Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как сте след земетресението?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да и аз ги следя редовно, но то въпроса е да не последва

    Коментар


      Ewing написа:
      Мен пък ми е странно, че всичките са много плитки 2-5км. В Италия също са плитки.а сега погледнах от европейския саизмологичен център има някво засечено на дълбочина 600км. там не е ли само магма? или се бъркам?явно зависи от това кой слои се размества, знам ли!!! иначе Kuku не е имало преди час.
      Това е част от земаната мантия, а тя не е изградена от магма - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%...82%D0%B8%D1%8F . Магмата е в ядрото, но под силата на тежеста на външните слоеве - мантията, земната кора и атмосферата, магмата си проправя път през мантията и земната кора, като намира "слаби" места и образува магмени камери, които се издигат до повърхноста, и тогава изригват от вулканите.
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        Направих няколко красиви снимки на облаците над Перник, днес 29.05.12, 10 минути след земетресението в 10.23 ч.Кой ли е бил художника?А високата сградата, която се вижда на снимките, имала напукани колони или греди и хората са евакуирани ...
        Прикачени файлове

        Коментар


          zaio написа:
          Направих няколко красиви снимки на облаците над Перник, днес 29.05.12, 10 минути след земетресението в 10.23 ч.Кой ли е бил художника?А високата сградата, която се вижда на снимките, имала напукани колони или греди и хората са евакуирани ...
          Художника е природата, въздушните течения са нейната четка, небето е платното върху което рисува, а облаците са нейният акварел ! Абе с две думи - вятърничава работа.
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            Dido_Lyubenov написа:
            zaio написа:
            Направих няколко красиви снимки на облаците над Перник, днес 29.05.12, 10 минути след земетресението в 10.23 ч.Кой ли е бил художника?А високата сградата, която се вижда на снимките, имала напукани колони или греди и хората са евакуирани ...
            Художника е природата, въздушните течения са нейната четка, небето е платното върху което рисува, а облаците са нейният акварел ! Абе с две думи - вятърничава работа.
            не е вярно, рестартирали са ХААРПа и той е виновен иначе последната е страхотна!Kuku: чукам на дърво и аз да не последва!!!
            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
            182A4.000 IAW49F
            LPG - Lovato EasyFast
            ----------------------------
            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

            Коментар


              http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/0...160068Това напълно потвърждава, че няма никакъв ХААРП. Извадили сме невероятен късмет, за сега
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар

              Working...
              X