Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гриша Ганчев с мярка за неотклонение "парична гаранция&

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    perlsite написа:
    BolgAryan написа:
    Нидялку, доколкото знам Гриша Ганчев е създал не едно и две работни места в Ловеч и хората там го уважават. Кво е крал и кво не, ще стане ясно някога, но е доста глупаво да го приравняваш с другите лица от прехода.
    Имам познати от Ловеч - и наистина там хората са много благодарни за всичко което е направил за града, за осигурените работни места и т.н.Не се е и съмнявам, че се е възползвал от властта която има за да скрие някой лев (или да сме честни - да остане конкурентно способен спрямо другите фирми от сивата икономика) или пък си е позволил да сплаши някой. Обаче, за мен тъй или иначе всички богаташи в БГ са мафиоти, крадци и за съжаление - много по-лошо! Гриша Ганчев все пак е от добрите лоши, тъй като малко или много е човек който дърпа Ловеч и БГ напред.За това, аз лично си мисля, че е политическа/икономическа поръчка това което става в момента и няма нищо общо със закон, справедливост или морал!
    точно това е и моето мнение. благодаря на колегата, щото мен ме мързеше да го пиша.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #32
      muns61 написа:
      Замисляте ли се защо никой от Ловеч не пише? За Феодала не се говори!
      Ами какво да се каже за човек заобиколен с 12 човека охрана. Нищо.Какво е направил за града ?? Един стадион и нищо друго.Злите езици говорят ,че каквото е направил после веднага го е продавал.Засади лозя с пари от Сапард и после ги продаде и сега май са в окаяно положение.Направи цех за натурални сокове и пак го продаде и сега почти не работи.Сега е ред на завода за автомобили а и там май нещо се мъти някаква далавера.Така се говори иначе аз нищо не знам. И Домус бей загроби най голямото предприятие в Ловеч завод Балкан и сега работниците вътре са на изкуствено дишане, докато бея им троши паричките по разни футболисти.Ама те всички бизнесмени в България са от едно кутило и с един акъл. Кръгли глупаци ,но много нахални.
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #33
        сега сядам, общо взето Коцев и Имортъла са казали каквото има да се казва, относно един дребен, ама вреден николай банев също трябва да си получи заслуженото...

        Коментар


          #34
          Бизнесмен и богаташ в България е мръсна дума.Мръсна е защото бизнесмените са мръсници.Как един от тях не построи едно училище ,една църква както навремето братя Георгиеви са построили Университета в София,в Ловеч Кожухарския техникум също е построен от семейство родолюбиви българи.Вчера сутринта гледам по телевизията как един кмет май в Търговишкия край се беше барикадирал в кметсвото и обявил стачка докато не му отпуснат 20 000 лв да поправи срутената църква.Та накрая след шумотевицата от министерството на културата му ги отпуснаха.Питам аз ,де ги тия бизнесмени дето плащат на разни футболисти не 20 000лв на месец ами 25 000 евро ,а не се бръкнаха да направят нещо за общото благо.Гриша Ганчев за тия години откакто пое отбора на Литекс потроши толкова милиони по футболистите , че ако ги беше вложил в предприятия сега ловчалии дето го видят щяха на ръце да го носят и нямаше да ходи с охрана.Ама акъл трябва за тая работа ,а не само лапане.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #35
            @коцев: Не строят училища, университети и болници с цел дарение щото първо, че няма далавера и второ - щото парите им са общо взето мръсни и няма как да ги изкарат на светло, че да кажат "ето даряваме на община Долно Нанагорнище болница"... Няма как да стане. А ако пък парите им са чисти и реални - държавата опрощава смешен процент от дарението - т.е. ако дариш един милион - няма да ти го опростят целия от данъка..., тъпо е да даряваш, тогаз
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #36
              Даряваше той...аз си спомням когато Гриша Ганчев дари 20 полицейски патрулки.Ама що не купи линейки или училищни автобуси, ами патрулки?!?За да не го закачат, може би... ?!?!Всъщност, гледам, той сега пак дарявал... ама едно време като даряваше Опели, не го закачаха. Сега почна да им дарява китайски недоразумения, и айдееее...http://bgvesti.com/index.php?option=...6:z&Itemid=118

              Коментар


                #37
                Поинтересувайте се как в Ловеч са завземани печеливши бизнеси. Как дребните рибки изгоряха.
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  #38
                  В един цирк играем и номерата им ги знаем момчета .
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар

                  Working...
                  X