Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя думичка ви отказва от покупка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коя думичка ви отказва от покупка?

    Става въпрос за автомобилните обяви. Примерно думата ’уникат’ в описанието автоматично значи, че тая обява за мен е приключена. Просто ме дразни и това е.При вас как е?

    #2
    Обслужена
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Тъпо е заради една думичка от някой полу-грамотен автоджамбазин да изпускате хубава кола.Нищо не може да ме откаже да огледам една кола, ако ми е харесала по снимките. Дори не чета веднага описанието отдолу... чак ако ми хареса по снимките, тогава чета какви глупости са написали... Най-са ми смешни, като на най-обикновена Либра, стандартно оборудване, напишат "всички екстри за модела"... Много обичам да се дразня по този повод

      Коментар


        #4
        "Сядаш и караш"
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          Продава се спешно може и бартер

          Коментар


            #6
            Не знам дали е позволено да пращам такъв линк ,но вижте хахаха >> http://www.cars.bg/u599630 "Няма друга кола с такива екстри!!! "
            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

            Коментар


              #7
              Няма троп-няма лоп
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #8
                Ibiza написа:
                Не знам дали е позволено да пращам такъв линк ,но вижте хахаха >> http://www.cars.bg/u599630 "Няма друга кола с такива екстри!!! "
                Половината ’’Техномаркет’’ вътре

                Коментар


                  #9
                  Тунинг!
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #10
                    "Гаранция"

                    Коментар


                      #11
                      Не ме дразни, нито едно от лъжливите "думички" в обявите, защото не им вярвам. Не мога обаче да отрека, че на тези с УНИКАТ можеш за да се "закачиш" поне на снимките.
                      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                      Коментар


                        #12
                        Реални километри!!!И като погледна таблото на 10-годишен дизелов автомобил 138 000км
                        Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

                        FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

                        Коментар


                          #13
                          Ibiza написа:
                          Не знам дали е позволено да пращам такъв линк ,но вижте хахаха >> http://www.cars.bg/u599630 "Няма друга кола с такива екстри!!! "
                          Екстрите как и да е, но съдържанието пълно с долни лъжи... никакъв фейслифт не е. Е това е най-отблъскващото - лъжите, понеже някой незапознат може да се върже. Като много често в обявите за Либра "всички екстри за модела" - в ланча форума още никой не е виждал такава Либра... все още я търсим
                          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                          Коментар


                            #14
                            дразни ме противоречие между това което е обявено, и това което пише в документите на колата иначе БАРТЕР, СПЕШНО, ОБСЛУЖЕНА,, УНИКАТ пораждат съмнения, но това не би ме спряло да погледна колата

                            Коментар


                              #15
                              Не ме отказва, но ме разсмива "ПЕРФЕКТНА". И като се позагледаш... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37Дразни ме "КАТО НОВ" или направо "НОВ".
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X