Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли глобени за пушене?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Mupo написа:
    Dido_Lyubenov написа:
    :D ...Аз като работя не пуша, ако в момента работата ми не е на открито. Позволявал съм си да спра да работя, когато работата ми е в офиса, да изпуша една цигара и да продължа да работя, но това е когато ми трябва време да обмисля следващите си действия по отстраняване на гаден дефект. Налага се да оставиш инструментите и да помислиш, вместо да направиш по-голяма беля. В интерес на истината, в такива моменти цигарата много помага. А колегата дето не пуши, се забатачва в проблема, не спира да се отърси от грешните идеи и да размисли, на края ми дава копа или ТВ -то, аз да ги оправям. Е, кой върши пвече работа ?...
    Наистина ли мислиш, че цигарата ти помага, а на колегата ти пречи обмислянето на някой гаден дефкт? Хора пушачи, защо не пушите борови иглички или теменужки. Ние непушачите, искаме да мирише свежо около нас .
    Миро, не те знам какво работиш, но ако се налага да отремонтираш гаден дефект в електронно устройство, който някой преди теб се е мъчил да поправи, ама си е оставил инженерната мисъл и двете леви там, ще ти изпуши кратуната много бързо . Особено ако има някой да ти мели глупости на главата през това време - някой непушач, дето се мисли за мноо умен. Знаеш ли какъв кеф е, да отидеш в помещението определено за пшене, щото оня философ не понася цигарен дим (като теб) , и да си събереш мислите ? Връщаш се сполоен и си свършваш работата, а оня келеш подкача като попарен, щото нищо не му е ясно (понеже не отделя време за размисъл, изпушвайки една цигара). И кой върши работа в крайна сметка ? Не кой работи, а кой върши работа ? Има огромна разлика между двете неща. Може цал ден да бачкаш, щото си НЕпушач, ама да не свършиш дори колкото съм свършил аз за 5 минути Айде стига сте злорадствали (меко казано), че ми писна от НЕпушачи Ще взема да си направя едно ЕООД, и ще назначавам на работа само пушачи
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      Назначавай, който искаш.Аз лично не злорадствам, а се радвам.Четох, четох, но ми писна да си мълча.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        ls1 написа:
        Airfan написа:
        ls1 написа:
        Недемократичен човек си ти. И не можеш да намираш решения на проблеми. Злобен си и вероятно ще живееш малко. Освен това се европеечиш (както преди са се гърчеели). Колата ти замърсява въздуха повече от колите на непушачите. Ако не вярваш - прочети темата.
        Аааха. Ама имам катализатор. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        Лицемер! :D
        Двоен, че имам два катализатора и на двете коли.

        Коментар


          Dido_Lyubenov не съм целял да те засегна. Просто виж на какви принципи пушим. И аз съм го правил, пушиш щото оня до теб го боли дедовия и незнае елементарни неща. Просто малко по иронично се опитвам да представя нещата. Не е правилно да се извинява пушенето с идиота до всеки от нас, бил той и самите ние .

          Коментар


            Mupo написа:
            Dido_Lyubenov не съм целял да те засегна. Просто виж на какви принципи пушим. И аз съм го правил, пушиш щото оня до теб го боли дедовия и незнае елементарни неща. Просто малко по иронично се опитвам да представя нещата. Не е правилно да се извинява пушенето с идиота до всеки от нас, бил той и самите ние .
            :D Прочети текста в картинката, дано ме разбереш правилно п.п. Защо не забранят идиотите - да ги правят на сапун, примерно, а се заяждат с пушачите ? Докато има идиоти, пушачите няма да станем непушачи :D
            Прикачени файлове
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              ls1 написа:
              Airfan написа:
              ls1 написа:
              Недемократичен човек си ти. И не можеш да намираш решения на проблеми. Злобен си и вероятно ще живееш малко. Освен това се европеечиш (както преди са се гърчеели). Колата ти замърсява въздуха повече от колите на непушачите. Ако не вярваш - прочети темата.
              Аааха. Ама имам катализатор. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              Лицемер! :D
              Искам да се извиня на Airfan за думите си. Не прецених че е нужно човек да е следил внимателно цялата тема за да разбере, че аз всъщност се шегувам и съм цитирал част от ’престрелките’ между пушачи и непушачи. Не е и длъжен. Отново поднасям искрените си извинения.

              Коментар


                ls1 написа:
                Лицемер! :D
                Тази думичка и "драмата" разразила се след нея ме накараха да си спомня за един стар виц... Седяло си семейство на горе-долу моята възраст на плажа.Мъжът задълбочено чете вестник, а съпругата гледа безцелно по плажа!По едно време, покрая тях минава страхотна мацка по монокини... съпругата поглежда към мъжа си (той не забелязва хубавелката,съсредоточил се е във вестника) и гневно просъсква....ЛИЦЕМЕР !!!!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар

                Working...
                X