Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оборотомер за допълнително монтиране и др.-откъде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оборотомер за допълнително монтиране и др.-откъде?

    Искам да монтирам на Чинкуечентото оборотомер и уред за температурата на водата, съответно с датчик.В Кюстендил обаче се оказа, че никъде не се продават такива за допълнително монтиране.Дайте колеги някакъв сайт да си избера онлайн, че нещо не намирам с чичко гугъл.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    На кое място ще го сложиш?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #3
      muns61 написа:
      На кое място ще го сложиш?
      Хихихихи... То и мястото е проблем, но все ще се намери къде, особено ако намеря някой миниоборотомер.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Не виждам за какво ти е :DАз нямам на метановата и никога не ми е трябвал :DЗа водата по те разбирам, макар че много нови коли няма.

        Коментар


          #5
          Търси втора употреба от Смарт. Много са компактни и ще отиват на интериора, на колата. Можеш да го монитраш навсякъде.
          Прикачени файлове
          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

          Коментар


            #6
            на уно 1,0 фаер монтирахме уред за водата от лада +датчика също от лада и пасва перфектно на мястото на оригиналния си датчик от фиат
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Re: Оборотомер за допълнително монтиране и др.-откъде?

              kiro_of_the_day написа:
              Дайте колеги някакъв сайт да си избера онлайн, че нещо не намирам с чичко гугъл.
              При чичо гугъл, ключовата дума е "тюнинг" .Ето за пример:Уред за температураОборотомерИ поставки има:Поставка 1Поставка 2Както казах това са само примерни, пълно е с такива. В Кюстендил не може да нямате тюнинг магазин.
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #8
                Ако и в Кюстендил Гоуфо е на почит ще се намерят поне 2 тюнинг магазина + гаражи тип Уест Коуст Къстъмс

                Коментар


                  #9
                  Re: Оборотомер за допълнително монтиране и др.-откъде?

                  nikolce написа:
                  kiro_of_the_day написа:
                  Дайте колеги някакъв сайт да си избера онлайн, че нещо не намирам с чичко гугъл.
                  При чичо гугъл, ключовата дума е "тюнинг" .Ето за пример:Уред за температураОборотомерИ поставки има:Поставка 1Поставка 2Както казах това са само примерни, пълно е с такива. В Кюстендил не може да нямате тюнинг магазин.
                  Благодаря много.Обаче като гледам... тия май не познават парите бре!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    кола

                    Нещо таковаhttp://tuning-parts.bg/52mm-byal/634...g.com/8/9.html
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Аз само да вметна,че вече 3ма приятели ми се оплакват,че тези китайски оборотомери не работят добре...отчитат бавно,а понякога и нереално.Аз бих заложил на нещо от типа хобикит.В едната си кола имам руски комбиниран електронен уред и съм много доволен от бързината и точността на измерваните показатели.Според мен ето това е доста добро за парите си http://storabg.com/shop/index.php?ro...product_id=111.Като го поместиш и в някоя хубава кутийка някъде по таблото ще е доста по-функционално и красиво отколкото няколко скупчени китайски уреда...
                      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                      Коментар


                        #12
                        вземи си датчик и уред от Лада, за оборотомера - зависи от двигателя ти.

                        Коментар

                        Working...
                        X