Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как сте след земетресението?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Бая си друсна в Х.Димитър на 5ти етаж.Събуди ме почит моментално, въпреки че си бях легнал в 1:30.Жената яко се беше шашнала а децата даже не се събудиха.И на мен ми се стори доста продължително.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #62
      Аз доста стабилно си го усетих. Събудих се от боботенето, скърцането на панелите и люлеенето и се сковах се в легло. Веднага щом спря вдигнах сестра ми и майка ми, метнахме някоя дреха и изхвърчахме навън. Значителна част от хората от блоковете излезнаха и се присъединиха към пижаменото парти, много от тях започнаха да си местят колите, а някой даже се евакуираха от Перник.
      Fiat Bravo SX 1.4 12V

      Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
      Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

      Коментар


        #63
        Kuku написа:
        Адаш, 20 секунди друсане си е много - този сигурно нямаше и 10 секунди
        S_BANKOV написа:
        Аз се събудих 10 минути преди земетресението със зверско главоболие все едно съм изпил света. След труса главата ми мина веднага а кучето и котката не реагираха по никакъв начин.
        Магнитни полета ли е, що ли - мен ме заболя глава веднагически след труса
        Инстинктивен страх му се вика.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #64
          В Бели Брези беше като панаир навън след първия трус.Аз съм в ЕПК и блока се люля все едно е от пластелин. Имам напукани стени.За втория трус тъкмо си бях легнал, преди третия - също - няма такъв късмет!Днес кафето и енергиините напитки ще се черпят като вода и хляб.Един колега каза, че това бил трейлъра, а премиерата на филма е към 12.12.2012 :D Очакрайте още трусове до 24 часа, доста по-слаби от първоначалния.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #65
            Човек да не се отпусне да пое*е малко като хората и цяла България ще разбере

            Коментар


              #66
              @GTipo: Според мен - премиерата е реалистично да я очакваме около 20.12.2012 И аз като Имортала се чудя какво очакват хората от телевизиите, които работят на нощенблок с 1 дежурен и автоматизирана система за пускане на предаванията по график? Дежурния да скочи, да включи камери, осветление и да застане пред нацията да я успокои "Споко бе, това е само земетресение, апокалипсиса го очакваме по-късно". Нереални щения имат някои хора...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #67
                В Русе се е усетило съвсем слабо, но аз съм нанкал кротко Една възрастна комшийка от 1 -ви етаж каза че са и проскърцали гардеробите, но лампата не се е разклатила . Ние чакаме тук да друсне я Вранча, я Стражица, не дай Боже Предполагам че в София и околностите, дроджърите яко са се кефили на безплатното друсане
                Румен_Хинчев написа:
                Тъкмо даваха по Нешънъл Джиографик някакъв филм за Везувий ( така поне разбрах със спящата си душичка ) и сметнаха за необходимо да направят демонстрация
                А ти да споделиш, как беше изригването, така на 4D какво е усещането :D
                coolboby написа:
                Човек да не се отпусне да пое*е малко като хората и цяла България ще разбере
                Ти да не си заек, че толкова кратко ти продължава сеанса :D Не бързай, толкова, мацката няма да избяга
                Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                Коментар


                  #68
                  Колеги, забелязах нещо странно. Земетресението в Италия се е случило по абсолютно същото време като днешното - 3:04 ч. Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 Не ми се мисли за световни конспирации, но това е много странно съвпадение.
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #69
                    M5kov написа:
                    Колеги, забелязах нещо странно. Земетресението в Италия се е случило по абсолютно същото време като днешното - 3:04 ч. Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 Не ми се мисли за световни конспирации, но това е много странно съвпадение.
                    Кво му е странното? Или мислиш, че има тектонични оръжия, които доставят земетръс в конкретен район? Хайде моля ти се, излез от филма "конспирацията"... Живял съм в миньорски град - повярвай ми - подземен взрив изобщо не се усеща, но надземен - си е такова такованката. А точно през 1986-1988 строяха нова входна галерия за един от рудниците "Шахта Капитална"... Та мисълта ми е, че да се причини земетръс с подобна мощ - трябва да се взриви някоя ядрена бойна глава на тия 10км. под Перник...
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #70
                      В някой от новинарски сайтове прочетох в коментар за HAARP.В стил конспирации .... гугълнете го.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #71
                        ls1 написа:
                        Плевнелиев, на ракетен щит ще се съгласяваш, а? На братушките оръжията такъв щит ги не лОви. :D
                        В Русия съм, в Русия съм. :D

                        Коментар


                          #72
                          Не ми се мисли за конспирации, но времевото съвпадение е малко стряскащо.Сутринта докато подскачах, мислех че е от бирата, погълната вечерта, ама не беше :}}}
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            #73
                            jenshen73 написа:
                            Kuku написа:
                            Адаш, 20 секунди друсане си е много - този сигурно нямаше и 10 секунди
                            S_BANKOV написа:
                            Аз се събудих 10 минути преди земетресението със зверско главоболие все едно съм изпил света. След труса главата ми мина веднага а кучето и котката не реагираха по никакъв начин.
                            Магнитни полета ли е, що ли - мен ме заболя глава веднагически след труса
                            Инстинктивен страх му се вика.
                            Не, не е това - няма как да се успокоя и да ми мине главата от раз, за по-малко минута
                            jenshen73 написа:
                            И аз като Имортала се чудя какво очакват хората от телевизиите, които работят на нощенблок с 1 дежурен и автоматизирана система за пускане на предаванията по график? Дежурния да скочи, да включи камери, осветление и да застане пред нацията да я успокои "Споко бе, това е само земетресение, апокалипсиса го очакваме по-късно". Нереални щения имат някои хора...
                            Поне един надпис на екрана трябва да могат да напишат тия дежурни служители. А и за два часа нали разбираш, колко и какви неща могат да се случат, докато реагират медиите.Не би ли трябвало те да са първите, които да уведомят населението - УЖ това им е работата, ама май не съвсем....

                            Коментар


                              #74
                              Първата информация за магнитут и епицентър получих от радио Хоризонт.След това се появи и информация в интернет
                              Fiat Bravo SX 1.4 12V

                              Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                              Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                              Коментар


                                #75
                                Ех да беше станало 30 мин по-рано! Щяха да ме обявят за най-разтърсващ любовник :D Тъкмо си пуснахме "Игра на тронове" и задруса! Аз през цялото време си мислех "Е*ати якия сериал!!!"
                                Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                                Коментар

                                Working...
                                X