Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Sticker Bomb

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Sticker Bomb

    Здравейте колеги,Гледам, че става на мода стикер бомб-а (най-вече баварките, но видях и едно пунто) и се чудя дали и аз да не окепаза тавана на фичо, тъй като е паднал лака и боята също.Какво бихте казали по въпроса, имате ли познати, идеи...
    Прикачени файлове
    браво 1.6 16v 1997 103hp
    колкото повече,толкова повече

    #2
    Не схващам идеята. "Нося боклук в багажника" ?

    Коментар


      #3
      Мода?!? Цигания, по-скоро!

      Коментар


        #4
        На мен пък ми харесва! Има един голф 2 до офиса - предния капак и джантите са му налепени целите! Джантите не са алуминиеви, но изглеждат супер яко! Но на мен ми харесва ако колата е черна и да не е цялата налепена ами само 1 детайл...някак си така си го представям аз! То това фолио ли е или са стикери минати с лак отгоре?
        Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

        Коментар


          #5
          Re: Sticker Bomb

          ses написа:
          Здравейте колеги,Гледам, че става на мода стикер бомб-а (най-вече баварките, но видях и едно пунто) и се чудя дали и аз да не окепаза тавана на фичо, тъй като е паднал лака и боята също.Какво бихте казали по въпроса, имате ли познати, идеи...
          Е****и и грозотията и модата !!! Колкото и луд да съм,колкото и колата да ми е кочина пак не бих се изгаврил така с нея...много по добър вариант е карбоново фолио ,лично мнение не ангажирам никой с него >
          Brava td100 1999г.
          CIVIC 1,6 SOHC VTEC EH9 на части !
          http://besniq30.snimka.bg/automobile...9-td100.672971
          Форд Фокус 1.8 Тдди
          http://picbg.net/pic1.php?u_id=71529...84&i_id=688945

          Коментар


            #6
            Аз пък планирам да си мина тавана със сребристо фолио отгоре - опече се лака, а от гаража имам и едно петно вар. Сребристо - щото да се нагрява по-малко от моето синьо
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              jenshen73 написа:
              Аз пък планирам да си мина тавана със сребристо фолио отгоре - опече се лака, а от гаража имам и едно петно вар. Сребристо - щото да се нагрява по-малко от моето синьо
              Ше дигнеш минимум 5 коня с лъскав таван... Само военните да не те вземат за прицел при слънчево време като ходиш по селата
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                И като те спрат от КАТ, к’во праим... хъката мъката... да се почерпите?
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  spark написа:
                  И като те спрат от КАТ, к’во праим... хъката мъката... да се почерпите?
                  http://prnew.info/promenena-e-procedurata-po-registraciq-na-leki-i-lekotovarni-avtomobili-s-reklamna-grafika/
                  Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                  Коментар


                    #10
                    Yavor написа:
                    jenshen73 написа:
                    Аз пък планирам да си мина тавана със сребристо фолио отгоре - опече се лака, а от гаража имам и едно петно вар. Сребристо - щото да се нагрява по-малко от моето синьо
                    Ше дигнеш минимум 5 коня с лъскав таван... Само военните да не те вземат за прицел при слънчево време като ходиш по селата
                    Не целя конете бе Целя да ми е по-хладно. Цялата кола не искам да я пребоядисвам.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      rebel написа:
                      То това фолио ли е или са стикери минати с лак отгоре?
                      До колкото разбрах от нета, може да се направят лепенки или директно фолио, като за по-голяма издържливост се минава с лак.
                      браво 1.6 16v 1997 103hp
                      колкото повече,толкова повече

                      Коментар


                        #12
                        spark написа:
                        И като те спрат от КАТ, к’во праим... хъката мъката... да се почерпите?
                        Стига вече с тоя КАТ, те пък да не са толкова велики!? до 45% от колата мога я направя в друг цвят без да съм в нарушение, че е два цвята и не описано в талона.Мога да я брендирам или облепя във фолио, пак по съшия показател.КАТ, та КАТ ......
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          #13
                          kosta написа:
                          spark написа:
                          И като те спрат от КАТ, к’во праим... хъката мъката... да се почерпите?
                          Стига вече с тоя КАТ, те пък да не са толкова велики!? до 45% от колата мога я направя в друг цвят без да съм в нарушение, че е два цвята и не описано в талона.Мога да я брендирам или облепя във фолио, пак по съшия показател.КАТ, та КАТ ......
                          Коста, можеш ли показа де го пише туй нещо?Аз знаех за 30%, ама един проверяващ от ГТП-тата ми каза, че вече не можело било николко Питах го ако си лепна бяла лепенка с надпис BG от тези кръглите, дали се води втори цвят като е толкова сигурен и дали става и рекламен автомобил като мина границата... ама нищо не каза

                          Коментар


                            #14
                            Има ли някой наистина запознат как точно стоят нещата с процентите за цвета? Питам, защото смятам да слагам карбоново фолио на предния капак.
                            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                            Коментар


                              #15
                              veselin10 написа:
                              Има ли някой наистина запознат как точно стоят нещата с процентите за цвета? Питам, защото смятам да слагам карбоново фолио на предния капак.
                              Видял си на Чилиев Алфата нали?
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар

                              Working...
                              X