Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Истината за Сирия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ele, ако си следила темата от самото начало - аз бях написал почти същото като теб... после не знам защо - го изтрих.Подкрепям всяка твоя дума (остава да почерпиш).

    Коментар


      #17
      Истината за Сирия

      ls1 написа:
      Не знам защо масово се мисли че едва ли не в арабските държави хората сменят диктатори и настъпва демокрация. Напротив, най-върлите ислямисти вземат властта в целия регион.
      Неотдавна превеждах на италианец , който в началото на годината е бил командирован в Тунис .Някакъв хаос , някакъв ад в една до неотдавна предпочитана като туристическа дестинация страна .Арабски свят и демокрация от западен тип са неща тотално несъвместими .
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #18
        Истината за Сирия

        Баси превода : Сирийска обсерватория за човешките права Би следвало тая мадам да поизлезне от Гуглю Би следвало да е ,, Сирийски наблюдател за спазване на човешките права ’’ ( IMHO ) .
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          ele, ако си следила темата от самото начало - аз бях написал почти същото като теб... после не знам защо - го изтрих.Подкрепям всяка твоя дума (остава да почерпиш).
          Не съм го сварила това, явно влязох след като си го изтрил. И аз се замислих дали да си пусна мнението, защото е много крайно, но просто не мога да бъдат толерантна към тези хора. За мен това са диваци, които получават факсове ежеминутно и не подлежат на дресиране. Тук не става въпрос да им налагаме някакъв начин на живот, а да се съобразяват с факта, че не живеят сами на земята. нещо като съседа, който припикава (и друго) входа всяка вечер... Иначе, щом има някой напълно съгласен с мен, ще черпя
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар

          Working...
          X