Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как сте след земетресението?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    А някой обърна ли внимание на информационното затъмнение или по-точно флегматичното информиане?Първите предавания започнаха около 5:00ч.

    Коментар


      #47
      S_BANKOV написа:
      emzo написа:
      В интерес на истината, доста псета виеха, към 03.40, нали уж животните усещали такива неща.
      Абе усещат моя добитак не реагира изобщо, наложи се да ги подканя силово да станат.
      И моя добитък нищо не усети...спа си сладко сладко на фотьола...хич не реагира. Но и при нас нищо не се усети де.

      Коментар


        #48
        Беше важно да има информация, защото всеки се притеснява за близки и роднини, които не са до него. А се появиха и смущения с GSM-ите... Мисля, че dir.bg и форумите, включително и ФФБ, бяха най-бързи с някаква достоверна информация. А основните медии сладко дремеха и даваха записи на стари предавания. Чак около час след първия трус започнаха да излизат само надписи без почти никаква полезна информация в тях.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #49
          Пловдив до централна гара живея,5ти етаж беше доста силно10-12сек. И шума беше на ниво!Събудих се малко преди да почне защото ме стегнаха гърдите като от силен адреналин.Мани.
          Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

          Коментар


            #50
            Kuku написа:
            А някой обърна ли внимание на информационното затъмнение или по-точно флегматичното информиане?Първите предавания започнаха около 5:00ч.
            На мен ми направи впечатление друго: Бареката си призна в ефир, че преди да започне предаването на живо, е поискал разрешение от Б.Б.Което лично мен ме шокира!!!

            Коментар


              #51
              Другото пък, което ме издразни много сутринта, докато си пиех кафето, беше един репортаж по Нова... Тъпата патка журналистка пита една баба: "някой дойде ли да ви каже нещо" - "Никой не дойде, никой нищо не ни каза, никой не ни успокои!".... Е какво се очаква при земетресение - някой (кой?!?) да обикаля и от човек на човек да им казва "Няма страшно, това е само едно земетресенийце, спокойно, не се притеснявайте!". Земетресение е, бе хора! Радвайте се, че няма сериозни разрушения и жертви.

              Коментар


                #52
                Как сте след земетресението?

                Immortal написа:
                Kuku написа:
                А някой обърна ли внимание на информационното затъмнение или по-точно флегматичното информиане?Първите предавания започнаха около 5:00ч.
                На мен ми направи впечатление друго: Бареката си призна в ефир, че преди да започне предаването на живо, е поискал разрешение от Б.Б.Което лично мен ме шокира!!!
                За да не всява паника навярно ...
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #53
                  Аз съм на 6 етаж в панелка в близост до магистрала Люлин, добре ни раздруса в 3 часа и в първия момент в просъницата незнаех какво става, жената ли да хващам, детето ли, а отделно че в хола има 540 л аквариум, добре се разплиска, но слава богу вода нямаше никъде После се усетиха още няколко труса като втория по силен след този в 3 часа беще около 4,30 часа, баси ноща беше, викам УРА, че панелката устиска, че с тоя аквариум дето съм натоварил плочата не си представям какво ще стане ако друсне по-силно и по продължително, пу пу пу.
                  punto HGT

                  Коментар


                    #54
                    Общо взето към момента ни се размина.
                    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                    Коментар


                      #55
                      Дидо, според мен бабето е имало нужда някой просто да каже нещо, каквото и да е - дали по радиото, дали по телевизията, дали някъде другаде....Ние имаме интернет и дори медиите да се замотат два дни (не два часа) пак ще разберем, какво се случва, но възрастните хора или отдалечените от модерни комуникации, как да се информират

                      Коментар


                        #56
                        Ама то бабето е седяло отвън на улицата - ни радио, ни телевизия. А по БНР "Хоризонт" са казали директно в ефир, че има силно земетресение. По време на земетресението.Аз като пуснах телевизора, също само за земетресението говориха, и така до сутринта, че и директно излъчваха.http://tv7.bg/news/society/9310382.html

                        Коментар


                          #57
                          Бенатоваааа, марш за сензации Бенатоваааа.....разкажи ни колко е страшно, колко е опасно, как сме се разминали на косъм от смърт, пожари, разрушения. Изцеди и най-малката трагедийка, сега ти е време за секс, Бенатовааа. :D

                          Коментар


                            #58
                            Аз в 3ч. след труса пуснах и трите телевизора на различни телевизии и до 5ч. никой, никъде, нищо не каза......Ако не се лъжа първо ТВ7 излъчиха извънредни новини

                            Коментар


                              #59
                              В Благоевград също се усети, жената събра децата и излязоха навън - даже изкара колата на открития паркинг и седяха там... пък аз си останах... Имам и по-лоши спомени от земетресения, някак това не ми се стори сериозно чак за напускане на блока, въпреки че половината комшии излязоха.
                              Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                              Коментар


                                #60
                                Чета,че и в Бургас се било усетило силно ама аз към 2:00 се прибрах смазан и заспах почти веднага.Гледам на секцията имам една тънка икона,която не е паднала и си седи все още изправена-явно не е разлюляло насам
                                EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                                Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                                Коментар

                                Working...
                                X