Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ли винетка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ли винетка

    Колеги някой знае ли дали искат винетки ПерникІСофия ,като се има предвид че се минава по новата магистрала Люлин.Ако се минава през Владая знам че до след драгичево искат,след това не.Някой да знае на 100 % как стоят нещата
    Фиат Типо 1.4 i
    Алфа ромео 156 1.8TS 16v 144ks

    #2
    немога точно да ти разбера въпроса, но ако питаш дали ти трябва винетка, за да пътуваш от София до Перник, или обратното, да трябва ти

    Коментар


      #3
      ...

      дам точно това питам,но тояния ми въпрос е на кои места искат.Аз пътувам през владая,и точно искачването след драгичево и малко по нагоре искат.Но на владая натам вече никой не ти гледа това.Но понеже ще минавам по магистралата ще минавам и питам,ако ме спрат,дали ще ме опаткат
      Фиат Типо 1.4 i
      Алфа ромео 156 1.8TS 16v 144ks

      Коментар


        #4
        Винетка скоро юе трябва и за градовете.Ела в Казанлък да покараш малко за да видиш каква настилка има.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          СПИСЪК на републиканските пътища, за които се събира такса за ползване на пътната инфраструктура - винетна такса

          Коментар


            #6
            Отговора ти се намира във въпроса ти .
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              #7
              Един познат полицай спира перничани по АМ Люлин (това е съвсем истински случай) и ги глобява, че са без винетка, а шофьора му вика: - Е, от ми е винетка нал’ това си е наш’та магистрала?!
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                #8
                Ако толкова ти е зор винетката - през Мало и Големо Бучино не се иска винетка.Поне го няма в списъка. А какъв е пътя и става ли за преминаване с друго, освен с танк - не знам.

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Ако толкова ти е зор винетката - през Мало и Големо Бучино не се иска винетка.Поне го няма в списъка. А какъв е пътя и става ли за преминаване с друго, освен с танк - не знам.
                  става става аз редовно минавам оттам че ми е по близко като ходя по Дивотино и да найстана по този маршрут Сухудол-Мало Бучино-Големо Бучино-Драгичево не се иска (или поне мен не са ми искали)а за АМ Люлин искат веднага щом се качиш т.е. ако се качваш при Филиповци и след 100м те спре полиция и си без винетка си в нарушения
                  Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                  Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                  Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                  Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                  Коментар

                  Working...
                  X