Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гриша Ганчев с мярка за неотклонение "парична гаранция&

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Въпросния господин просто е изпаднал в немилост, и (вече по "цивилизован" начин) вместо да го гръмнат, ще го унищожат финансово.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #17
      ls1 написа:
      Чакайте да видим хронологията.
      Хронологията може би почва от тук: Крушата - първият съдружник на Ганчев.

      Коментар


        #18
        Факт. Бивш борец. На Нидялку червените капитали, където ги сънува под път и над път, тормозейки комфорта на седалищните му части, няма да коментирам. Едва ли е стартирал с чисти пари от спестени закуски и едва ли и бил изряден във всяко финансово отношение, но е факт, че осигурява препитанието на един замиращ град, създавайки малко или много собствена продукция. Косьо го каза най-точно - изпадащ в немилост и толкова. След 1-2 правителства живот и здраве сигурно ще обсъждаме Домусчиев по същия начин Но иначе място за злобни и дребни коментари винаги има.

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар


          #19
          Фактите, които са известни на всички са: най-големият спортен меценат, осигурява работа на много хора, успя от треторазредния Осъм Ловеч да направи най-успешния БГ отбор за последните 15 години-Литекс.Не знам какви други факти са известни на тези, които го заклеймиха и "осъдиха", но единствено съдът е този, който ще прецени основателни ли са обвиненията срещу него.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20
            snake написа:
            ..............., но единствено съдът е този, който ще прецени основателни ли са обвиненията срещу него.
            с 500000 лв. гаранция, която му наложи съдът бъди сигурен, че са основателни или "основателни", но неговия крах започва с тази гаранция.
            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

            Коментар


              #21
              snake написа:
              Фактите, които са известни на всички са: най-големият спортен меценат, осигурява работа на много хора, успя от треторазредния Осъм Ловеч да направи най-успешния БГ отбор за последните 15 години-Литекс.Не знам какви други факти са известни на тези, които го заклеймиха и "осъдиха", но единствено съдът е този, който ще прецени основателни ли са обвиненията срещу него.
              Абсолютно същото правят и босовете на мафията в Сичилия и Южна Италия. Това не ги прави по-добри хора.Да се опиташ да изградиш държава в държавата, в която писаните закони не действат, а всичко се случва и става по твоята воля НЕ Е добро.Не ми го хвалете този, както и десетките други подобни нему.Жалко, че България се остави на такива да я управляват и да дават на хората работа.Жалко, и че има хора, които ги боготворят и защитават.

              Коментар


                #22
                Аз не го защитавам, но не го и обвинявам. Причината за това е очевидна: не знам абсолютно нищо друго за него, освен официалната информация, която споделих малко по-горе. И тъй като едва ли някой от пишещите тук знае нещо повече, ми е чудно колко бързо хората се настървяват и вече потриват ръце от задоволство, че ще го осъдят.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #23
                  Е ти все едно сефте чуваш за Гриша Ганчев...[i:586d1b2783]Общо известен факт е, че първоначалният капитал на

                  Коментар


                    #24
                    Струва ми се, че си цитирал някакъв изключително достоверен сайт. Явно това автоматично прави информацията истинска :D .Това е несериозно, Дидо. Пак казвам: кой крив, кой прав - ще отсъди съдът. Ако е виновен, да го осъдят. Но не е хубаво хората да се превръщат в глутница, само на база догадки, слухове и неприязън към богатите.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #25
                      Все ми е тая... Но съм служил там в района точно по времето, когато тия прохождаха.Слушал съм какви ли не истории от местни хора.Та си имам едно на ум.

                      Коментар


                        #26
                        Ами като го гледам по телевизията, с какава безмозъчна горила се движи постоянно ... Ако му е чиста съвеста, не му трябва охрана на такова ниво. Явно си е .... от класа И от панделата, пак ще си върти далаверите, за това има само една вярна присъда, но тя не се прилага у нас.
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          #27
                          snake написа:
                          ... кой крив, кой прав - ще отсъди съдът. Ако е виновен, да го осъдят. Но не е хубаво хората да се превръщат в глутница, само на база догадки, слухове и неприязън към богатите.
                          По принцип си прав, Венко. Но пък, честно казано, спомене ли се думата съд - пред очите ми се появява думите "корупция" и "гнилоч". Другото, което мисля, че настроенията на хората едва ли са продиктувани от факта, че ГГ е богат.
                          Stop giving directions, just say "Follow me."
                          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                          Коментар


                            #28
                            Няма какво да се спори какво направил и какво не е напрвил. Въпроса е че най-вероятно го е направил с крадени и червени пари. За жалост такива като него има много.Христо Ковачки , Николай Банев , този новия на Лудогорец и той е същия! За такива мястото им е в Затвора.

                            Коментар


                              #29
                              Замисляте ли се защо никой от Ловеч не пише? За Феодала не се говори!
                              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                              Коментар


                                #30
                                BolgAryan написа:
                                Нидялку, доколкото знам Гриша Ганчев е създал не едно и две работни места в Ловеч и хората там го уважават. Кво е крал и кво не, ще стане ясно някога, но е доста глупаво да го приравняваш с другите лица от прехода.
                                Имам познати от Ловеч - и наистина там хората са много благодарни за всичко което е направил за града, за осигурените работни места и т.н.Не се е и съмнявам, че се е възползвал от властта която има за да скрие някой лев (или да сме честни - да остане конкурентно способен спрямо другите фирми от сивата икономика) или пък си е позволил да сплаши някой. Обаче, за мен тъй или иначе всички богаташи в БГ са мафиоти, крадци и за съжаление - много по-лошо! Гриша Ганчев все пак е от добрите лоши, тъй като малко или много е човек който дърпа Ловеч и БГ напред.За това, аз лично си мисля, че е политическа/икономическа поръчка това което става в момента и няма нищо общо със закон, справедливост или морал!
                                FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                                Коментар

                                Working...
                                X