Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8 стотинки отстъпка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    8 стотинки отстъпка

    Колеги това ме е решение за кризата и без това зареждам само на петрол мисля че картата ще спести доста парички надявам се скоро да се сдобия с нея...извинявам се че излиза като реклама но мисля че може да е полезно за някои http://www.petrol.bg/bg/residential/...t-l-otstypka/6
    Fiat bravo td 100 nai izumitelniqt avtomobil suzdavan nqkoga!

    #2
    Тия от Петрол не са със всичкия си.В петрол стъпвам само да пикая!

    Коментар


      #3
      Дали ще ползваш от ЕКО 5 ст. или от Петрол 8 все тая.Те цените на Петрола са с 2 ст. по-високи от всички други бензиностации,а и горивата им са едни хубави на Петрол,че не е за приказване.Но имат много хубав въздух ! Само там си помпя гумите !
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        аз имам лукойлска и съб и неделя не помня точно колко ползвах, ама май или 7 или 9 стотинки. Като напълня резервоара и съм с 5 кинта напред.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          На Лукойл отсъпката е 5 ст. в делнични дни и 7 ст. в празнични дни. И от години зареждам почти само на Лукойл. Наскоро на два пъти ме се случи да заредя на Еко с форумска карта и ми направи впечатление, че отстъпката не е 5 ст. на литър, както си мислех. Даже не сметнах колко е точно, но за почти 23 литра бензин беше по-малка от лев. От Петрол скоро не съм наливал, но обичам да си имам карти за отстъпка, може да потрябват. В Пазарджик цената на А95 на Петрол обикновено е 1 ст. по-висока от тази на Лукойл, така че ако наистина отстъпката стане 8 ст., няма да е лошо.П.П. Изгледах рекламното клипче. Искат да се зареди гориво за 80 лв., за да получиш карта. Хм, не знам дали ще се прежаля. И освен това, както личи от клипа, картите са валидни само до края на годината, а докато гласът от рекламата ни обещава отсъпка от 8 ст. на литър, на картинката пише друго:
          Прикачени файлове
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Аз пък напоследък зареждам почти само на петрола срещу пирогов и съм доволен от качеството на 96 екстра форс. Пък и много по- ефтин от 100 октана на другите бензиностанции като тия 100 октана не виждам да има разлика в качеството.От 1 седмица имам карта за отстъпка от 4 ст. на петрол. Имам и Еко карта, като преди зареждах само на Еко и там отстпката за кинитрон бензина е 7 ст./лНо по добре 4 ст да ми ги намалят от 2.59 ( снощи заредих 96 на толко) отколкото да ми свалят 7 ст. от 2.77 ( примерно... не съм гледал колко е точно 100 откана)

            Коментар


              #7
              с тия карти за отстъпка полудяхте вече...50литра по 5 ст са 2,50 голям келепир,като си похарчил 130лв Аз зареждам на една никому известна бензиностанция,на която познавам управителя . Цените им са 5-6 ст надолу от лукойлските,тоест колкото при останалите с карта. На лукойл знам само,че сипвам боклук в резервоара си...на "моята" бензиностанция знам,че наливам ромпетролска нафта . Давам пример с какво е по-добра... Зимата от простотия останах без нафта . Напълних 10 литра на една бензиностанция и към вкъщи. Половин час и трябваше да се утаи и ...пълно беше боклуци и нафтата беше беше странно гъста... Ромпетролската е бистра и зелена на цвят(гледано през синя туба),а на оная другата цвета и беше тъмно кафяв ,тоест,много,ама много мътна. Затова не търся евтината( не и с 5 стинки отстъпка) ,с хубавата нафта. Да не говорим зимата,че само тази от ромпетрол при -20 не ми замръзна,а на служебната с лукойлската докато не стана 5 градуса не запали. Виж,ако си намеря тънко поне с 30-40 стотинки гориво няма да му търся вече кусури,ама за 5,кел файда.
              ex.Мареа ТД100

              Коментар


                #8
                Ицо, това е направено с цел привличане на клиенти, знаеш го. Глезят си клиентите) Той печели повече от това. Докато касиерката ти оправи отстъпката и ти върне ресто ти през това време докато те бави, ще си купиш дъвки, вафла и вода. Примери бол!

                Коментар


                  #9
                  paralesa написа:
                  с тия карти за отстъпка полудяхте вече...
                  Напълно си прав, че отстъпката не е кой знае колко. За 10 000 км. на година и среден разход 9/100, 5 ст. отстъпка на литър прави 0,05*900=45 лв. за цялата година. Но пък щом я дават, защо да не я вземем? В случая с отстъпката на Петрол все пак е важно дали е 8 или 5 ст. на литър, защото нещо рекламата им не е съвсем ясна. В прикачената картинка по-горе пише 5 ст.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    Ударът в количеството винаги е повече от отстъпката...
                    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                    Коментар


                      #11
                      До 15.06.2012г. е 8ст. дизел и бензин и 5ст.на пропан-бутан и метан,до 31.12.`12. вече знаеш
                      MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
                      ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

                      Коментар


                        #12
                        paralesa написа:
                        с тия карти за отстъпка полудяхте вече...50литра по 5 ст са 2,50 голям келепир,като си похарчил 130лв Аз зареждам на една никому известна бензиностанция,на която познавам управителя . Цените им са 5-6 ст надолу от лукойлските,тоест колкото при останалите с карта. На лукойл знам само,че сипвам боклук в резервоара си...на "моята" бензиностанция знам,че наливам ромпетролска нафта . Давам пример с какво е по-добра... Зимата от простотия останах без нафта . Напълних 10 литра на една бензиностанция и към вкъщи. Половин час и трябваше да се утаи и ...пълно беше боклуци и нафтата беше беше странно гъста... Ромпетролската е бистра и зелена на цвят(гледано през синя туба),а на оная другата цвета и беше тъмно кафяв ,тоест,много,ама много мътна. Затова не търся евтината( не и с 5 стинки отстъпка) ,с хубавата нафта. Да не говорим зимата,че само тази от ромпетрол при -20 не ми замръзна,а на служебната с лукойлската докато не стана 5 градуса не запали. Виж,ако си намеря тънко поне с 30-40 стотинки гориво няма да му търся вече кусури,ама за 5,кел файда.
                        Айде сега и ти почна с тия легенди.... на лукойл замръзвала а тия на ромпетрол сякаш от Германия са ти я докарали. Пак сипват от лукойл.Плюс това почти всички бензиностанции на ромпетрол са франчайзингови- демек всеки сам за себе си и плащат за името. А като видях какъв е контрола на петрол за сипване на тяхната добавка профорс, представям си и тука това ефикс колко го наливат реално.Случвало ми се е да сипвам на всички от големите вериги и да ви кажа грам разлика не откривам.
                        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                        FIAT БРАВО 1.2 16v
                        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                        Коментар


                          #13
                          Всички са маскари.

                          Коментар


                            #14
                            infineon написа:
                            Айде сега и ти почна с тия легенди....
                            Легенди ли Коолко леко корабно гориво е закупено за ДГ п.п. колега paralesa за МАТ в Лясковец ли говориш?
                            АЗ НЕ ИСКАМ ПРОДУКТИТЕ НА МОНСАНТО В БЪЛГАРИЯ!

                            Коментар


                              #15
                              Не,аз на МАТ на съм зареждал никога. Имам предвид петролна база Елит,намира се до цеха на вафли боровец и по-принцип е доставчик на едро,просто има сложени и колонки за клиенти. А колегата с "легендите"... АЗ на ромпетрол НЕ зареждам. Зареждам на бензиностанция,която купува горивата от Ромпетрол и съм познат с управителя им,който е син на шефа...тоест "малкия шеф" С него сме го обсъждали и той сам ми каза,че преди три-четири години са се отказали от Лукойл,защото му е писнало зареждайки си собствените автомобили и камиони нафтата да замръзва. Той също потвърди,че откак купуват от Ромпетрол ,не е имал случай да им замръзне нафта. А тая зима на колко от вас им замръзна нафтата ? МАсово беше,всяка пета дизелова кола имаше проблеми със замръзнало гориво и затлачен горивен филтър. А примера си го имам у нас...моята нафта от споменатата петролна база,на брат ми от лукойл,на служебната от една квартална бензиностанция... Моята нафта не замръзна...на брат ми замръзна и си изхаби акумулатора(след няколко опита за запали,евентуално акумулатора беше нов,може би щеше да успее след няколко опита. Служебната- горивния филтър стана на нищо ,но и след смяната му,пак дърво..чак като стана 5-6 градуса успяхме да запалим. Това ли са легенди? Ами не е легенда,това беше пред очите ми. Затова пак казвам,лукойлските горива абсолютен боклук...А това,че има много други вериги,зареждащи горивата им не съм го оспорвал и ще ти кажа защо. Пак от този мой познат инфото: лукойлската нафта е с няколко стотинки на литър( около 4-5 ) по евтина от ромпетролската ...Сметни по колко тона зарежда една бензиностанция и колко лв на тон идва разликата... Цифра е нали. Ами затова се предпочита от много франчайзинг бензиностанции . А тази на която зареждам НЕ Е франчайзинг,това е самостоятелна петролна база,която сама избира откъде да и се докарат горивата и те се карат от Румъния с ромпетролска цистерна,затова съм сигурен,какво е горивото там. И съжалявам за офтопика,всичко горе казано не беше по темата и бях провокиран да го кажа,за да изясня думите от по-горен пост.Иначе отстъпката ми е ясно за какво се дава...ясно ми е също,че като ти я дават логично да я вземеш. Аз също понякога зареждам на еко и си ползвам картата. Но на конкретната бензиностанция аз,както и всички техни клиенти зареждам на 5-6 ст по-ниска цена от лукойл,без карта и гарантиран произход на горивото.
                              ex.Мареа ТД100

                              Коментар

                              Working...
                              X