Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми автошкола в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте ми автошкола в Пловдив

    Колеги ще започвам шофьорски курс за кат. С , но още не знам коя автошкола да избера. Ако има някой, който скоро е карал курс или има мнение за някоя от школите ще ми бъде полезно мнението му.
    НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

    #2
    за школа незнам, но мога да ти препоръчам https://www.listovkite.bg/ безплатно е направо цъкай С изпит и решавай (няма смисъл да даваш С труден(на трудния въпросите са същите, но не ти дават колко са верните отговори, а на изпита пише колко верни има)) успех можеш да ползваш и помагалото на Труд за С и С+Е от 2012, ако искаш и да ги знаеш нещата, а не да си на посредствено ниво за изпит само

    Коментар


      #3
      Re: Препоръчайте ми автошкола в Пловдив

      Валентино_88 написа:
      Колеги ще започвам шофьорски курс за кат. С , но още не знам коя автошкола да избера. Ако има някой, който скоро е карал курс или има мнение за някоя от школите ще ми бъде полезно мнението му.
      Ако искаш- на ЛС ще ти дам номер на инструктор. Друг инструктор работи във "ВИТА-6" - Тихимир Резашки.
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #4
        nedialk00 написа:
        за школа незнам, но мога да ти препоръчам https://www.listovkite.bg/ безплатно е направо цъкай С изпит и решавай (няма смисъл да даваш С труден(на трудния въпросите са същите, но не ти дават колко са верните отговори, а на изпита пише колко верни има)) успех можеш да ползваш и помагалото на Труд за С и С+Е от 2012, ако искаш и да ги знаеш нещата, а не да си на посредствено ниво за изпит само
        Колега почти ги знам на изуст вече и въпросите и отговорите :D , защото се упражнявам от 1 месец. Лошото е, че не разполагам с камион да се упражнявам и практически :P
        НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

        Коментар


          #5
          да бе, то принципно идеята не е да ги знаеш на изуст, а след 2 месеца да знаеш примерно колко почивка и кога трябва да направиш, кви документи да носиш и т.н

          Коментар


            #6
            Барбанаков е фирмата там изкарах книжката и покрай мен още много познати,коректни са може и на изплащане

            Коментар


              #7
              JTD RACER написа:
              Барбанаков е фирмата там изкарах книжката и покрай мен още много познати,коректни са може и на изплащане
              Там ще започвам колега, получих много положителни мнения за тях, а дадоха и най-добрата цена от всички автошколи.
              НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

              Коментар

              Working...
              X