаража майка им да си ги намери и премести евентуално ако вече не го е направила...
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #4
        Тогава не ми е ясно защо пишеш във автомобилен форум?! Ако майка им си ги намери би било чудесно, но обикновенно тя е изгонена от някъде другаде или по зле - убита!Пиши във Facebook групата "Заедно срещу насилието над животните!!!" и там ще се намери някой oт Бургас, който да се грижи за тях поне временно докато ги раздаде.
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          xctr написа:
          Тогава не ми е ясно защо пишеш във автомобилен форум?! .
          Защото и тука сме хора колега, нищо че сме автомобилен форум.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Вярно е че и форума има доста юзъри, но според мен не удачно да напишеш точно тук: "Имам четири котета дето мисля да разкарам довечера! Някой желаещ да ги прибере?" Просто като е спешно си трябва повече разгласяване. Силно се надявам колегата да не пуснал тема само тук!Преди 2 години намерих едно домашно куче, което беше изпъдено. За един ден му намерихме стопани, но лично аз си скъсах г**а от пускане на обяви и звънене по телефони! Не можех да го гледам защото вече си имах едно. Поразпитах разни хора, но за съжаление нямам познати от Бургас или по точно които живеят там.
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Хм, не всички сме идеални животнолюбци като тебе явно...Имам и куче и котка на вилата, и морско свинче в къщи, ама съм пускал котки на 10 километра от мястото кудето са живели, напъждал съм и бездомно куче, което е пречело където е било, както и съм хранил много много бездомници - и кучета,и котки, и хора...Ама гъза не съм си скъсвал да търся нов собственик на куче... Извинявам се...За човека тия котета са ПРОБЛЕМ - просто не ги иска в гаража си, което е разбираемо. И е похвално че все пак им търси стопани, а неги сложи в една торба и да ги пусне до някоя кофа в другия край на града... Или...
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                От късния следобед гледам,че ги няма.Явно майката може да е усетила,че съм се навъртал и да ги е замъкнала другаде...иначе не ги бях пипал с ръка и няма проблем.Миналата година едвам ги изгоних,а имах сериозен проблем със съседите,които не спряха да се оплакват,че било пълно с бълхи заради моя гараж-котило.Не искам да се повтаря сценария отново.Другата основна причина е,че имах куче,което си отиде по много нелеп начин и преживях загубата изключително трудно.Оттогава съм се зарекъл,че не искам животно поради това,че се привързвам невероятно много и така.Надявам се,че колегата ме разбира вече и не си е изградил мнение,че съм някакъв деспот!
                EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                Коментар


                  #9
                  Не колега, разбирам че не всеки може да отдели много време или пък си има конкретни проблеми, но трябва да се прояви поне малко търпение. В момента вече има толкова организаций и приюти че само трябва да направиш едно търсене във фейсбук и да пуснеш един коментар и все някой ще се отзове и ще се погрижи за животното даже и като приемник само. Радвам се че все пак ситуацията е завършила добре. Лично бих ти препоръчал да си вземеш ново куче, ако имаш възможност защото загубата на животно се преодолява истински само с ново. Остава само хубавия спомен. Ние с приятелка ми изгубихме коте и сега даже след година липсата става все по-голяма и се замисляме за друго, но до края на лятото просто нямаме физическа възможност. Така че помисли! Поздрави!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    #10
                    тцтцтцтцтц.... аз тъкмо щях да ти прадлагам, да преместиш гаража, за да не пречиш на котетата Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

                    Коментар

                    Working...
                    X