Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде отиват парите от актовете?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Къде отиват парите от актовете?

    avvasilev написа:
    Ma®tin написа:
    Аз не вярвам, да има човек, който всяка сутрин излиза с усмивка, пали си колата и до работа спазва 1 към 1 всеки знак за ограничение на скоростта, всяка лента за движение, преустройва се правилно и т.н.
    Има такива водачи, колега!Само в този форум съм преброил около хиляда ...
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    Коментар


      #17
      ls1 написа:
      Ти просто си защитаваш личния интерес - да не плащаш глоби. За да се аргументираш вдигаш фасада на ауууу, колко съм загрижен за всички.
      Я ми нарисувай тогава, на твоята фасада, за какво са тия ограничения по пътищата, светофарите, правила и прочие. Сигурно някой иска да се прави на интересен и затова ги е измислил. А ти с твоето плоска мислене и коментари, специално за мен не представляваш никакъв интерес. Аз обяснявам, че трябва да има реален, а не видео контрол в градовете, с презумцията за някаква превенция, а ти си плямпаш едно и също. Това, че катаждиите са изтъкани от корупция, не е оправдание да не вършат никаква работа. Какво като камерата не взима подкуп? Скритата камера в състояние ли е да предотврати ПТП?

      Коментар


        #18
        avvasilev написа:
        Ma®tin написа:
        Аз не вярвам, да има човек, който всяка сутрин излиза с усмивка, пали си колата и до работа спазва 1 към 1 всеки знак за ограничение на скоростта, всяка лента за движение, преустройва се правилно и т.н.
        Има такива водачи, колега!Само в този форум съм преброил около хиляда ...
        Дано да е така, че с моите изводи и твърдения, вече съм заклеймен като обществено опасен

        Коментар


          #19
          Колко аргументирано. Да кажем на оня отсреща че мисли плоско и не е интересен. Тогава леле каква тежест ще имат аргументите ни.Сбъркал си форума, това не е бгмама.

          Коментар


            #20
            Re: Къде отиват парите от актовете?

            Румен_Хинчев написа:
            snake написа:
            Парите отиват там, където си ги пратил със съответното платежно - в съответната сметка от републиканския бюджет. И с тях може да се разпорежда съответният разпоредител. Реално за какво се харчат? Би трябвало да е за това, за което са предвидени по закон-пътища, камери и знам ли още какво. В противен случай като дойде Сметната палата на проверка, ще дърпа ушите на някой.
            Колега , проблемът е че съществувам в регистрите на НАП като неизряден платец .
            Аз отговорих по принцип на автора на темата. Неразбориите в системите на институциите са съвсем друга бира, по която предпочитам да не взимам отношение .
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #21
              Re: Къде отиват парите от актовете?

              snake написа:
              Румен_Хинчев написа:
              snake написа:
              Парите отиват там, където си ги пратил със съответното платежно - в съответната сметка от републиканския бюджет. И с тях може да се разпорежда съответният разпоредител. Реално за какво се харчат? Би трябвало да е за това, за което са предвидени по закон-пътища, камери и знам ли още какво. В противен случай като дойде Сметната палата на проверка, ще дърпа ушите на някой.
              Колега , проблемът е че съществувам в регистрите на НАП като неизряден платец .
              Аз отговорих по принцип на автора на темата. Неразбориите в системите на институциите са съвсем друга бира, по която предпочитам да не взимам отношение .
              И аз това направих, ама моралисти се намериха и този път...Да размахват пръст до посиняване. Исках да покажа според мен накъде е тенденцията. Към повече спазване на правилата. Ама не бях разбран.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #22
                Колеги, не го разбрахте момчето. То просто си защитава тезата, че по баира надоле е уместно да ускоряваш до максимума за модела автомобил и е глупаво да те снимат иззад храстите, щото какво е това скритото снимане, а? Иска да го снимат ЯВНО и на ТОЧНО указано място, че да се прави, че спазва ограничението. Вчера карах от Спортна Зала Варна посока Златните, по доста широкият, приличащ на българска магистрала булевард - карах с 50-55км/ч. ЗАД мен, да познахте, нямаше коли - всички ме изпреварваха нервно и припряно... А как само се молех на Делфинариума да седи дежурната патрулка с радара...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #23
                  Не те е срам....да караш бавно и да ставаш предпоставка за птп.

                  Коментар


                    #24
                    Нека да спестя следващите 10-20 страници ...Кратко резюме на темата оттук нататък -
                    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                    Коментар

                    Working...
                    X