Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как сте след земетресението?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    кола

    Малка паника сред хората се усещашеПовечето бяха излезли на вън. АЗ нали съм преживял поне 3 та горе долу се справихме без проблеми.Малко сина трудно го събудих да го накарам да излезе.
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #32
      chaveto написа:
      В Нови Искър си беше сериозна работа. Първият път бях сънлив, но според мен си продължи около 10сек. щом всичко из попада от шкафове...... си беше добре друсането. А как кънтеше земята е такова досега не бях чувал. Страшна работа си е това.
      Няма как иначе,от 1919 г. не е имало такова земетресение в Сф При нас се разлюля доста,детето се събуди и дойде при нас,повече не съм спал до сутринта,но не съм и излизал навън...............
      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
      Ventura garage

      Коментар


        #33
        Легнахме си късно и не сме усетили нищо. Спал съм сладко!
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #34
          Плевнелиев, на ракетен щит ще се съгласяваш, а? На братушките оръжията такъв щит ги не лОви. :D

          Коментар


            #35
            Аз се събудих 10 минути преди земетресението със зверско главоболие все едно съм изпил света. И поне си се знам, разбудих милото, опаковах котката и кучето и докато се натутка милото той труса премина, после си легнах, е не съм спал ама не съм и излизал на вън. След труса главата ми мина веднага а кучето и котката не реагираха по никакъв начин.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #36
              Нищо не съм усетил в Зарата, само ме събуди сестра ми да пита как сме.И добре , че нищо не съм усетил, преди 20+г. блока ми се люлееше по метър и нещо встрани, не искам да го изпитвам това пак.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #37
                Сериозно беше!Дано е минало най-лошото. Въпреки приказките, на хората от БАН, никой не може да каже какво се случва на 10к дълбочина. В къщи с жена ми стегнахме набързо една раница с дрешки за децата, вода и фенер и стои до вратата.
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар


                  #38
                  В интерес на истината, доста псета виеха, към 03.40, нали уж животните усещали такива неща.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #39
                    emzo написа:
                    В интерес на истината, доста псета виеха, към 03.40, нали уж животните усещали такива неща.
                    Абе усещат моя добитак не реагира изобщо, наложи се да ги подканя силово да станат.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #40
                      А сега да съберета по 2 лв. за безплатното лулеене в нощния лунапарк! :D
                      Няма начин да няма начин!

                      Коментар


                        #41
                        nedialk00 написа:
                        ма много плашливи сте били бре, аз преди малко ставам, усетих това в 3 съседите излезнаха навънка на дъжда и след малко се прибраха, общо взето превъзнасяне на събитието, типично по български
                        Според dir.bg: [i:908f0f4299]"Евакуиран е бл. 231 на кв. Борово заради напукани стени. Той е на 19 етажа, има паднали мазилки.Евакуирани са живеещите в бл. 51, 52 и 53 в Студентски град, предаде
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #42
                          snake написа:
                          Абе..., да се радваме, че първият трус продължи само 10-ина секунди, че иначе можеше да стане страшно.
                          Хм... Аз останах с ввпечатлението, че първия трус продължи минимум 20 секунди и то от момента, в който се събудих...
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #43
                            Не знам, на мен ми се стори много кратко и изключително силно. Просто виждах как ще падне нещо, ако продължи повече. Колеги, които живеят до един от по-високите хотели в Пазарджик, твърдят, че са видели как сградата на хотела буквално танцува.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #44
                              Адаш, 20 секунди друсане си е много - този сигурно нямаше и 10 секунди
                              S_BANKOV написа:
                              Аз се събудих 10 минути преди земетресението със зверско главоболие все едно съм изпил света. След труса главата ми мина веднага а кучето и котката не реагираха по никакъв начин.
                              Магнитни полета ли е, що ли - мен ме заболя глава веднагически след труса

                              Коментар


                                #45
                                на мен ми се разлупа съцето от страх
                                Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                                Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                                Коментар

                                Working...
                                X