Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с CD за кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Такаааа.....днес понеже нямах много задачи на работата,взех,че го отворих.Четеца беше замърсен до безбожие-изчистих го с препарат Clin за стъкла които съдържа алкохол после го зачистих с памук и сега е пушка!! Чете всичките дискове които съм записал,много се радвам,че стана с почистване.От тук нататък ще знам,че като не чете значи е замърсено!Благодаря Ви колеги за това,че ми помогнахте с мненията си!!

    Коментар


      #17
      Браво колега ! Ето , че имало решение ... Аз съм с едно оригинално CD , което чете предимно оригинални дискове или такива , които не са записвани от мен . Колега със същата кола и CD ми каза , че си ги записва на ниска скорост и тръгват . Така че явно и аз ще трябва да разглобявам
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #18
        Късно виждам темата, веднага щях да предложа да го почистиш. Даже ако не ставаше щаях да предложа да си юоиграеш с тримерите около лазера, понякога мноооого леко пипване помага. Вдига се тока на лазера и ако лещата е юочнала да помътнява, това помага. Така съм се борил с едно оригинално ЦД за Пунто 2 дето уж само оригинални четеше...Е, при мене взе да чете всичко
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #19
          Yavor написа:
          Късно виждам темата, веднага щях да предложа да го почистиш. Даже ако не ставаше щаях да предложа да си юоиграеш с тримерите около лазера, понякога мноооого леко пипване помага. Вдига се тока на лазера и ако лещата е юочнала да помътнява, това помага. Така съм се борил с едно оригинално ЦД за Пунто 2 дето уж само оригинални четеше...Е, при мене взе да чете всичко
          Явка бе, на каква клавиатура пишеш? Лещата ако е почнала да потъмнява - е почнало да потъмнява и огледалото под нея и ... е за боклука.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            jenshen73 написа:
            Yavor написа:
            Късно виждам темата, веднага щях да предложа да го почистиш. Даже ако не ставаше щаях да предложа да си юоиграеш с тримерите около лазера, понякога мноооого леко пипване помага. Вдига се тока на лазера и ако лещата е юочнала да помътнява, това помага. Така съм се борил с едно оригинално ЦД за Пунто 2 дето уж само оригинални четеше...Е, при мене взе да чете всичко
            Явка бе, на каква клавиатура пишеш? Лещата ако е почнала да потъмнява - е почнало да потъмнява и огледалото под нея и ... е за боклука.
            От Айпада пиша, в леко полегнало положение и затова се получават странни грешки... Мда - ю е точно до п ...
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #21
              И на мен не ми чете дисковете, правя ги аудио, и на най-ниската скорост и пак цък
              Más vale tarde que nunca
              Peugeot 206 2.0 HDi ))

              Коментар


                #22
                И на мен не ми чете дисковете, правя ги аудио, и на най-ниската скорост и пак цък Обаче за отваряне на СД-то, май не ми се занимава, и ще пробвам пак да запиша, ако ли не - само радио и това е
                Más vale tarde que nunca
                Peugeot 206 2.0 HDi ))

                Коментар


                  #23
                  Alisiq написа:
                  И на мен не ми чете дисковете, правя ги аудио, и на най-ниската скорост и пак цък Обаче за отваряне на СД-то, май не ми се занимава, и ще пробвам пак да запиша, ако ли не - само радио и това е
                  Това със скоростите на запис е някаква технология "Една жена каза". Мислиш ли, че устройството има начин да определи на каква скорост записваш? Закарай го в сервиз за профилактика, ако не можеш сама да я направиш.
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #24
                    rebel написа:
                    При мен на фабричното CD си ги четеше изведнъж почна да ги спира по средата на песента и накрая почна да дава CD ERROR, на уредбата в къщи беше по същия начин - изчистих и главата и почна да ги чете - така няколко месеца и после пак спря. Може да пробваш с някакви почистващи дискове, но според мен само парите ще си дадеш!
                    Аз като говоря не приказвам!!! :D
                    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                    Коментар

                    Working...
                    X