Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Перник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Mupo написа:
    Íåçíàì çàùî íÿêîé âçèìàò òîëêîâà íà ñåðèîçíî áàçèöèòå çà ãðàäîâåòå ñè. Íàé-ìíîãî âèöîâå è åáàâêè çà Ïåðíèê ñúì ñëóøàë îò ïåðíè÷àíè. Òúùîòî âàæè è çà �àáðîâî, �ìáîë è ò.í.
    В смисъл?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #47
      Kuku написа:
      Аз пък мисля, че подобно заключение може да се направи на база личен опит, а той би трябвало да се разпростре доста по-обширно за подобни генерални изводи.Аз пък съм имал най-голям успех с плевенски и старозагорски жени, най-топло са ме посрещали в Благоевград и Банско, най-работливи хора познавам от Айтос, а най-мързеливи от Варна.Няма начин да обобщите подобни резултати на база живот в 5 града.П.П.Къде срещнахте кореняк софиянци, че напоследък са доста кът?
      Ами аз го правя на база личен опит. В Плевен съм бил няколко пъти за по-малко, но сам не съм бил А и там за жените всички си знаем.....Аз говоря за градове в които съм живял поне 1 година и съм имал достатъчно контакти за да преценя що за хорица са Пък естествено, че всеки ще си има подобни наблюдения за градовете в които е бил Истината е, че навсякъде има и хубави хора...стига да успееш да ги намериш А с най-много Простотия, Наглост и чист Нарцисизъм у хората съм се сблъсквал в Пазарджик...Там са нааааай-големите отворковци....Естествено имам и някой добри приятели от там, но...мнозинството...Пък градовете които само съм посещавал хич не ги броя...там обикновено съм отивал при приятели и естествено, че ще съм бил посрещнат топло и приятно
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #48
        kiselo написа:
        А с най-много Простотия, Наглост и чист Нарцисизъм у хората съм се сблъсквал в Пазарджик...Там са нааааай-големите отворковци....Естествено имам и някой добри приятели от там, но...мнозинството...
        +1 за мнението ти... Безпардонната наглост и самолюбието са в разцвета си в този град... 90% от пишлеметата и не толкова пишлемета са назобани плиткоумници, дето не могат да вържат едно изречение, обаче тренират походки и погледи пред огледалото и ги прилагат "по центърЪТ"... В града сигурно има повече фитнес зали, отколкото училища и всичко живо зоби стероидчета и тренира 5 пъти в седмицата... И колкото и да тренират, пак им лепа шамарите Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          #49
          S_BANKOV написа:
          Mupo написа:
          Íåçíàì çàùî íÿêîé âçèìàò òîëêîâà íà ñåðèîçíî áàçèöèòå çà ãðàäîâåòå ñè. Íàé-ìíîãî âèöîâå è åáàâêè çà Ïåðíèê ñúì ñëóøàë îò ïåðíè÷àíè. Òúùîòî âàæè è çà �àáðîâî, �ìáîë è ò.í.
          В смисъл?
          Изобщо не съм съгласен! Всъщност е §ГЁГ¬Г ГІ òîëêîâà Г­Г  ñåðèîçíî áàçèöèòå çà ãðàäîâåòå Г±ГЁ. ГЌГ Г©-ìíîãî âèöîâå ГЁ ГҐГЎГ ГўГЄГЁ çà Ïåðíèê Г±ГєГ¬ ñëóøàë îò ïåðíè÷àíè. Òúùîòî âàæè ГЁ , не мислите ли?

          Коментар


            #50
            ogi28b написа:
            S_BANKOV написа:
            Mupo написа:
            Íåçíàì çàùî íÿêîé âçèìàò òîëêîâà íà ñåðèîçíî áàçèöèòå çà ãðàäîâåòå ñè. Íàé-ìíîãî âèöîâå è åáàâêè çà Ïåðíèê ñúì ñëóøàë îò ïåðíè÷àíè. Òúùîòî âàæè è çà �àáðîâî, �ìáîë è ò.í.
            В смисъл?
            Изобщо не съм съгласен! Всъщност е §ГЁГ¬Г ГІ òîëêîâà Г­Г  ñåðèîçíî áàçèöèòå çà ãðàäîâåòå Г±ГЁ. ГЌГ Г©-ìíîãî âèöîâå ГЁ ГҐГЎГ ГўГЄГЁ çà Ïåðíèê Г±ГєГ¬ ñëóøàë îò ïåðíè÷àíè. Òúùîòî âàæè ГЁ , не мислите ли?
            Баламосвате ме нещо Вие, но ... ще си покаже. Само си оправете правописа, че "цхъ" и "джсфъ" не се пишат така !
            msotiroff написа:
            kiselo написа:
            А с най-много Простотия, Наглост и чист Нарцисизъм у хората съм се сблъсквал в Пазарджик...Там са нааааай-големите отворковци....Естествено имам и някой добри приятели от там, но...мнозинството...
            +1 за мнението ти... Безпардонната наглост и самолюбието са в разцвета си в този град... 90% от пишлеметата и не толкова пишлемета са назобани плиткоумници, дето не могат да вържат едно изречение, обаче тренират походки и погледи пред огледалото и ги прилагат "по центърЪТ"... В града сигурно има повече фитнес зали, отколкото училища и всичко живо зоби стероидчета и тренира 5 пъти в седмицата... И колкото и да тренират, пак им лепа шамарите Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
            Те тия от Пазарджик си бяха такива и преди 25 години :D В родната казрма имах "щастието" да служа с момчета от това село ... мани мани, не може да се говори с тях То вичкото богатство на света е Пазарджик - най-готините дискотеки, най-готиния оркестър, най-красивите пички, най-българския град ... меко казано "по-по-най" от всички :D Само дето за столица не претендираха И все си мисля че не всички пазарджиклии са такива, но то като си заобиколен само от клонинги на Джони Браво, какъв да станеш
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              #51
              kiselo написа:
              А с най-много Простотия, Наглост и чист Нарцисизъм у хората съм се сблъсквал в Пазарджик...Там са нааааай-големите отворковци....Естествено имам и някой добри приятели от там, но...мнозинството...
              Може би задълбочените ти изводи се основават на това, че вече не си в "Явор", която е пазарджишка фирма? А, и извинявай за картата на ЕКО, която ти дадох преди време, когато беше в Пазарджик. От простотия и наглост ти я дадох.Бах мааму колко злобен народ има по тоя свят...
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #52
                snake написа:
                kiselo написа:
                А с най-много Простотия, Наглост и чист Нарцисизъм у хората съм се сблъсквал в Пазарджик...Там са нааааай-големите отворковци....Естествено имам и някой добри приятели от там, но...мнозинството...
                Може би задълбочените ти изводи се основават на това, че вече не си в "Явор", която е пазарджишка фирма? А, и извинявай за картата на ЕКО, която ти дадох преди време, когато беше в Пазарджик. От простотия и наглост ти я дадох.Бах мааму колко злобен народ има по тоя свят...
                Не колега! Не се позовавам на това, че вече не съм в ЯВОР...Напротив казах, че в Пазарджик имам доста добри приятели и определено приятни моменти и спомени...Казвам, че от всички градове в които съм живял там срещнах най-много от горепосочените неща за съжаление...Сега все някой трябва да е на последно място. А за картата не съм казал нищо лошо. А и все пак там съм прекарал близо година от живота си това са ми впечатленията не съм си ги направил ей така защото ми е кеф, а защото това съм видял в доста хора от там...А и като гледам доста колеги тук споделят мнението ми...Пак казвам нямам нищо против теб и подобни хора.
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  #53
                  kiselo написа:
                  ...Сега все някой трябва да е на последно място...
                  Ааа, сега разбрах. Смяташ, че имаш право да класираш градовете и да отправяш обидни квалификации към жителите на един град, който има и представители във форума?Тогава аз правя класация "Къци" и номинирам теб и Дидо Любенов за победители! Честито, момчета, пИчелите!Нека има феърплей, така е справедливо - както се казваше в рекламата с Асен Блатечки .
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #54
                    Еееее, присъстващите винаги правят изключение.

                    Коментар


                      #55
                      kiselo, нека да позная - засекли са те с колата на някое кръстовище в Пазарджик, и вече всички пазарджиклии са ти криви и еди какви си. Въобще не искам да споря по теми от вида град срещу град, София срещу провинция и т.н., но напиши откъде си, че да има и ние за какво да се хванем и да ти лепнем етикет набързо :D
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #56
                        snake написа:
                        kiselo написа:
                        ...Сега все някой трябва да е на последно място...
                        Ааа, сега разбрах. Смяташ, че имаш право да класираш градовете и да отправяш обидни квалификации към жителите на един град, който има и представители във форума?Тогава аз правя класация "Къци" и номинирам теб и Дидо Любенов за победители! Честито, момчета, пИчелите! Нека има феърплей, така е справедливо - както се казваше в рекламата с Асен Блатечки .
                        Печен си, но защо се засягаш, не разбирам :D Не говорим лично и конкретно за теб, мненията ни се базират на контакти с такива индивиди от родния ти град Да не мислиш, че ако ти имаш някакви лоши впечатления от русенци и ги изкажеш тук във форума, аз ще взема да се засегна ? Нищо подобно, във всеки град или село си има всякакви индивиди, на какви ще попаднеш не е ясно. Тия на които аз попаднах - индивиди от Пазарджик, не ми направиха добро впечатление. Да не казвам по отнешеине на един от тях пък, какви тъмни мисли имах. Както и да е, по думите ти разбирам че никак не си от оная група твои градски, дето никак не ме кефят. И в Русе си имаме такива, ако това те успокоява. Айде недей се коси, живота е странно нещо :D
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          #57
                          snake написа:
                          kiselo написа:
                          ...Сега все някой трябва да е на последно място...
                          Ааа, сега разбрах. Смяташ, че имаш право да класираш градовете и да отправяш обидни квалификации към жителите на един град, който има и представители във форума?Тогава аз правя класация "Къци" и номинирам теб и Дидо Любенов за победители! Честито, момчета, пИчелите!Нека има феърплей, така е справедливо - както се казваше в рекламата с Асен Блатечки .
                          Хахаха ))) Аз съм с относително жителство...Родом съм от Варна, израсъл съм в Добрич от 5г до 18г. от 10-11г не живея в Добрич. Из местата където съм живял влизат: Мюнхен, Ерланген, София, Варна, Пазарджик, Бургас, Китен, Перник. Роднини имам по почти цялото черноморие включително и в западна България. ))...Не се притеснявам от критика и от етикети. ) Гледам по скоро на шега на тези неща...Все пак всички сме от едно тесто... А и в крайна сметка аз давам моето мнение което естествено не може да е миродавно за всички.... @dikanioНе не са ме засичали там. Дори там е работи една от любимите ми фризьорки и е една от автомивките на които най-добре са ми мили колата Там е и един от баровете в които съм си изкарвал страхотни купони "Министерството"... Дидо добре ви е отговорил на докачливите отговори...навсякъде има индивиди които не струват 5 пари...просто в Пазарджик съм видял най-много такива
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            #58
                            Така да бъде
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #59
                              Ех този Перник. Винаги в устата на хората, но последното земетресение ги полюля доста....

                              Коментар


                                #60
                                Да се върнем на Перник.Боляринът Кракра Пернишки е единственият, ЕДИНСТВЕНИЯТ който не е предал града си на чужда войска. Перник е бил единствения непревземаем град по време на руски, сръбски, унгарски и византийски нашествия. След падането и на последната българска столица Охрид и смъртта на последния български цар Иван Владислав, той се предава на византийския император, като не допуска и косъм да падне от главите на неговите поданици.Та в този смисъл Перник е последната българска крепост, паднала във Византийски ръце.

                                Коментар

                                Working...
                                X